Kawasaki Z900 ABS-2017

Opet,sam kažeš da ne voziš baš agresivno,tako da mislim da nije do toga. Može biti ovo češće,pošto si rekao da voziš puno po gradu. Ja npr. vozim samo po otvorenoj cesti pa zato imam manje kočenja
Grad samo dok se izvucem iz njega, poslije je to fluidna voznja sa jako rijetkim kocenjima na otvorenoj cesti (recimo, djir se sastoji od 150tak km od cega 15tak po ZG)
 
Minja san na 22000 km prednje pločice,ne znam kako ih je koristija prvi vlasnik.Pratim sad situaciju nakon izmjene 😉
 
Ja svog ne stedim na kocenju i cesto jako kasno kocim pa racunam da ce mi izdrzati preko 40tkm. Sada ima 22tkm
 
2 godine i 3 mjeseca 😊

1656321103739.png
 
Odrađen servis,Silkolene com4 10W40 i oem filter ulja 😃
22500 km na satu,od toga mojih 6800 od 9. miseca prošle godine...
Samo ti nabijaj kilometre, paš morat ti meni nadoplatit da ga uzmem. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Ne poželi kuće bližnjega svoga! Ne poželi žene bližnjega svoga, ni sluge njegova, ni sluškinje njegove, ni vola njegova, ni magarca, niti išta što je bližnjega tvoga!
 
Ima li tko ideju di kupiti zadnji lančanik u crnoj izvedbi?


Ne ako mislis na 44 zuba lancanik, jer da postoji (JT koji je cjenovno OK), ja bi ga imao :mrgreen:

Ja lancanike kupujem u Velikoj Gorici u Motormaniji (prednji sa gumom, oba JT)


EDIT: ti imas RS, njemu je zadnji lancanik 42 zuba ako se ne varam?
 
Last edited:
Ne ako mislis na 44 zuba lancanik, jer da postoji (JT koji je cjenovno OK), ja bi ga imao :mrgreen:

Ja lancanike kupujem u Velikoj Gorici u Motormaniji (prednji sa gumom, oba JT)


EDIT: ti imas RS, njemu je zadnji lancanik 42 zuba ako se ne varam?
Da,lančanici su 15/42 i nekidan mi je aplikacija nekoliko puta blokirala nakon šta san uša na stranice Motormanije...
 
  • Love
Reactions: cadjo