Koje toplice ??

vladof said:
kak misliš za rame  :misli:

mislim ortopeda  :mrgreen: koji se bavi pretezno saniranjem ramena, kao što je dr. čičak bio dok nije otisao u akromion, ko sto je erceg za koljena, da ne nabarajam, i slicno  :mrgreen:
Shtica said:
A to...... ono kad legneš na bok a doktor iza tebe i masira ti  rame odostraga ?
Pa ja sam ti doktor za to !!!!

odlicno, posaljem ti ga onda na masazu  :mrgreen:

 
flanjka said:
ili te šalju odmah iz bolnice što očito nisu ili čekaš... nema ti druge  :wink:
         
Rekli su mi da se javim  14.1. na pregled i da če mi nakon toga odredit odlazak u toplice.Koliko san informiran (loše) to bi mi tribala odredit doktorica opče prakse po njihovom savjetu koliko vrimena. 
Uglavnom ,ponavljam, što če mi toplice posli misec dana ili dva.Pa više ču ja sam napravit  u to vrijeme ,sigurno ču hodat več normalno a s obzirom da nemam problema sa zglobovima  i ne triba mi neka posebna njega.Sve več funcionira normalno,samo mi fali kondicije.
 
nisam pretjerano sigurna al ako ti za toplice preporuku da doktorica opće prakse onda je upitno dal će ti ih komisija uopče odobriti
u svakom slučaju, ako ti ih odobre svakako otiđi kad god da ih dobiš  :wink:
 
specijalista ti mora preporučiti toplice ;)

prvi put i za operacije se odbiva po 3 tjd, ostale puteve i lakse ozljede 2 tjd.
 
*lady_750* said:
specijalista ti mora preporučiti toplice ;)

prvi put i za operacije se odbiva po 3 tjd, ostale puteve i lakse ozljede 2 tjd.
                   
Tako nešto mi je rečeno al nisan više siguran.Uglavnom javit ču se posli 14-og.U međuvremenu  radim po 100 do 150 koraka dnevno. :mrgreen:
 
barba said:
                   
Tako nešto mi je rečeno al nisan više siguran.Uglavnom javit ču se posli 14-og.U međuvremenu  radim po 100 do 150 sklekova dnevno. :mrgreen:
(y) (y) (y)
 
Shtica u daruvaru je super, ima tu par decki koji su najebali u ratu, pa ti drustvo nebi falilo uz pivo i belu :jesus:

Terapije i ostala sranja su za koplje ispred varazdinskih, konobari u prosjeku retardirani ali i to se kompenzira s cjenama ;)
Petak i subota navecer X disco, materijala od 18-20 godina za karat koliko ti srce zeli, i pale se na honde :mrgreen:

p.s. imao sam svedski stol ;)
 
Aaaaaaaaaaaaa pederu lažljivi !!!!!!!! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: jesi me nasmijao !!!
Ma u Daruvaru imaju onaj stol za razvlačenje kičme, ako me to ne spasi, onda moram pod nož !! Tako da što se mene tiće idem u Daruvarske, samo da nađem način da se ubacim odmah !!!

(y)
 
Cijene smiješne, materijala u X clubu ima...  (y)
 
Shtica said:
idešššššššššš.... 21.01.2013  Daruvarske toplice !!!
Piši kak je. Krajem drugog idem po papire za toplice (kad prođe godina) a u toplice cu 11-12 mjesec zbog posla, pa se mogu naručiti.Razmisljal sam Topusko, a  mozda i Daruvar. Kolko ima odprilike km od Zagreba ?
 
Shtica said:
Kaj doktor, samo sestre derem !
Nesumnjam hahaah pogotovo sto ih ima 2 mladje od 40 haha

Sent from my GT-I9300