Koje toplice ??

Ovdje dobis u nekim rajnglicama, sve skup u nekim plasticnim,  :misli: neznam ni ja kak bi to nazval. Baš bum poslikal koji dan kad bum sam na klopi.
 
Ogi said:
:misli: meni je klopa u "Minervi" bila  super, ko na nekoj svadbi, sam donose, a  ionak je  HZZO platil.

kaj si ti ravnatelj HZZOa ili si pomijesao hotele?  :LOL: :mrgreen:
 
vladof said:
Ovdje dobis u nekim rajnglicama, sve skup u nekim plasticnim,  :misli: neznam ni ja kak bi to nazval. Baš bum poslikal koji dan kad bum sam na klopi.
A jbg. na prijemnom smo imali mini-sistematski i po njemu i kilaži odrede Ti meni, u restoranu smo imali svoj stol sa imenom uz koje je pisala vrsta menia, neznam dal je još uvijek tak!? :misli:
 
DamirK said:
kaj si ti ravnatelj HZZOa ili si pomijesao hotele?  :LOL: :mrgreen:
Ma kaj bi pomiješal, pa bil sam tam 21  dan, dobro  sad sam već 10-tak dana doma i oporavljam se od onog mirisa sumpora, al pa više manje sve ovisi o dijagnozi zbog koje se tam dodje, kolko sam ja skontal jer više manje svi smo imali različito gotovo sve, bar ovi koje sam  sreo tam ....
 
Ogi said:
Ma kaj bi pomiješal, pa bil sam tam 21  dan, dobro  sad sam već 10-tak dana doma i oporavljam se od onog mirisa sumpora, al pa više manje sve ovisi o dijagnozi zbog koje se tam dodje, kolko sam ja skontal jer više manje svi smo imali različito gotovo sve, bar ovi koje sam  sreo tam ....
Si ti siguran da si bio u Varaždinskim toplicama?  :misli:
 
Ogi said:
Ma kaj bi pomiješal, pa bil sam tam 21  dan, dobro  sad sam već 10-tak dana doma i oporavljam se od onog mirisa sumpora, al pa više manje sve ovisi o dijagnozi zbog koje se tam dodje, kolko sam ja skontal jer više manje svi smo imali različito gotovo sve, bar ovi koje sam  sreo tam ....

U minervi si mogao biti samo uz doplatu, HZZO pokriva troskove samo u bolnickom dijelu, za njih su i terme luksuz.  :mrgreen:
 
Ništa se ne javlja...  :? Da nije riknuo od gladi?!?  :misli:
 
Nisam, nisam, nek me hebe laptop, tj. internet. Ulovim wireles ali nikak internet, pa se ne javljam.  Najvjerojatnije ja ne znam gdje jos i kaj treba ukopcati  :oops: Rijesit cu to ovaj vikend. Ma ima gore dve pekare od kojih jedna cak i popode šljaka  :) ima market tak da ni problem za klopu, a ove zadnje  dane cak i nemam neku potrebu za jelom. Koja jabuka ili mandarina poslije vecere i ok, iako se cuje do pol noci i duze.
 
Evo malo slika, dorucak, rucak, vecera. Ne sjecam se jel je sve istoga dana.Slike su malo lose, slikal sam ilegalno, he,he.
 
U to vrijeme termin je za Jadran a ne za toplice. :D Sve razmisljam da odma kad se vratim predam papire za Topusko, tak da dojdem na red u ovo vrijeme iduce godine, jer ako velim guzdi da idem u ljeti tj. u sezoni bu ga srce zdrmalo,a i nema rada nema pari.
 
vladof said:
U to vrijeme termin je za Jadran a ne za toplice. :D Sve razmisljam da odma kad se vratim predam papire za Topusko, tak da dojdem na red u ovo vrijeme iduce godine, jer ako velim guzdi da idem u ljeti tj. u sezoni bu ga srce zdrmalo,a i nema rada nema pari.

u sezoni se varazdinske pretvaraju u sodomu i gomoru  :mrgreen: