KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

evo danas se nalazimo u 15:30 u Pitu pa idemo na djir...ak ima tko volje zelje vremena...nek se pridruzi  (y)
 
Bili jucer na djiru po Samoborskom gorju, bio je super, uspijeli smo proc putem di ni traktora nema.  :peace:

Al zato mi motor izgleda kao da ga je zaprasilo krdo slonova, jakna isto. Bio sam ko crnac, cak su mi i krmelje bile crne.  :cbanana:
 
2Good4You said:
Bili jucer na djiru po Samoborskom gorju, bio je super, uspijeli smo proc putem di ni traktora nema.  :peace:

Al zato mi motor izgleda kao da ga je zaprasilo krdo slonova, jakna isto. Bio sam ko crnac, cak su mi i krmelje bile crne.  :cbanana:
tebaš vidit kaj sam ja jutros iskašljao...jebate ko da radim u tvornici cementa... :mrgreen:
 
GrandWizard said:
tebaš vidit kaj sam ja jutros iskašljao...jebate ko da radim u tvornici cementa... :mrgreen:

...niš čudno,tko zna kakove sve boleštine imaš :wink: :mrgreen: .Pa kud ste se vozili,kroz napuštene rudnike ili one jame gdi se dela drveni ugljen 8) :LOL: .Bok.
 
GrandWizard said:
vrag jedan stari! Iskusnjara vidim, bez brige "štitim" se ja..... :mrgreen:

..ajde,čuvaj se,mlad si :mrgreen: .Kaj,nema slika?Bok.
 
GrandWizard said:
fotke su "preintimne"... :mrgreen:

...slike s vožnje,ne ove tvoje osobne :jesus: .Bok.
 
GrandWizard said:
pa na te i mislim....kaj misliš zakaj smo išli u šumu na makadam? :mrgreen:
...ooooo :shock: .Odustajem,idem delat :mrgreen: .Bok.
 
ajd da tu pitam...

da li se moze jos uvijek kupiti novi KLE 500 do kraja ove godine, Vi u ovoj temi to ziher znate!
e da i kak bi bilo sa isporukom s obzirom da nije vruca roba kao neki kawa proizvodi?

unaprijed hvala!

pozdrav iz mexica

8)
 
truba said:
ajd da tu pitam...

da li se moze jos uvijek kupiti novi KLE 500 do kraja ove godine, Vi u ovoj temi to ziher znate!
e da i kak bi bilo sa isporukom s obzirom da nije vruca roba kao neki kawa proizvodi?

unaprijed hvala!

pozdrav iz mexica

8)
jel ga ti mislis kupovat u hrvatskoj ili u mexiku? :misli: mislim da se kod nas više ne može kupiti jer su prodali sve zalihe,bio sam u yamahinom servisu i reko je vlasnik da ne primaju naruđbe za motore jer su gotovi s uvozom za ovu godinu,prodaja im je veča za 40% u odnosu na lani... uglavnom,novih motora vise nema....
 
Što znači i od kud riječ paKLEni :misli:




I što bi ta riječ u pravom smislu riječi trebala značiti  :misli:







 
Teško je... tako je teško biti usamljen...    :(