Koje toplice ??

A sir je tak tvrdi da treba i čačkalica ?  Uostalom i ja sam to imal jučer za večeru, samo sa puno manje vrhnja i puno više češnjovki i luka :mrgreen:
 
Pijem kavu, a iz zvucnika prvo Miso Kovac - Jedan dan zivota, iza njega Tony - Umirem, sto puta dnevno...  :LOL:
 
moover said:
Pijem kavu, a iz zvucnika prvo Miso Kovac - Jedan dan zivota, iza njega Tony - Umirem, sto puta dnevno...  :LOL:
To  se zove moralna podrska. Čul sam da u Lovrinoj kupelji ima soba s čak 6 kreveta  :shock: i da se plača ulaz u minervu za kupanje iako si na rehabilitaciji, pa me zanima iz prve ruke, da znam kaj me čeka.
 
vladof said:
To  se zove moralna podrska. Čul sam da u Lovrinoj kupelji ima soba s čak 6 kreveta  :shock: i da se plača ulaz u minervu za kupanje iako si na rehabilitaciji, pa me zanima iz prve ruke, da znam kaj me čeka.

Minerva nema veze sa bolnickim dijelom,  sve se placa. U bolnickom dijelu imas bazen, ali je slobodan za plivanje tek popodne, mislim da ti doktor treba prepisati bazen kao terapiju da bi ga mogao koristiti.
 
DamirK said:
Minerva nema veze sa bolnickim dijelom,  sve se placa. U bolnickom dijelu imas bazen, ali je slobodan za plivanje tek popodne, mislim da ti doktor treba prepisati bazen kao terapiju da bi ga mogao koristiti.
Zavisi!? :misli: Ak si na aktivnom odmoru onda ima, ja sam hidromasaže i masaže imo u bolničkom dijelu a kinezo-terapiju, teretanu, hidro-fitnes, hidro-košarku i plivanje u Minervi! (y)
 
mladen59 said:
Zavisi!? :misli: Ak si na aktivnom odmoru onda ima, ja sam hidromasaže i masaže imo u bolničkom dijelu a kinezo-terapiju, teretanu, hidro-fitnes, hidro-košarku i plivanje u Minervi! (y)

ali nisi placao doznakama HZZOa . Za kune si mogao i kurvu u sobi dobiti  :mrgreen:
 
Zrile said:
ak je domaće onda :hrana:
moš mislit domaće, a vindiju gledam s prozora...  :?  pojeo za 2 min i otišao na hamburger...  :mrgreen:

BTW, od sutra radim na povratu kilaže... loše sam krenuo u novu godinu... -5kg, bez kosti...
 
moover said:
BTW, od sutra radim na povratu kilaže... loše sam krenuo u novu godinu... -5kg, bez kosti...

nisi valjda prešel doma? Drugi tjedan ti je moto susret u toplicama  :mrgreen:
 
Moover, ak ni problem, malo se raspitati jel ima u toplicama mozda pristup internetu, ako nema da si pribavim neki.
Hvala !
 
vladof said:
Moover, ak ni problem, malo se raspitati jel ima u toplicama mozda pristup internetu, ako nema da si pribavim neki.
Hvala !
imas free wifi kod recepcije Minerve i u kaficu prek puta Termi...  (y)
 
Evo nakon dva dana provedenih u "toplicama" mogu samo reci DAJTE MI JESTI ! Srecom dosal sam doma na vikend tak da je to spas. Sve one terapije i onu vodu i starčeke mogu nekak probaviti, ali da se dobi tak malo za klopu to mi ni jasno. Još te pita: ste na kakvoj dijeti, pa kam ces vece dijete, ko da das rodi da jede iz plitkog tanjura.
 
:LOL:

Sad mi je smijesno, al tak je i meni bilo prije mjesec dana...
 
:misli: meni je klopa u "Minervi" bila  super, ko na nekoj svadbi, sam donose, a  ionak je  HZZO platil.