KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

evo dosta smo vredni (bar ja  :D ) majice su napravljene site je pri kraju (nadam se da ste ga vidjeli ak niste kliknite na Kawasaki KLE Klub u mom potpisu uskoro bumo ga predstavili) i tak....
ak nekom treba majica javite se na PP ili mail...
 
alain said:
tak je...razmisljali smo organizirati jedan veci KLE meeting sa sudionicima iz cijele Hrvatske...datum i mjesto javimo ak ima zainteresiranih....


zainteresiran,  (y)  (y)
 
zec said:
a di se ide?
sorry zeko...da si bar ranije nazval...
ali vidimo se na DDK svi...
u subotu u 11:15 na OMV Stara Samoborska nalaze se KLE-ovci (da se upoznamo s novom ekipom i pozdravimo sa starom) pa kad se skupimo idemo u Pit jer se krece prema Petrovoj u 11:45... (y)
 
GrandWizard said:
Ima ko zainteresiran danas za neki đir oko 13-14h?


E da sam samo ujutro pogledao postove... cijeli dan se vozikam po gradu, mogli smo nabacit neki djir...
Najbolje ubuduce tko je za djir da mi se javi na private da posaljem broj mob-a da se brze cujemo... Vrijeme je super bilo steta kaj je brzo proso dan.  :bananarace:
 
evo i mi se vratili s djira, tek sad vidjeh postove za voznju. Nis vidimo se u subotu  8)
 
Izi said:
evo i mi se vratili s djira, tek sad vidjeh postove za voznju. Nis vidimo se u subotu  8)

Isprika za zajeb u Zelini. Bilo je određenih problema sa upravom vodovoda.

Gdje ste išli na kraju?
 
Kas said:
Isprika za zajeb u Zelini. Bilo je određenih problema sa upravom vodovoda.

Gdje ste išli na kraju?

S upravom vodovoda?  :misli:
 
E društvo ovako, jučer smo Alain i ja malo razgovarali, te odlučili da bi se mogli dogovorit oko proljetnog meetinga negdje oko 01.05. Vikend prije ili poslije.
Ideja je da se okupimo u planinarskom domu Grafičar na Medvednici. Dakako da su sve sugestije i više nego dobro došle. Ak idemo u Grafičar, možemo si za viken rezervirati stolove (jer je inače gužva za popizdit), ali to uključuje obaveznu konzumaciju hrane i pića. Klopa i cuga nisu skupe (od 16-25kn klopa, cuga od 8 - 12kn). ako nosimo vlastitu  cugu i klopu, stolove nam nažalost nemogu rezervirati.
Kaj velite?
 
alain said:
u subotu u 11:15 na OMV Stara Samoborska nalaze se KLE-ovci (da se upoznamo s novom ekipom i pozdravimo sa starom) pa kad se skupimo idemo u Pit jer se krece prema Petrovoj u 11:45... (y)

Vidim ja da vi otvoreno odbijate se druziti sa ostalim motoristima.  :misli:
Ali dobro, steta sto ce zbog vas svi KLE-ovci doci na los glas...
 
linza said:
Vidim ja da vi otvoreno odbijate se druziti sa ostalim motoristima.  :misli:
Ali dobro, steta sto ce zbog vas svi KLE-ovci doci na los glas...
Ne kuzim kaj to tebe tak jebe...i kakav loš glas? Alfisti spacekisti i sl su isto medu automobilistima na losem glasu?Kakav klan? Stvarno seres...
 
Nije mi jasno zasto KLE ekipa se nalazi na OMV i onda dolazi u Pit?
Vi se ne mozete nac u Pitu kao i svi mi, kaj mislite da cemo prisluskivati sto vi imate za pricati?


GrandWizard said:
Ma pusti ga na miru. Vidiš da ima SKN.

Nemam ja SKN vec imam sindrom muskog motora  :jesus: