koža ili gore-tex?

ja si isto planiram kupiti jaknu i razmisljala sam koji materijal, svi kao gore tex je kvalitetniji dok mi jedan lik nije rekao da je to svejedno jer je on imao jaknu od tog materijala i da ju je svejedno skrsio, po izboru dakle, ja glasam za kozu :chick:
 
ja kad sam kupovala jaknu nisam imala dost za kozu pa sam uzela gore-tex..cist sam zadovoljna, ima podstavu koja se skida, protektore na laktovima, ramenima i ledjima...di ces bolje...djepova ko u prici i nepromociva je!
 
bas sam pricala sa likovima koji imaju kozne i kazu da su zakon zimi i kad su pali uopce nemaju tragove, ali jebiga, sve ovisi i o padu i kvaliteti, ja sam jakne vidila a svakom je to po izboru
 
Koza je odlicna tokom cijele godine. Po ljeti nije toliko vruce kao u gorotexsu a zimi ako je malo zima, uvijek ostaje opcija stavit gorotex prsluk preko koze (moj sistem). Jedini problem je kisa, ali za to postoji rjesenje, kisno odjelo.
 
Dirty said:
Koza leti smrdi ,zimi hladi al kad padnes poso radi

Ne blebeci nanulama , koza ima uvjek svoj miris , pa valjda imas podstavu i futer i kak onda moze zimi hladiti :?: , a nerazumijem sta si stime htio reci (al kad padnes poso radi :?: )
Vani EU Bikeri 90% imaju kozu kad idu dalje na put +50 km , a po gradu koza i gorotex , a za grad gorotex je cak i bolji jer ispod mozes imati normalnu odjecu ako imas kaj za obavljati po bankama uredima i to , a ne da izgledas u koznom kombinezonu ko marsijanac :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
Koza je odlicna tokom cijele godine. Po ljeti nije toliko vruce kao u gorotexsu a zimi ako je malo zima, uvijek ostaje opcija stavit gorotex prsluk preko koze (moj sistem). Jedini problem je kisa, ali za to postoji rjesenje, kisno odjelo.

Bravo BOSS to je to :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
Evo ovako kao prvo ne blebecem nego kucam.Kao drugo moje misljenje je da je gorotex za grad bolji i cini mi se da se manje znoji u njemu nego u koznoj jakni.A kao trece siguran sam da je koza mnogo bolja zastita od raznih oderotina na kozi od gorotexa.I kao cetvrto ne poznajem ljude koji nose kombinezone pogradu
 
Koa je definitvno bolja (bar meni). Ja sam u početku vozio u gore tex odjelu i kad sam kupio kožno,promjena nebo i zemlja. S kožom se osjećaš ko da si dio motora, predobar osjećaj. A i sigurnije je u slučaju pada. A i jebačkije izgleda :mrgreen:
 
Gore-tex klepeće i koči i katastrofa za voziti se osim za po gradu.
Koža je tlaka kada moraš npr na proljeće ili po noci sjediti na terasi.
 
BorisZ said:
Gore-tex klepeće i koči i katastrofa za voziti se osim za po gradu.
Koža je tlaka kada moraš npr na proljeće ili po noci sjediti na terasi.

Boris , pa skines se , osim ako ti je kombac jednodjelni , pa onda i nije tak strasno :mrgreen:
 
Slavek Francuz said:
BorisZ said:
Gore-tex klepeće i koči i katastrofa za voziti se osim za po gradu.
Koža je tlaka kada moraš npr na proljeće ili po noci sjediti na terasi.

Boris , pa skines se , osim ako ti je kombac jednodjelni , pa onda i nije tak strasno :mrgreen:

mislis... skines se i onda si u "jednodjelnom koznom odjelu" , ako ne i u krznenom :mrgreen: :mrgreen:
 
Slavek Francuz said:
BorisZ said:
Gore-tex klepeće i koči i katastrofa za voziti se osim za po gradu.
Koža je tlaka kada moraš npr na proljeće ili po noci sjediti na terasi.

Boris , pa skines se , osim ako ti je kombac jednodjelni , pa onda i nije tak strasno :mrgreen:

Predpostavka je da je prohladno pa ti nije ugodno samo u majici :D
 
BorisZ said:
Slavek Francuz said:
BorisZ said:
Gore-tex klepeće i koči i katastrofa za voziti se osim za po gradu.
Koža je tlaka kada moraš npr na proljeće ili po noci sjediti na terasi.

Boris , pa skines se , osim ako ti je kombac jednodjelni , pa onda i nije tak strasno :mrgreen:

Predpostavka je da je prohladno pa ti nije ugodno samo u majici :D

Da to je onda malo kiselo , ali mi smo mladi , ali u dusi , barem ja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
SuzaFan said:
Koa je definitvno bolja (bar meni). Ja sam u početku vozio u gore tex odjelu i kad sam kupio kožno,promjena nebo i zemlja. S kožom se osjećaš ko da si dio motora, predobar osjećaj. A i sigurnije je u slučaju pada. A i jebačkije izgleda :mrgreen:


ispravno!
koža je koža,a kad voziš brzo po autocesti recimo,goretex i slični materijali djeluju kao padobran.
a kad u kožuhu udješ u pekaru npr,mala bi ti uz kruh dala i mlijeko gratis.. :mrgreen: