Kawasaki ZX-9R -> ima li nas?

2003god je zadnja godina proizvodnje, a 2004-te su se još prodavali na akciji ovi što su ostali..

al 2002 i 2003 je isti model kako mi se čini...  2002 pojačana stražnja vilica,izbačeni rukohvati za suvozača i još par sitnica, dok 2003 samo grafika promjenjena... (y)
 
E1(moja) i E2, znači 2000. i 2001. su identične izvedbe, razlika je u shemi boja. F modeli 2002> su zadnja generacija s višekutnim profilom zadnje vilice, bez suvozačkih rukohvata, 4-klipna prednja kočiona kliješta i neke manje unutarnje razlike mašine za bolji odaziv gasa.
 
karadolo46 said:
2003god je zadnja godina proizvodnje, a 2004-te su se još prodavali na akciji ovi što su ostali..

al 2002 i 2003 je isti model kako mi se čini...  2002 pojačana stražnja vilica,izbačeni rukohvati za suvozača i još par sitnica, dok 2003 samo grafika promjenjena... (y)

da, 02/03. prednja vilica mislim 46 mm, Nissin 4 klipna klješta, još neke sitnice.
Po nekim testovima brza od CBR1000RR i R1 iz tog vremena. Za Sukca nisam siguran...
 
zelko said:
Imali smo dva komada, prezadovoljni bili, nikad nikakvih problema.

Ova crvena devetka mi nekak izgleda slično kao ova što je negdje prije stigla u moju garažu... :misli:  :mrgreen:

 
zelko said:
Mislim da je to ta. Kako služi?

Pa napravio sam tek nekih 150 km ,pošto ga nisam registriro dok ne prodam drugi motor,ali ovako na prvu ruku mi izgleda ok.
 
gepeze said:
da, 02/03. prednja vilica mislim 46 mm, Nissin 4 klipna klješta, još neke sitnice.
Po nekim testovima brza od CBR1000RR i R1 iz tog vremena. Za Sukca nisam siguran...


954...  :mrgreen:            2004 kad je izašla 1000RR je već na scenu stupio ZX10R, a to su ipak malo brži motorčeki... (y)
 
Jolly said:
Pa napravio sam tek nekih 150 km ,pošto ga nisam registriro dok ne prodam drugi motor,ali ovako na prvu ruku mi izgleda ok.

tu devetku si uzeo od mene sad na proljeće, to je ova iz profil slike.. poslje mi je bilo žao što sam ju prodao
 
-= OxyG3N =- said:
tu devetku si uzeo od mene sad na proljeće, to je ova iz profil slike.. poslje mi je bilo žao što sam ju prodao

Sjećam se teme na forumu, kaj da kupiš.  (y)

Si rasprodal sve dijelove? Bilo mi je žal ko cucku da nisam imal love (nemam ni sad  :LOL: ) za ona koč. kliješta.
 
Skripter said:
Sjećam se teme na forumu, kaj da kupiš.  (y)

Si rasprodal sve dijelove? Bilo mi je žal ko cucku da nisam imal love (nemam ni sad  :LOL: ) za ona koč. kliješta.

Ona kočiona klješta (nissin) su još doma , u kutiji za šlape na debeloj spužvi, namučio sam se ko majmun dok sam ih našao i to još u takvom savršenom stanju, pa onda dovukao iz Njemačke. Još su na prodaju pa ako tko hoće na devetki složit kočnice kako treba i skinut 6 klipne tokico koji su sranje.. budemo se dogovorili  :) Tokico, imaju bolest da i nakon što se promijene gumice i srede klipići ubrzo opet nakon par jačih kočenja rućica je mekana i propada. Često se desi da uvijek jedan klip ne radi ko ostali i sl. , a i puno prije su opet za servis od nissina. Englezi to stavljaju po obavezno, devetke su tamo iznenađujuče popularne. Osim toga imam i Hyperpro CSC za nju ko novi sa kitom za montažu.
 
-= OxyG3N =- said:
tu devetku si uzeo od mene sad na proljeće, to je ova iz profil slike.. poslje mi je bilo žao što sam ju prodao

Jesam  :yes: ,motor mi se svidio na prvi pogled i jednostavno nisam odolio da ga ne kupim.  :mrgreen:
 
gepeze said:
sve je to isti k  :mrgreen:


sve su motori... :mrgreen:

daj baci tamo u onu temu zxr koju sliku te ZX7RR  ako ti se da... :mrgreen:
 
karadolo46 said:
sve su motori... :mrgreen:

daj baci tamo u onu temu zxr koju sliku te ZX7RR  ako ti se da... :mrgreen:

taj motor zasluzuje posebnu temu  :mrgreen:
evo samo ukratko:
ovakvo je bilo vrijeme kad sam isao po nju, utovar i gas kući...
 
i to je to...  nemaš ni jednu sliku bočno da se lipo vidi... :mrgreen:
 
pa volim imat u glavi kompletno stanje motora...  ni sam ne znaš što danas sutra može doć u kombinaciju za kupit... a ovako je najlakše pratit životni vijek pojedinih motora preko foruma... :LOL:

a inače iman dosta dobru memoriju da pamtim takve stvari i te gluposti i neke sitnice po motoru... :mrgreen:

npr. bila jedna 9-ka u oglasu pred cca 6god. na koju sam slinio al nisam ima te pare tad, i ostala mi u pamćenju 26tkm i par naljepnica team green i to, na par mjesta i prošle godine opet izađe na oglasu sad ima 22tkm  :mrgreen:  al iste naljepnice na istim mjestima, tako da vrlo vjerojatno nije padano s nje, al je skidana kilometraža... :wink:
 
Slažem se.  (y)

Nikad nemam dobar osjećaj kad vidim da motor ima premalo km za svoje godište. Ne mora značiti ništ lošega, ali onda tek provjeravam svaku sitnicu.
Imal sam sreće sa svojom, istina da je imala 50tkm ali je stanje mašine bilo tip-top. Nakon pregleda po meni kompetentne osobe sam dobil informaciju da je uzorno održavana i u super stanju čak i prema novijim godištima motora.
Ali moram priznati da sam bil ko malo dijete kad sam ju videl prvi put uživo.  :skocko:

Imam dogovoren fotosešn za drugi tjedan, pa bude onda slika.  (y)
Kroz zimu se nadam napraviti par dorada, pa bude imal zabilježeno stanje prije i posle.
 
karadolo46 said:
pa volim imat u glavi kompletno stanje motora...  ni sam ne znaš što danas sutra može doć u kombinaciju za kupit... a ovako je najlakše pratit životni vijek pojedinih motora preko foruma... :LOL:

a inače iman dosta dobru memoriju da pamtim takve stvari i te gluposti i neke sitnice po motoru... :mrgreen:

npr. bila jedna 9-ka u oglasu pred cca 6god. na koju sam slinio al nisam ima te pare tad, i ostala mi u pamćenju 26tkm i par naljepnica team green i to, na par mjesta i prošle godine opet izađe na oglasu sad ima 22tkm  :mrgreen:  al iste naljepnice na istim mjestima, tako da vrlo vjerojatno nije padano s nje, al je skidana kilometraža... :wink:

Jel imala auspuh nekakav inox bezimeni, a model je bio zadnji (sa pojačanjem zadnje vilice).. F1 ili F2 ?