ko kaže da MZ ima nekvalitetne motore!!!

moj susjed je kupil MZu tam negdje '81, vezal ju je za stup pred zgradom

odvratna crvena hrpa pleha u rangu Wartburga i Lade

ukrali su mu ga za tjedan dana, jebote koji luzeri to krast, fakat je ta država bila u kurcu, ono, krast MZu?!?!?!


a ove fore sa emocijama peru samo one kaj, nažalost, nemaju dovoljno love da kupe bilo kaj drugo


inače, ne bi im na pamet palo pričat kak je to motor





Srki
 
Srki said:
moj susjed je kupil MZu tam negdje '81, vezal ju je za stup pred zgradom

odvratna crvena hrpa pleha u rangu Wartburga i Lade

ukrali su mu ga za tjedan dana, jebote koji luzeri to krast, fakat je ta država bila u kurcu, ono, krast MZu?!?!?!


a ove fore sa emocijama peru samo one kaj, nažalost, nemaju dovoljno love da kupe bilo kaj drugo


inače, ne bi im na pamet palo pričat kak je to motor





Srki

Pogledaj moj profil, pa ces vidit sta vozim.
 
Jedan od mojih prvih motora,u prilogu dokaz slika iz 78`,model ES 150,godinu prizvodnje ne znam :D :D

Jedino mi nije jasno zasto se kolega koji je otvorio temu uvrijedi na negativne komentare o MZi.
Pogotovo zato sto se prije ove teme dobro ismijao Buell-u :wink: :D
 
Koliko sam ja mogao skontat darx250 je mislio na model SFX1000, jer je njegova slija u centru paznje.
 
Marti said:
Jedan od mojih prvih motora,u prilogu dokaz slika iz 78`,model ES 150,godinu prizvodnje ne znam :D :D

Jedino mi nije jasno zasto se kolega koji je otvorio temu uvrijedi na negativne komentare o MZi.
Pogotovo zato sto se prije ove teme dobro ismijao Buell-u :wink: :D

Dobro da si skrenuo pažnju jer nisam gledao postove. Sve mi se čini da bi i ovaj vrlo brzo mogao završiti kao i onaj spamer sa Enfildom. :mrgreen:
 
Arihant said:
Pa ovo mi baš zvuči kao neka činjenica ljepo argumentirana... Koliko god ''surfam'' po forumu, na svakoj temi samo znaš pljuvati i spuštati...  :misli:

To je zato što previše znam, pa onda ljude pokušavam navesti da razmišljaju na ispravan način.  (y)
 
mate said:
To je zato što previše znam, pa onda ljude pokušavam navesti da razmišljaju na ispravan način.  (y)
  :hehehe:  :hehehe:
 
Mislim da u ovoj temi ima ipak malo vise sentimentalnosti i nostalgije nego objektivnosti. U ona vremena nisi ni mogao nista drugo niti kupiti a proizvodi koji su nam dolazili iz istocnih blokova su bili krajnje jednostavne konstrukcije i dizajna pa se bas i nije nesto posebno niti moglo kvariti, a i to sto se kvarilo nam je bilo normalno jer smo navikli sarafati i nama je to bilo dobro. Isto tako mozes tvrditi da su Trabant ili fico kvalitetni sto i u neku ruku jesu jer se i dan danas voze ali to je par svjetlosnih godina daleko od kvalitete koju danas ljudi traze.
 
Babylon-07 said:
Mislim da u ovoj temi ima ipak malo vise sentimentalnosti i nostalgije nego objektivnosti. U ona vremena nisi ni mogao nista drugo niti kupiti a proizvodi koji su nam dolazili iz istocnih blokova su bili krajnje jednostavne konstrukcije i dizajna pa se bas i nije nesto posebno niti moglo kvariti, a i to sto se kvarilo nam je bilo normalno jer smo navikli sarafati i nama je to bilo dobro. Isto tako mozes tvrditi da su Trabant ili fico kvalitetni sto i u neku ruku jesu jer se i dan danas voze ali to je par svjetlosnih godina daleko od kvalitete koju danas ljudi traze.
Slazem se  (y) Da ga nemam doma nebi mi bio drag,jer u odnosu na japanske motore i danasnje motore stari mz-i su ipak klasa nize
 
MZ ( barem što se starih modela tiče ) i nije baš neki motor, sada gledano, iz ove situacije, ali gledano iz prošlosti dok je većina nas ovdje vozila Tomose ipak je to bio stroj.
Uzmimo i u obzir da je u ono neko vrijeme predstavljao vrh onoga što se na 2 kotača moglo kod nas kupiti.

Nije ga za usporediti s japancima, niti po kvaliteti niti po ičem drugome, ali da je fora, je, i to ne može nitko pobiti. Ružan je ko sam vrag, ne ide po k..ca, ali profurati se na njemu pravi je gušt.
Osobno sam jednog kupio , samo zato jer mi je bio fora, uložio u njega puno vremena i truda, pa ne mogu odolit a da ne stavim još jednu sliku.

pa sada neka neko kaže da ne valja :)
 
Meni je malo falilo da ga kupim,ETZ 250,i kupim za par dana Yamahu XT250 1981. 8) bio sam presretan(kada sam imao 16) :mrgreen:
 
Killex said:
Meni je malo falilo da ga kupim,ETZ 250,i kupim za par dana Yamahu XT250 1981. 8) bio sam presretan(kada sam imao 16) :mrgreen:

i na koju foru imaš sad 29? :misli:
 
tutankamon said:
i na koju foru imaš sad 29? :misli:

Motocikl je 81. a godina 1996 :mrgreen: :mrgreen: a čale su koliko sam bio ponosan na takav stroj :mrgreen:
 
ajde....covjek je djelomicno u pravu...u ono vrijeme bilo potrebno samo izabrati govno koje manje smrdi..MZ...ili JAWA......Jawa je ipak bila veci krs...Mz barem nije znao blokirati u voznji.... :mrgreen: Ostatak nije vrijedan spomena(ovjes...kocnice...nikakva el instalacija...kao i ostala infrastruktura).... 8)
 
ima sam ga 84. isa s njim na grobnik i zabia se na karlobagu u ogradu 6 miseci posli toga bacilo me auto tako da nemam neke lipe uspomene s njim nisam ima love u to vrime za bolje mastalo se o rd 350 koji je bia svemir u odnosu na MZ po svemu...rjetko ruzan motor ulazi u top ten forever.
 
Arihant said:
Ja osobno bi prije sjeo na MZ-a nego na Ducatia koj je debelo precjenjen... :) To je sve mišljenje pojedinca... ja osobno ne volim oldtimere i te sve ''kante''... Ali shvačam kakvu vrijednost imaju i uvijek mi ih je ljepo vidjet na cesti... Moto susreti nebi bili motosusreti bez njih  (y)
:LOL:
 
Nekada je MZ zaista bio "strojcina".Imala sam ga,bio mi je prvi motor,razbili se u prometnoj i on i ja :(,poslije kupila ETZ-a kojeg mi je i dan danas zao.
 
Elias said:
Pogledaj moj profil, pa ces vidit sta vozim.

staru kramu od BMW-a i onaj skuter kaj se na rvatckom prevodi "govnar", ne kužim kaj to ima veze, osim da mi to spada u istu grupu ko MZ

si ti brat od našeg forumskog predstavnika MENSE? rid maj lips Smuđhamera?


:mrgreen:



Srki