Koje toplice ??

Toplo preporučam Varaždinske Toplice. Ja sam bio strgan kad sam došao ali "tete" su napravile odličan posao, a tu je i ljekovita voda u bazenima.
 
Jel' zna netko da li u Sv. Martin na Muri imaju garderobu da se moze moto oprema ostaviti?  :021:
 
Mislim da je Tutankamon upravo sada tamo ili je nedavno bio, pa ga pokušaj kontaktirati.
Ostalo sam napisao na pp!
 
dentist said:
Mislim da je Tutankamon upravo sada tamo ili je nedavno bio, pa ga pokušaj kontaktirati.
Ostalo sam napisao na pp!

pih, ako je on tamo pišao, ja ne idem !
 
:mrgreen:
Pa u vodu pišaju svi. Zar nisi gledao Galileo? Miris klora (bazenske vode) je zapravo miris spoja pišaline i klora iz vode. Sama klorirana bazenska voda nema nikakav miris.  :(
 
Sumpor! Ako se dobro sjećam. Smrad po trulim jajima i slično...
 
Posli svega ovog što je napisano nisan izvuka ništa korisno.                     
Ja 14 1 2013 iden na kontrolu u Zadar.Mislim da če reč da je sve u redu i da je vrime za toplice.Ja san već sad u nedoumici di otić jer između ostalog ,mislim,kod mene nebi tribalo bit čekanja .       
Odmah ili mi ne tribaju.Šta če mi toplice za dva miseca.Do tad ču ja sam napravit toliko koraka u rehabilitaciji da mi onda neče ni tribat.               
Ima li tko od forumaša neku korisnu informaciju.Hvala unaprijed.
 
Ja svakako preporučam Topusko, meni bilo super tamo.
Ove godine idem opet. Nadam se da će odobriti još prije operacije  :mrgreen:
 
barba said:
Posli svega ovog što je napisano nisan izvuka ništa korisno.                     
Ja 14 1 2013 iden na kontrolu u Zadar.Mislim da če reč da je sve u redu i da je vrime za toplice.Ja san već sad u nedoumici di otić jer između ostalog ,mislim,kod mene nebi tribalo bit čekanja .       
Odmah ili mi ne tribaju.Šta če mi toplice za dva miseca.Do tad ču ja sam napravit toliko koraka u rehabilitaciji da mi onda neče ni tribat.               
Ima li tko od forumaša neku korisnu informaciju.Hvala unaprijed.

ili te šalju odmah iz bolnice što očito nisu ili čekaš... nema ti druge  :wink:
 
*lady_750* said:
Ja svakako preporučam Topusko, meni bilo super tamo.
Ove godine idem opet. Nadam se da će odobriti još prije operacije  :mrgreen:
topusko trebam cekati 8-10 mjeseci
 
vladof said:
topusko trebam cekati 8-10 mjeseci

znam. prvi put se najduze ceka, kad ides duze k njima, onda bude krace.


nego, zna ko kakvog doktora za rame dobrog  :?
 
*lady_750* said:
znam. prvi put se najduze ceka, kad ides duze k njima, onda bude krace.


nego, zna ko kakvog doktora za rame dobrog  :?
kak misliš za rame  :misli:
 
*lady_750* said:
znam. prvi put se najduze ceka, kad ides duze k njima, onda bude krace.


nego, zna ko kakvog doktora za rame dobrog  :?

A to...... ono kad legneš na bok a doktor iza tebe i masira ti  rame odostraga ?
Pa ja sam ti doktor za to !!!!