Kit za NRG Power

Status
Not open for further replies.

rider-r

New member
Bok,imam piaggio nrg 50,2005g,5500km.Ima karb dellortho 17,5 i auspuh leovince zx.Mašina je sačuvana,pa mislim sada staviti neku bolju termo grupu.Koju mi preporučate i kolika mu je trajnost s tom boljom termo grupom' :misli:
 
barem za taj skuter imas izbora u izobilju...od malossija gize...do pravog mhr alu kita...od polinija takoder....Samo trajnost je prepolovljena u odnosu na original.... :(
 
vec kad stavljas kit onda stavi midrace klasu,preporuka malossi mhr replica ili polini corsa, snaga je cca 14hp, malossi ima alu cilindar a polini gizu iako je snaga ista,prednost alu kita je bolje hladenje,ali uz ovu midrace klasu se preporucuje karburarator najmanje 21mm,iako za pocetak moze i 17,5, stim da uz taj tvoj karb. i zx auspuh se nece moci iskoristiti snaga kita...a ako zelis nesto jeftinije i trajnije onda imas city klasu kit od topa trophy ili malossi sport i uz ovaj kit ti odgovara taj karb i auspuh koji imas....
 
josko said:
imaš sve to na svijetu skutera  :wink:
slabo mi je od svih tih balavih skuter foruma na kojima nitko nema blage veze a svi se prave pametni  :palacdolje:
 
malaguti said:
slabo mi je od svih tih balavih skuter foruma na kojima nitko nema blage veze a svi se prave pametni  :palacdolje:

ali ima FAQ, sad je taj forum  :palacdolje: ,ali ima mnogo dobrih starih tema, i sigurno ima dosta toga o nrg-u
 
Hvala svima za odgovore.Možete mi još reći koliko bi imao ks s naprimjer top trophi?I ima li možda neka web stranica gdje bi mogao to naručiti?
 
a oko 10 ks..a to ustvari nikad nemozes znati..pise svagsi svasta,ali nemoj na to obracati paznju..ugl.ako ne namjeravas staviti veli karb i bolji auspuh onda stavi malossi sport i gotovo..imas u piaggio centru i cijena ti je oko 1300kn..
 
TOP preformance je provjereno dobar i dugotrajan, a koji ima više konja stvarno neznam, obavezno stavi jaču diznu da motor ne radi na suho, podigni iglicu na karburatoru, biti ćeš zadovoljan  :wink:
 
malaguti said:
slabo mi je od svih tih balavih skuter foruma na kojima nitko nema blage veze a svi se prave pametni  :palacdolje:
da naravno a ti preporucas 21 karb ;) na midrace ;)  :LOL:

btw sa svijetskutera sam ;)
 
malaguti said:
mozes ti stavit i 12 ako hoces  :wink:
12 hp~ 15 hp midrace zahtjeva maksimalno 19 mm karburator ako govorimo o dellortu.
ovo ostalo je overkill...pogotovo na serijskom otvoru na bloku za usisni kos!
 
J.U.R.C.A said:
12 hp~ 15 hp midrace zahtjeva maksimalno 19 mm karburator ako govorimo o dellortu.
ovo ostalo je overkill...pogotovo na serijskom otvoru na bloku za usisni kos!
ja sam za 21  (y)
 
malaguti said:
nekima to nije problem  (y)  necemo vise u off nije ti ovo ss  :LOL:
zato i polini evolution vozi na 19 mm karbu ;)
takoder i malossi kup komplet.
Kundidov najjaci zip u ph prosle godine 19 mm karb.
perkusic 70 zip slagan djelomicno kod cristofolinija 19mm karb.

ali ipak vase visocanstvo bolje zna od gore navedenih.

 
J.U.R.C.A said:
zato i polini evolution vozi na 19 mm karbu ;)
takoder i malossi kup komplet.
Kundidov najjaci zip u ph prosle godine 19 mm karb.
perkusic 70 zip slagan djelomicno kod cristofolinija 19mm karb.
neda mi se raspravljat preko foruma i ici u off ....u temi peugeot su nam moderatori ostro zaprijetili...  (y)
 
J.U.R.C.A said:
zato i polini evolution vozi na 19 mm karbu ;)
takoder i malossi kup komplet.
Kundidov najjaci zip u ph prosle godine 19 mm karb.
perkusic 70 zip slagan djelomicno kod cristofolinija 19mm karb.

ali ipak vase visocanstvo bolje zna od gore navedenih.
kude je priča za sebe...čovik je iz pelena uskočija na skuter i zna znanje,pa zato nije bezveze 19 na zipu (y)
 
Status
Not open for further replies.