KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

alain said:
TNX  (y)
ali to nije shema???  :misli:
Niti je nema sa dimenzijama.Trebalo bi izmjeriti po bisagama,jer za tvoje ne trebaju toliko velike kao za moje.
 
Nikola_M said:
Nemam sta osim njega.  :D
Ovo je prtljaga za ovogodisnji "trip" inace ide bez ove plave torbe.
Pa ti onaj ''pacjent''koji je sjebo ruku negdje u Sibiru. (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
Pajdo glancam ti čizmu
 
tvigi said:
Kad si se usro,jer je Wizard rekao da idemo kod tebe na roštilj :klopa: :klopa: :klopa: :bananapivo:
Je, baš sam se usro... i ne znaš koliko istine ima u tome  :LOL:
Ajde, izbacite plan za nedjelju, pa da vidim oću se ovaj put uprizorit...
Ak može nekak malo kasnije, oko 10 npr. jer sam u Sloveniji u petak/subotu/nedjelju i spavam tamo na nedjelju, pa da se ujutro stignem vratit doma i doć...
 
tvigi said:
Di je bicikl?

Sad sam već veliki, pa sam stavijo slikicu štitnika (s weba, da ne bi mislio) i odlučio sam češće, po raspoloženju mjenjati potpis :lipotan:
 
Ljiki said:
Je, baš sam se usro... i ne znaš koliko istine ima u tome  :LOL:
Ajde, izbacite plan za nedjelju, pa da vidim oću se ovaj put uprizorit...
Ak može nekak malo kasnije, oko 10 npr. jer sam u Sloveniji u petak/subotu/nedjelju i spavam tamo na nedjelju, pa da se ujutro stignem vratit doma i doć...
za plan pogledaj tukaj http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,26213.0.html
(y)
 
Fala, već sam gledala...  :wink:
 
pinty said:
alain, gdje si kupio torbu za rezervoar i koliko košta , ne vidi se dobro cijena na slici :D :D :D
louis graz...skupa je bila  9,95 €  :D i jos ti porez vrate  :D
 
tvigi said:
Dva puta me oprala koša,jednom koma kako je klizila,ali vjerojatno je cesta bila jako masna.

To me i zanimalo, jer mi je Jakopec i rekao da je nesigurna
na kiši. Inače za touring je ok. Ja trenutno imam E09 i sve
mi više idu na živce - nisu loše, još mi nije nijednom pobjegla,
no ne osjećam se na njoj siguran.
 
GrandWizard said:
BTW, jučer su opali žmigavci sami od sebe ( :mrgreen:), pa me zanima di ima za kupit originalnih žmigavaca za KLE 2003, a da nije Kaptol  Cargo?
KMS-Karlovac
MMS-Požega
 
GrandWizard said:
BTW, jučer su opali žmigavci sami od sebe ( :mrgreen:), pa me zanima di ima za kupit originalnih žmigavaca za KLE 2003, a da nije Kaptol  Cargo?
Sigurno su se uplašili tvoje slikice sa foruma, pa su pobjegli plastikom bez obzira.....
 
GrandWizard said:
BTW, jučer su opali žmigavci sami od sebe ( :mrgreen:), pa me zanima di ima za kupit originalnih žmigavaca za KLE 2003, a da nije Kaptol  Cargo?
Mislim da ti je bolje kupiti neorginalne.Jeftinije i lijepše
 
Dylan said:
Nikola plavu torbu stavlja samo kad ide preko 20.000 km! :wink:

Linza, kad ćeš ti staviti plavu torbu? :D

Da sam uspio stici do kraja bilo bi blizu te cifre ovako ...  :mrgreen: