Kawasaki ZX-9R -> ima li nas?

Ovo nije nikakav luđak nego obični idiot koji ima
problem sa erekcijom.  :palacdolje: :palacdolje:
 
milanche said:
LUDI BIKER

ima li tko luđi?  :mrgreen: :mrgreen:

Ovosi u kojem kontekstu je riječ lud... :misli:

Ja  mislio da će tip pokazat neko umiječe vožnje, al ovo... :shock: ovo je nadrkati iskompleksirani lik, gas-bremza, gas- bremza, ama baš nikakvo znanje što se vožnje tiče, često na takve "znalce" naletim kada prolazim pored Avenue Mall-a na av. Dubrovnik....
Naravno uz svima nama poznati look...celavka( bez kacige), kratke hlače,natikače, nabildan do bola i glup ko k....

Sačuvaj Bože Nas idiota... :no: :no: :no:
 
Skripter said:
Ti si malo opaljen na slike, ha?  :LOL: :LOL:

Nije valjda da smo samo 2 na forumu s devetkama.  :misli:  Mislim da sam videl još par njih.
-ima nas više ,ali što pisati o motoru koji 2012 ima minimum 9 god. to se ne odnosi na moj :mrgreen: koji je kupljen 2006 s nula km za 9500 eura
- malo slika moje i još jedne
 
bac said:
-ima nas više ,ali što pisati o motoru koji 2012 ima minimum 9 god. to se ne odnosi na moj :mrgreen: koji je kupljen 2006 s nula km za 9500 eura
- malo slika moje i još jedne
8)
Videl sam tvoju devetku jednom na Marofu, prekrasna je. 
Nisam znal da se još 2006. moglo naći novih. Svaka čast. (y)

Znam da je devetka "stara škola" i da svaki cigo svog konja hvali ali mi se svejedno čini prekompletan paket za zaborav.  Imal sam visoka očekivanja kod kupnje i nisam se nimalo razočaral.
 
Skripter said:
8)
Videl sam tvoju devetku jednom na Marofu, prekrasna je. 
Nisam znal da se još 2006. moglo naći novih. Svaka čast. (y)

Znam da je devetka "stara škola" i da svaki cigo svog konja hvali ali mi se svejedno čini prekompletan paket za zaborav.  Imal sam visoka očekivanja kod kupnje i nisam se nimalo razočaral.
- imaš isti put kao što sam ja imao ,sa zr7 na devetku i to je velika razlika nebo-zemlja,ja sam bio oduševljen kako motor ide,ali s vremenom kako se vozačko iskustvo-znanje podiže na višu razinu tada budeš vidio i neke nedostatke,u mojem slučaju to je bilo propadanje prednje vilice i tupa-slaba kočnica kod jakih kočenja (minimum s dva prsta) i to sam riješio s OHLINS oprugama i s radijalnom pumpom BREMBO RCS-19,snage ima dovoljno i po meni jedini nedostatak je težina koja se osjeti kod jakih-sporih zavoja(tu ima utjecaja i cilistika) ili kod krive procjene i potrebnog ispravljanja,a s druge pozitivne strane, motor nije živčan i snagu kotrolirano isporučuje.
- ovo ti je moje razmišljanje i iskustvo s devetkom s kojom sam sada 7 sezona/godina ( od 0-47000 km)
 
jel ima tko od vas kakav auspuh za devetku 2001. ili zna nekog tko prodaje?
i naravno da je povoljan...  :wink: 8)
 
-= OxyG3N =- said:
Jel imala auspuh nekakav inox bezimeni, a model je bio zadnji (sa pojačanjem zadnje vilice).. F1 ili F2 ?


prvi put se prodavala sa serdarevićom čini mi se a posle se prodavala sa original topom... :wink:

da zadnji model 2003  (y)

što s njom, imaš kakav info... :?
 
karadolo46 said:
prvi put se prodavala sa serdarevićom čini mi se a posle se prodavala sa original topom... :wink:

da zadnji model 2003  (y)

što s njom, imaš kakav info... :?

to onda nije ta
 
Ako nekog interesira, ostao mi rep od devetke koji sam bio naručio iz Njemačke. Nov je i nikada montiran. Ispod cijene..500 kn.
 
karadolo46 said:
za kaznu možeš bacit još koju sliku 9-ke, a ne ista slika u svim temama... :jesus:    nije valjda da samo tu sliku imaš... :mrgreen:

Ništ još od pravog foto-sešna, pa evo par slikica u privitku iz kućne mobitelne radinosti.
 
Povratnik said:
niš ne mijenjaj prek zime  (y)

Nadam se promjeniti prednju kočnicu, staviti joj hugger i pretapecirati sjedala (nakon dva sata počnem "osjećati" sjedenje, a i žena se dosta kliže).
Bum videl kak bude s financijama.  (y)
 
Ma to se malo zekam kad nemrem naći neku suuuper 9-ku za udomiti pa moram lurkati i kuriti okolo........




pa ipak je to "R" kaj se sica tiče, to i mene malo "brine"...  :misli:
 
Povratnik said:
pa ipak je to "R" kaj se sica tiče, to i mene malo "brine"...  :misli:

Ma sic je OK, za sportaše jako udoban. Valjda je problem u mojoj guzici i sjedalu na bivšoj Zrinkici. Tam sam ga dal preraditi i bil je čista milina pa se sad glupo dupe buni.  (y)
 
Je ima netko iskustva sa "rebuildom" prednjih kočnica na devetki?
Jako mi je dugi prazni hod ručke, za nijansu bolje kod odzračivanja ali ne zadugo. Pločice su na cca 50%.  :misli:
 
heh covijek nabaci kakav driftic, malo uljetanja u semafor sa blokanim kolom i oni njemu odmah nezna vozit  :LOL:

btw. nije toliko usko koliko se cini, u jednom djelu kad se provlaci medju autima se vidi da je tek to usko ovo ostalo i nije bog zna koliko...

pas mater al mora se ljepo ponasat.... obzirom na koje motore sam ja navikao to je pero-laka kategorija napucana forzom  8)

btw. ta 9-ka je meni osobno jedna od najljepsih motora tih godina, pogotovo u toj plavoj boji  (y)

al ona bijelo zelena zxr 750 mmmmm  :slinavac:    (y)
 
Skripter said:
Je ima netko iskustva sa "rebuildom" prednjih kočnica na devetki?
Jako mi je dugi prazni hod ručke, za nijansu bolje kod odzračivanja ali ne zadugo. Pločice su na cca 50%.  :misli:

Jedini lijek za to je da nabaviš nissine od bandita 1200 sa ebaya. Pogledaj na ebay.de ili co.uk i probaj se sjetit da li imaš koga u EU da ti to dotegli u skorije vrijeme. Drugog riješenja (trajnog) za ovo nema. Još ako ih kombiniraš sa čelićnim crevcima bit će ko nove.. bolje nego nove. Kada lova nije problem neki su stavljali na to sve i brembo radijalnu pumpu ali treba pazit koju jer s obzirom da ih ima više vrsta zna se desit da bude previše "drven" osječaj kod kočenja. Ma i bez radijalne je ok ako napraviš ono.