KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Bez brige budi, da se koza posteno natovariti.

Nikola daj sliku koju.
 
linza said:
Bi nam htio nesto drugo pokazati?  :jesus:

Stavi sliku natovarenog KLE
Evo ti moja slika.Malo tank torba strši.
Rastegnuta je u visinu sa onim cifom za povečanje litraže po potrebi.
Ukupno 148 l p.p.
 
tvigi said:
Evo ti moja slika.Malo tank torba strši.
Rastegnuta je u visinu sa onim cifom za povečanje litraže po potrebi.

Btw, kako si zadovoljan E07 gumama? Mnogi nisu,
zato pitam ?
 
Ljepo to izgleda tvigi, samo kad napunis sve to pa se bisage deformiraju jel ti ulaze u kotac?
 
evo i slike mog natovarenog...
btw koko i twigi su mi obecali shemu za nosace bisaga pa....
 
tvigi said:
Evo ti moja slika.Malo tank torba strši.
Rastegnuta je u visinu sa onim cifom za povečanje litraže po potrebi.
Ukupno 148 l p.p.

Imama ja i takve (slicne) samo sam ih ja unutra oblikovao limom te pricvrstio direktno na nosace pa se ne moze dogodit ono o cemu prica Linza
 
AnteK said:
Btw, kako si zadovoljan E07 gumama? Mnogi nisu,
zato pitam ?
Gle još nisam nikog vidio sa E07.Čitao sam one tvoje komentare testa enduro guma i odlučio probati baš 07.
Guma je dosta kockasta i šira,to ju čini drugačijom.Djeluje onako močnije od cestovnih guma.
Što se tiče ležanja buraz ima mec.i pratim ga bez problema.Nedugo smo išli sa Grobnika i super drži.Evo ti slika do kud sam išao.Razlika je od obične što ima nagli prelaz nagiba pa mislim da još ima jalo malo prostora za nagib,bar meni.Dva puta me oprala koša,jednom koma kako je klizila,ali vjerojatno je cesta bila jako masna.
Nemam toliko iskustva po kiši,a i ne želim forsati.
U svakom slučaju uzet ću i prvu,jer je cijena smješna.Imam ju računa mjenjat svaku godini,a friško je friško.
Pozdrav
 
alain said:
evo i slike mog natovarenog...
btw koko i twigi su mi obecali shemu za nosace bisaga pa....
Evoooooooooooooooooooooo
 
Ja sam tooooootalni luuuuzeeeeer  :( , jooooj, kak vam je dobro biloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... (y)  (y)  (y)
 
linza said:
Ljepo to izgleda tvigi, samo kad napunis sve to pa se bisage deformiraju jel ti ulaze u kotac?
Nisam ih još koristio ,ali morat ću staviti nosače ne samo radi uvijanja nego
se naslanjaju na auspuh
 
Ljiki said:
Ja sam tooooootalni luuuuzeeeeer  :( , jooooj, kak vam je dobro biloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... (y)  (y)  (y)
pa bit ce opet....dodi u nedelju....
 
Ljiki said:
Ja sam tooooootalni luuuuzeeeeer  :( , jooooj, kak vam je dobro biloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... (y)  (y)  (y)
Kad si se usro,jer je Wizard rekao da idemo kod tebe na roštilj :klopa: :klopa: :klopa: :bananapivo: