ko kaže da MZ ima nekvalitetne motore!!!

ivanMZ said:
hmmm inaće ja pratim cjene  takih MZ-a i pišem samo stanje po kojem prodaju ljudi po Njemačkoj Austriji i drugdje, i da dobro si rekao dragulj je
i nekužim zašto ti mrziš MZ??? :misli:
uz svo dužno poštovanje prema tebi i MZ-u kao marki,mislim da je 90tkn za motor star četiri godine teški SF(sajens fikšn :LOL:) jer za te pare se kupi novi MOTOR,lipo je to šta ti cijeniš svoj polovni toliko ali mislim da mu je realna cijena mnoooooogo niža,uostalom u to ćeš se uvjerit i sam kad ga budeš prodava (y)
tema je ociscena od off-a....koji se nalazi u birtiji...pa shodno tome..mozes tamo nastaviti ubijati svoje vrijeme...ovaj topic ostavi za odgovore tehnicke prirode
 
meni isto malo ide na kok dok se popljuje nekoga tko dođe tu gore, ima volje i želje pokazati takvu egzotiku kao što je taj mz..svaka čast na motoru (y)
meni se recimo jako sviđa, a načitao sam se o njemu po forumima i ljudi imaju puna usta hvale za njega
 
ok,sorry na off-u,evo pitanja tehničke prirode: koliko vidim svi modeli MZ-a od 1000ccm imaju ili 117 ili 113 ks,po kojoj logici taj tvoj ima 146 :misli:?
I da li si maximalnu brzinu mjerio GPS-om ili ti je to pokaza brzinomjer na tvom motoru,jer 280 km/h mi za jednog nakeda zvuči jaaaaaaako smiješno :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ivanMZ said:
prošvrljaj po internetu i nać češ da postoji više serija SF-a. Ja sam uzeo najjaču za 105 000 kn, i išao sam 280 al pod max gasom, i u 6 brzini, ali ti više nikada nebi probao


Pa daj napisi koliko ta najjaca serija za 105kkn ima kila i koliko konja da ne svrljamo po netu bezveze.
 
MILJAK said:
ok,sorry na off-u,evo pitanja tehničke prirode: koliko vidim svi modeli MZ-a od 1000ccm imaju ili 117 ili 113 ks,po kojoj logici taj tvoj ima 146 :misli:?
I da li si maximalnu brzinu mjerio GPS-om ili ti je to pokaza brzinomjer na tvom motoru,jer 280 km/h mi za jednog nakeda zvuči jaaaaaaako smiješno :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


da, puno je 146ks.......toliko nema nitijedan R od 1000cc sa 2 cilindra....... :misli:
 
ivanMZ said:
prošvrljaj po internetu i nać češ da postoji više serija SF-a. Ja sam uzeo najjaču za 105 000 kn, i išao sam 280 al pod max gasom, i u 6 brzini, ali ti više nikada nebi probao
ja koliko god da sam gleda ne vidim nigdi na internetu MZ-a sa 146 ks(osim tvoga) pa ako ti nije problem jel možeš nać negdi test te verzije kao kod tebe pa da se lipo vidi koja je max brzina i koja je stvarna snaga....i čiča miča gotova je priča (y)
ne želim da se pomisli kako nekoga vriđam ali da se može ići 280 km/h na nakedu :misli:......sorry al to spada u BAJKE,zamisli koliko bi po toj računici onda triba ić u S verziji.....negdi oko 320???????
 
tema je zakljucana do daljnjega...i nakon upozorenja vi nastavljate sa off-om...i prepucavanjima koja nemaju veze sa tehnickim pitanjima....


Tema otključana, a svaki sljedeći koji napiše nekaj u off, odlazi ća
 
Čisto tehničko pitanje bez zlobe poštujem sve izbore ako nije Italijanski motocikl :mrgreen: Odakle 146 KS???

Nemogu naći na internetu takav,a i da si se zezno pa konje pretvorio u kilovate opet 113 je oko 154 ks :misli:
 
Killex said:
Čisto tehničko pitanje bez zlobe poštujem sve izbore ako nije Italijanski motocikl :mrgreen: Odakle 146 KS???

Nemogu naći na internetu takav,a i da si se zezno pa konje pretvorio u kilovate opet 113 je oko 154 ks :misli:
vanseriske je proizvodnje, znači malo mašina je napravljeno da je 146 konja, nisam siguran možda nema na internetu.
Najvjerojatnije ću prodati motor jer imam problema s plučima
 
Killex said:
Čisto tehničko pitanje bez zlobe poštujem sve izbore ako nije Italijanski motocikl :mrgreen: Odakle 146 KS???

Nemogu naći na internetu takav,a i da si se zezno pa konje pretvorio u kilovate opet 113 je oko 154 ks :misli:
ne nije se zajeba ,ako je množija Ks sa 1.3,a to često rade mnogi ,ali zar je to toliko bitno ne triba momka toliko razapinjat ma manje više svi znamo koliko otprilike mogu imati snage takvi agregati  pa neče smak svita radi toga.
 
rus said:
ne nije se zajeba ,ako je množija Ks sa 1.3,a to često rade mnogi ,ali zar je to toliko bitno ne triba momka toliko razapinjat ma manje više svi znamo koliko otprilike mogu imati snage takvi agregati  pa neče smak svita radi toga.
Barba Ruse, momak je kusa buniku, tema je neslavno završila na drugom mistu...

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,166811.0.html
 
evo da ja kazem par rijeci...vozim eMZu 4 godinu...i za njega mogu reći dosta dobrih stvari a i dosta losih stvari..dobra je ta da su dijelovi zaista jeftini, a losa se nadovezuje za dijelove je ta da ti jeftini dijelovi nevaljaju..to je obicno madjarsko smece koje nam prodaju gotovo djaba...znaci, emzo je moj treći motor, i relativno sam zadovoljan njime jer nisam imao mogućnost vozit drugi neki japanski ili eventualno taljanski motor..redovito ga odrzavam, stavljam kvalititeno ulje i on mi uzvraća na nacin da sam napravio sigurno nekih 20-25000 km...sa jednom generalkom i ostalim potrosnim materijalom....nije puno,za MZ-u i mene zadovaljavajuće..a sta se tice da je dosta nekvalitetan prema konkurentima(govorim u ono vrijeme) to je sigurno isitina, razlika MZ 250 i Yamaha RD 250...nebo i zemlja..yamaha je puno kvalitetnije napravljena u apsolutno svim segmentima...za kraj, mogu ja hvalit eMZu kako god, ali ja kazem kako je..da imam mogucnosti  nebi vozil eMZu vec bi vozil neki japanski stroj sa simbolom R :D...a za sad mi je dobar i ovaj tzv. eMZo jer nemam mogucnosti da si kupim bolji motocikl, ali doci ce i ubrzo i to.... :)
 
Ovaj novi je neki čudak... ne hvali MZ do neba i još nema znakova preranog baniranja... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ni vozaci MZ-a nisu sto su nekad bili  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
mate said:
Ovaj novi je neki čudak... ne hvali MZ do neba i još nema znakova preranog baniranja... :LOL: :LOL: :LOL:

ovaj je realan i pošten (y)

i imao je samo jednu generalku u 25 000 :LOL:
 
MZ 1000 SFX baš izgleda buntovnički, još samo da mel gibson sjedne na njega i snime mad max 12 :mrgreen:
 
tutankamon said:
i imao je samo jednu generalku u 25 000 :LOL:

pa da...s obzirom na vrlo "kvalitetne" dijelove to je puno....da su gore origigi deutsche dijelovi on bi isel puno vise od tih 25, mada ni to nije konacno....ici ce on jos...barem se nadam :wink:
 
Stase zna o ovom modelu????

mzgt_250_k.jpg