KLE meeting

KLE meeting će se održati 09.rujna 2006 godine, u

  • Tanzaniji, Mwanza

    Votes: 4 20.0%
  • Zagrebu

    Votes: 6 30.0%
  • Borju

    Votes: 2 10.0%
  • Macoli

    Votes: 1 5.0%
  • Mrzloj Vodici (ima tamo krasna birtija)

    Votes: 3 15.0%
  • Topuskom (toplice)

    Votes: 4 20.0%

  • Total voters
    20
  • Poll closed .
Prijedlog br. 2408574'986'85:

ZG-Samobor-Rude-Braslovlje-Plešivica-Jastrebarsko-Klinča selo-Samobor-ZG (cca 90 km) sve vrste cesata.....
vozio sam se jučer sat dva, fantastični pogledi a ima i puno jeftinih ugostiteljskih objekata......
 
Europamil na staroj karlovačkoj?  :misli:
Di je to?
Svaki dan onuda prolazim, al oko petlje su samo Tifon i Zovko...

Sugestija (uvijek babe moraju nekaj kvocat...) - ak se ide prema Samoboru, bolje da se nađemo u Pitu...
 
Ako je relacija ZG-Samobor-Rude-Braslovlje-Plešivica-Jastrebarsko-Klinča selo-Samobor-ZG
zakaj onda na Staroj Sarlovackoj?
 
Možemo i u Pitu.
Mislih na Europamill (čim prođeš rotor prema Remetincu po Staroj Karlovačkoj, cca 50-tak metara iza stanice za tehnički pregled (EuroZagreb). Otuda sam mislio preko Lučkog, Rakitje, Sv. Nedjelja, Samobor itd. Lijepše nego po Samoborskoj.
S obzirom da je subota, možemo poslije na extra masne ćevape ili superextra-uh-joj-al-ću-srat-teško ljutu pljeskavicu na sajmište, kod Miće.
 
A taaaaj Europamill, ahaaaaaaaaa...
Sorry, meni stara Karlovačka počinje u Lučkom...
Okej, tak je isto okej.
(y)
 
Moooooooliiiiiim???
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
 
Na toj ruti, odnosno u blizini su u Divlje vode, a cesta do tamo je dosta dobra, relativno nova i zavojita ...
 
ljudi, dajte molim vas precizirajte točno mjesto (koje svi znaju) i vrijeme sastanka, a za rutu se lako dogovorimo na licu mjesta.

ps. ja dolazim
 
vidis, vidis...ovo mi je promaklo....mozda navratim bar na voznjicu....
jel ta pumpa negdje kod hotela i ?
 
To je tu:
remetinec_karta.jpg


Samo se javljajte treba nas još! :)
 
Ok.
Jebote ko tri kilave babe smo.
Finale:
1. Sastajemo se u kafiću na benzinskoj pumpi Europamill. Pijemo kavu do 10.00h kada je pokret.
2. Vozimo se do Samobora preko Lučkog, Rakitja i Sv.Nedjelje, te dalje navedenom rutom.
3. Ako pada kiša, a sve mi se čini da nas bude zajebala, ponesite kišnu opremu jer ja ne odustajem.
4. Ako nekom treba moj broj moba može dobit na pm.
 
GrandWizard said:
Ok.
Jebote ko tri kilave babe smo.
Finale:
1. Sastajemo se u kafiću na benzinskoj pumpi Europamill. Pijemo kavu do 10.00h kada je pokret.
2. Vozimo se do Samobora preko Lučkog, Rakitja i Sv.Nedjelje, te dalje navedenom rutom.
3. Ako pada kiša, a sve mi se čini da nas bude zajebala, ponesite kišnu opremu jer ja ne odustajem.
4. Ako nekom treba moj broj moba može dobit na pm.

Najbolje da krenete u Fužine, pa da odigramo nogometnu tekmu
KLEovci vs. HRMovci  :mrgreen: Oziljno vam kažem, nije zeka  (y)
 
Zanimljiv prijedlog, al kolko znam neki imaju kasnije neke obaveze u ZG, pa bi se raspolovili, a i ovak nas je za sada JAKO MALO.
Čul sam se s Kokom, on bu nas čekal oko 10.20 na Tifonu u ulazu u Samobor (onaj trokut kod novog kružnog toka di je sad Konzum i Merkur.
To važi za sve one koji dolaze iz te zapadne strane grada i okolice, da se ne voze bezveze u Zg pa onda opet u Samobor.
Jedino kaj nismo definirali je, ako bu kiša padala od jutra rana ko iz kabla, jel se ide ili ne? Meni je svejedno.
 
Kaj se tiće Fužina tam sam mislil odmah ići (y),a kasnije je otvoren KLE meeting pa idem tu :D.
Idealno bi bilo ići u Fužine,ali mislim da bi pola ljudi otpalo,a i pitanje je vožnje u večoj grupi
na više km. (brzina i ostalo).

Što se tiće kiše malo sam skeptik,prije dva tjedna me kiša prala baš dole,pa opet kod Tabora.
Baš mi se više i neda vozit ko po jajima. :kisa: