KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

odlicna je...bar zasad (400 km)
kupili smo Sokre, Marekkk i ja i zasad je super, dobro drzi cestu...
a i super je cijena...
ak kupujes kupuj i zadnju i prednju  (y)
 
GrandWizard said:
A tebi su se okice nešto caklile, samo neznam jel to bilo zbog one mlade konobarice ili zbog nekih "klupskih boja" koje su defilirale tersom.... :LOL:

nis se meni nije caklilo, al da je omjer m/ž bio jedan od boljih na moto susretima to stoji  (y)
 
alain said:
odlicna je...bar zasad (400 km)
kupili smo Sokre, Marekkk i ja i zasad je super, dobro drzi cestu...
a i super je cijena...
ak kupujes kupuj i zadnju i prednju  (y)
    ok bum videl kolko su u sloveniji možda kakav gablec prišparam kolko s ti platil s montažom prednju i zadnju?
 
dugikle said:
    ok bum videl kolko su u sloveniji možda kakav gablec prišparam kolko s ti platil s montažom prednju i zadnju?
pa tebi je prednja ko nova
 
dugikle said:
    ok bum videl kolko su u sloveniji možda kakav gablec prišparam kolko s ti platil s montažom prednju i zadnju?
1100 kn ....
ali za slo pazi prvo kaj gledaju su gume...
 
alain said:
1100 kn ....
ali za slo pazi prvo kaj gledaju su gume...
ma  najmanji problem  pošaljem ženu po gume pa nek  gleda u gume  :mrgreen: (y)
 
markookram said:
pa tebi je prednja ko nova
da znam al još tražim razlog  za ono kaj se desilo možda nije prva dobro držala :misli: :shock:
 
dugikle said:
da znam al još tražim razlog  za ono kaj se desilo možda nije prva dobro držala :misli: :shock:
na onom asfaltu to ti se bude desilo da neznam kakvu gumu stavis , jednostavno je sklisko ko staklo
 
markookram said:
na onom asfaltu to ti se bude desilo da neznam kakvu gumu stavis , jednostavno je sklisko ko staklo
  da valjda si u pravu trebalo bi neki znak postavit tam
 
Kako je prosli vikend bilo lose vrijeme, ima li koga od paKLEnih da ide za Uskrs u smjeru Zadra ?

g.
 
bok dečki, može tko reći kakva je vožnja na Metzeler gumama, uskoro ću morati mjenjati gume pa me interesiraju vaši utisci

 
pinty said:
bok dečki, može tko reći kakva je vožnja na Metzeler gumama, uskoro ću morati mjenjati gume pa me interesiraju vaši utisci

Ukratko rečeno dogodio se narodni preporod, a ocjena ... više no zadovoljan !
Sa oriđiđi gumama motor je znao zaštrikat iznad 130 km/h, s ovim gumama mi se to ne događa ni na full brzini. Za samo držanje u zavoju još nisam ziher, čini mi se kao da je stara Dunlopica bolje držala, ali ono što je sigurno sa Metzelericom motor puno lakše i brže ide u zavoj  :mrgreen: Zapravo, kad je još malo raspeljam možemo pričati o držanju ceste  :wink:

 
Ima li šta od KLE meetinga? Evo, sunce pići, ovaj vikend ce bit do jaja (Uskrs) :), moj paKLEni nestrpljivo čeka da završim sa poslom, da se veselo brunda sa Shackalovim top-om po ZG-u i okolici.  (y)
Već mi se paKLEni osjeća usamljeno, nitko živ u kvartu i okolici nema motor, svi su neki auti(sti)  :jesus:
 
bok, ja sam danas napravio đir po gradu, pa do samobora i nakon toga otišao na ručak u Eko selo iznad Bregane

... mogli bi nekaj organizirat, vidimo se na DDK , pa bumo se nekaj dogovorili
 
tak je...razmisljali smo organizirati jedan veci KLE meeting sa sudionicima iz cijele Hrvatske...datum i mjesto javimo ak ima zainteresiranih....
 
Evo, ja isto prokrstario po gradu pa se osjećam ko ružno pače, nitko neće đir samnom.  :lipotan:

Ajde dok je ovak super vrijeme, da se nekaj skombinira... prolazim dosta cesto Trakoscanskom, uz onaj moto shop i birc, sve si mislim bit ce puno forumasa.  :bananapivo: AL sam samo prozujao, reko necu upast iz vedra neba.  :letim:
 
alain said:
tak je...razmisljali smo organizirati jedan veci KLE meeting sa sudionicima iz cijele Hrvatske...datum i mjesto javimo ak ima zainteresiranih....

...ima :mrgreen: (y) .Bok.