Koje toplice ??

vladof said:
a kaj da slikam kad ih niti ni bilo, bile samo dve (pre)mlade najvjerojatnije na praksi

mogel si te dvije slikati, koga briga kaj nemaju radnog staza  :mrgreen:
 
vladof said:
a, hebi ga uz te mlade su uvijek jos dve stare, pa bi pokvarile sliku  :mrgreen:
Neznam jel si imo kinezoterapiju, da vidiš žensku, digla bi Boss hossa bez problema da se izvali na bok a špagu napravi samo tak! :mrgreen:
 
mladen59 said:
Neznam jel si imo kinezoterapiju, da vidiš žensku, digla bi Boss hossa bez problema da se izvali na bok a špagu napravi samo tak! :mrgreen:
Ne pratiš... već smo ustanovili da si ti bio u hotelu sa sto zvjezdica, a on u Lovrinoj kupelji s terapijama u podrumu Termi...  :wink:
 
no, onda. hebo sestre, jeste li ustanovili ima li koji fizioterapeut dobar  :LOL: :LOL:
 
*lady_750* said:
no, onda. hebo sestre, jeste li ustanovili ima li koji fizioterapeut dobar  :LOL: :LOL:
nisam bas strucan da ocjenjujem muske jesu li dobri ili nisu ali znam da im je šef, a onaj drugi te sigurno ne zanima jer mu fale dva mjeseca do penzije  :mrgreen:
 
vladof said:
nisam bas strucan da ocjenjujem muske jesu li dobri ili nisu ali znam da im je šef, a onaj drugi te sigurno ne zanima jer mu fale dva mjeseca do penzije  :mrgreen:

ne, hvala, ipak me ne zanima  :LOL: vidim, morati cu sama u izvidjanje  :LOL: :LOL:
 
moover said:
Ne pratiš... već smo ustanovili da si ti bio u hotelu sa sto zvjezdica, a on u Lovrinoj kupelji s terapijama u podrumu Termi...  :wink:
Ma ok ali dosta toga smo imali i u starom dijelu, hidromasaže u podrumu termi u vodi od "trulih jaja", masaže, jedino nismo imali nikakve terapije jer nismo bili na rehabilitaciji nego na aktivnom odmoru. :misli:
 
vladof said:
Vi imali masaže na odmoru, a ja siroček na rehabilitaciji ne  :no:
Da si strgo kičmu ko ja, i tebe bi masirali...  :mrgreen:
 
vladof said:
Vi imali masaže na odmoru, a ja siroček na rehabilitaciji ne  :no:
7 dana, 8 sati svakodnevni program sa stankom za ručak, sa jednodnevnom posjetom pehaka prek pet bregova kod jednog lika (zaboravil sam kak se zove) seoski turizam na domaću klopu i vino, u je mi pasal Rajnski rizling posle domaće klope! (y) (y)