Kawasaki Vulcan S

H_A_N_S said:
Au....meni je 3,5 ispalo relacija od Zg do Krka po staroj cesti [emoji16][emoji23]

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Koliko puta si stao? Ja sam išao Ivanić-Rabac jedan vikend u komadu. Do Karlovca autoputom, dalje starom i iskreno nakon 2 sata vožnja nije više bila ugodna... Malo razgibavanja, pišanje u grmlje i opet dalje... Da me nije noć ulovila stao bih još jednom sigurno.
 
Mladjo2003 said:
Koliko puta si stao? Ja sam išao Ivanić-Rabac jedan vikend u komadu. Do Karlovca autoputom, dalje starom i iskreno nakon 2 sata vožnja nije više bila ugodna... Malo razgibavanja, pišanje u grmlje i opet dalje... Da me nije noć ulovila stao bih još jednom sigurno.

Ovaj moj je prominija sic ( uzeo je ovaj koji je za vise vozace ) jer bi ga posli malo duze voznje pocela zezati ledja
On tvrdi da se priporodio.

Ja ga nisam vozio sa novim sicem tako da ne mogu komentirati.
 
Napier said:
Ovaj moj je prominija sic ( uzeo je ovaj koji je za vise vozace ) jer bi ga posli malo duze voznje pocela zezati ledja
On tvrdi da se priporodio.

Ja ga nisam vozio sa novim sicem tako da ne mogu komentirati.

Di ga je kupio i koliko krznenih kunića?
 
Mladjo2003 said:
Di ga je kupio i koliko krznenih kunića?

Detalje ti posaljem sutra jer di smo nas dvojica je sest sati razlike
Posla sam mu poruku pa cu ti javit ( mislim da ga je isto kupio u KMS-u )

To je takozvani kawasaki ERGO-Fit system

Imas za vise i nize vozace ima vise kombinacija cak i za suvozace

https://www.kawasaki.com/accessories/item/ergo-fit-extended-reach-seat/K53001251B

Bice i tebi malo nabije dupe ako si priko 185 cm  :mrgreen:
 
Mladjo2003 said:
Koliko puta si stao? Ja sam išao Ivanić-Rabac jedan vikend u komadu. Do Karlovca autoputom, dalje starom i iskreno nakon 2 sata vožnja nije više bila ugodna... Malo razgibavanja, pišanje u grmlje i opet dalje... Da me nije noć ulovila stao bih još jednom sigurno.

Sve po staroj (uključujući i relaciju do Karlovca).
Stao jednom na kavu od nekih 20 minuta,isto za razgibat se jer me u ramenima počelo kočit.
 
Na zalost po starom dobrom obicaju cijena kod nas je vise nego dupla.  :shock:

Sic je placen oko 3000 Kn a vani kao sta vidis iz prilozenog dojde malo povise 200$

Znaci ebay ili nesto slicno
 
Ma dobar je i ovaj sic, kad malo bolje razmislim...  :)

Za 3000 kn radije stavim još: https://delkevic.co.uk/complete-systems/Kawasaki/Vulcan%20S%20EN650A%20/2016/stainless-steel-2-1-complete-system-vulcan-s-650-15-18-550mm-custom-80-silencer-with-bull-nose-baffl-to-fit-kawasaki-vulcan-s-en650a-650-2015-2018.html

Ionako nagodinu planiram uzet 900RS-a, nadam se da on ima udobniji sic...  :misli: :D

Danas sam bio u Viktor Motosport i počastio se novom kacigom. Usput sam jedno pola sata proveo i na 900RS i skoro je čovijek morao policiju zvat da me skinu s njega...  :0648:
 
Mladjo2003 said:
Ma dobar je i ovaj sic, kad malo bolje razmislim...  :)

Za 3000 kn radije stavim još: https://delkevic.co.uk/complete-systems/Kawasaki/Vulcan%20S%20EN650A%20/2016/stainless-steel-2-1-complete-system-vulcan-s-650-15-18-550mm-custom-80-silencer-with-bull-nose-baffl-to-fit-kawasaki-vulcan-s-en650a-650-2015-2018.html

Ionako nagodinu planiram uzet 900RS-a, nadam se da on ima udobniji sic...  :misli: :D

Danas sam bio u Viktor Motosport i počastio se novom kacigom. Usput sam jedno pola sata proveo i na 900RS i skoro je čovijek morao policiju zvat da me skinu s njega...  :0648:

za koliko $$$ namjeravas prodavat?
 
M12 said:
za koliko $$$ namjeravas prodavat?

Ne znam šta da ti odgovorim... Dok nemam ostatak love za novi motor ovaj ne ide nigdje. Tak sam se zaje*** sa prošlim, pa sam godinu dana bio bez motora. Najduža godina u životu...  :huh:

Svi servisi rađeni u ovlaštenom, opreme ima gore preko  1000 ojra... vidjet ćemo kad dođe vrijeme.
 
Mladjo2003 said:
Ne znam šta da ti odgovorim... Dok nemam ostatak love za novi motor ovaj ne ide nigdje. Tak sam se zaje*** sa prošlim, pa sam godinu dana bio bez motora. Najduža godina u životu...  :huh:

Svi servisi rađeni u ovlaštenom, opreme ima gore preko  1000 ojra... vidjet ćemo kad dođe vrijeme.
javi mi kad budes odlucio za starog gledam i trazim ali bez zurbe

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

 
Podigo motor jučer iz servisa (pisao sam u temi Versys o primjećenom misterioznom gubitku antifriza).
Rezultat = 0 bodova.
Vizualno su pregledali sve i naravno nije primjećeno puštanje nigdje.
Testirali na prisustvo ispušnih plionova u antifrizu - negativno.
Vozi dalje pa ......
 
Imao sam 10 god.er6n -ista mašina...Prvo mi je pustilo na semering pumpe vode. Promjenio sam komplet za pumpu, a onda mi je konstantno puštalo ispod poklopca termostata na glavi..Izgleda da mora negdje puštati..Iako, nije ti isti nivo u ekspanzionoj posudi kad je vruč i kad je hladan..
.
.
 
H_A_N_S said:
Podigo motor jučer iz servisa (pisao sam u temi Versys o primjećenom misterioznom gubitku antifriza).
Rezultat = 0 bodova.
Vizualno su pregledali sve i naravno nije primjećeno puštanje nigdje.
Testirali na prisustvo ispušnih plionova u antifrizu - negativno.
Vozi dalje pa ......

Ne znam šta da ti kažem.. ja sa svojim napravio skoro 10tkm (uvežen sa 6,5tkm)a ukupno imam 16tkm otprilike i nikakvih problema... ok, primjetio sam da troši gorivo, to ću spomenut na slijedećem servisu...  :shock: :D
 
Bob Rock said:
Imao sam 10 god.er6n -ista mašina...Prvo mi je pustilo na semering pumpe vode. Promjenio sam komplet za pumpu, a onda mi je konstantno puštalo ispod poklopca termostata na glavi..Izgleda da mora negdje puštati..Iako, nije ti isti nivo u ekspanzionoj posudi kad je vruč i kad je hladan..
.
.

Ne sekiram se,garancija na motor je do 4/2020....zasad sve stoji dok ne zatopli malo a onda ću se sam pozabaviti detaljnije sa problemom.
 
Kažem, plati odvjetniku sat vrem da sastavi dopis da ti nisi dužan tokom vožnje provjeravati razinu rashladne tekućine. Nakon toga gas dok mašina ne zacvika, šlepu i odvjetnika pod ruku i tamo. Ja uopće više nemam razumijevanja za takve stvari, kako mene država i razne agencije maltretiraju svakodnevno tako i ja, za svaki problem oko garancije odmah dopis u ministarstvo pa da vidiš kako trgovci mjenjaju nastup.
 
BM0021 said:
Kažem, plati odvjetniku sat vrem da sastavi dopis da ti nisi dužan tokom vožnje provjeravati razinu rashladne tekućine. Nakon toga gas dok mašina ne zacvika, šlepu i odvjetnika pod ruku i tamo. Ja uopće više nemam razumijevanja za takve stvari, kako mene država i razne agencije maltretiraju svakodnevno tako i ja, za svaki problem oko garancije odmah dopis u ministarstvo pa da vidiš kako trgovci mjenjaju nastup.
i treba tako... slazem se... ako serviser i trgovac nece na lak nacin da se rijesi onda udri po njima

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

 
BM0021 said:
Kažem, plati odvjetniku sat vrem da sastavi dopis da ti nisi dužan tokom vožnje provjeravati razinu rashladne tekućine. Nakon toga gas dok mašina ne zacvika, šlepu i odvjetnika pod ruku i tamo. Ja uopće više nemam razumijevanja za takve stvari, kako mene država i razne agencije maltretiraju svakodnevno tako i ja, za svaki problem oko garancije odmah dopis u ministarstvo pa da vidiš kako trgovci mjenjaju nastup.

Ja to gledam malo i sa druge strane obzirom da se sam bavim takvim situacijama u svakodnevnom poslu.
Nije mi cilj dizati tenzije i nisam nestrpljiv,neke stvari se jednostavno nemogu riješiti u datom trenutku.
 
Onda trebaju dati novi agregat ili cijeli motor. Ako si već kupio novi i preplatio ga bar 30% da bi bio novi i imao garanciju onda nema milosti. Ja sam manje više novi motor platio oko 25% manje od novoga uz rizik da je garancija teško ostvariva ili ne ostvariva jer je na isteku i iz Njemačke, kad kupim novi auto uopće me ne zanimaju problemi servisera.
 
BM0021 said:
Onda trebaju dati novi agregat ili cijeli motor. Ako si već kupio novi i preplatio ga bar 30% da bi bio novi i imao garanciju onda nema milosti. Ja sam manje više novi motor platio oko 25% manje od novoga uz rizik da je garancija teško ostvariva ili ne ostvariva jer je na isteku i iz Njemačke, kad kupim novi auto uopće me ne zanimaju problemi servisera.

Sve u svoje vrijeme....nadam se da će se na ovaj ili onaj način problem razotkriti i onda riješiti.

U međuvremenu stigo je i naručeni auspuh:

https://viktormotosport.hr/shop/dodatna-oprema/falcon-kawasaki-vulcan-s/
 
H_A_N_S said:
Sve u svoje vrijeme....nadam se da će se na ovaj ili onaj način problem razotkriti i onda riješiti.

U međuvremenu stigo je i naručeni auspuh:

https://viktormotosport.hr/shop/dodatna-oprema/falcon-kawasaki-vulcan-s/

Prvo, Sretan Božić svima!

Zanima me kak se čuje taj auspuh i zašt si se baš za njega odlučio?