Koje toplice ??

moover said:
Večeras ste propustili specijalitet kuće - varivo od musake bez mesa...  :povraca:

zamisli tek kako je bilo meni :misli: dobivao sam neku posebnu dijetalnu ishranu :LOL:
 
moover said:
Prestao sam nosit mob u restoran... Svi me blijedo gledaju kad fotkam...  :mrgreen:

Al nakon ovog večeras, ponovno ću ga nosit jer to stvarno treba dokumentirati, da mogu unucima pokazat jednog dana...  :mrgreen:

u varazdinskim su jedino dobro sto sam pojeo klipici u birtiji.  :mrgreen:
 
DamirK said:
da sam isao uz onaj breg kod siptara vjerojatno bih slomio i vrat, bolje biti gladan  :mrgreen:

iz lovrine do šipca u kolicima :misli: veća pizdarija od 10-ak krugova po mlaki :mrgreen:

 
tutankamon said:
zamisli tek kako je bilo meni :misli: dobivao sam neku posebnu dijetalnu ishranu :LOL:
Kad smo kod toga, evo anegdote od prošlog tjedna... Pita žena za ručkom, "što je za večeru?" konobarica odgovara "kuhana junetina u umaku i njoke". "a dijetni obrok?" - "isto to, ali bez umaka..."  :LOL:
 
Krive toplice  :palacdolje:
 
dentist said:
Krive toplice  :palacdolje:

bio sam prije par dana u tvojim toplicama, placen pun pansion, pa smo ostali gladni, cak smo navecer jeli u terasi i opet pusiona :LOL:

zakljucak: nema nazderavanja u toplicama :mrgreen:
 
tutankamon said:
bio sam prije par dana u tvojim toplicama, placen pun pansion, pa smo ostali gladni, cak smo navecer jeli u terasi i opet pusiona :LOL:

zakljucak: nema nazderavanja u toplicama :mrgreen:

kako si mogao bit gladan ako si nadoplatio hranu,imas repete dok ti se da... :misli:
 
Ma ni to samo gore, kolega mi je trenutno u Krapinskima , veli da jedva čeka vikend, da se najede doma.
 
darko_b said:
kako si mogao bit gladan ako si nadoplatio hranu,imas repete dok ti se da... :misli:

nije bilo repeta, a da me znaš :misli: bilo bi ti jasno zašto sam ostao gladan :LOL:
 
u koji od hotela ici u Catez,koji je najbolji,s najvise sadrzaja ?
 
tutankamon said:
nije bilo repeta, a da me znaš :misli: bilo bi ti jasno zašto sam ostao gladan :LOL:
Ma sve to ok,sam znam da je bilo u onom lijevom restoranu nadoplata i jedes koliko mozes tj. Sam si uzimas...
 
tutankamon said:
nije bilo repeta, a da me znaš :misli: bilo bi ti jasno zašto sam ostao gladan :LOL:

Onda to nije manjkavost toplica...
:mrgreen:
 
vladof said:
Jel Moover uopšte još živ, il je umrl od gladi ?
Tu sam, tu sam...  :mrgreen:

Sinoć rižoto u kojem je smiksano sve što je ostalo od prekjučerašnjeg ručka... Al sila boga ne pita... Pojeo sve... I dva sata poslije toga krči u želucu od gladi...  :mrgreen:

Al pozitivna stvar je ta da sam u dva tjedna stesao liniju... 5 kila dolje... A pločice do sad nisam vidio 9 godina... (y)