Koje toplice ??

Jedina meni bitna razlika naspram drugih toplica je ta sportska rehabilitacija koju pruza Daruvar.
Placa se 180 kn po danu, plus 30 kn ako zelis da koristis i njihov aparat za ledenje noge. Znaci ispadalo me 210kn po danu, za to sam dobio trenera koji je radio sa mnom 3-4 sata dnevno i koji mi je ful ojacao cijelo tijelo.
U teretanu su ubili 5 milja kuna navodno i stvarno izgleda vrhunski,cca 40 tak sprava....
I koristis bazen koliko zelis, u bazenu nema nikad previse ljudi da bi bila guzva.
 
markookram said:
krapinske 140kn/dan

To info iz prve ruke ili  :misli:
Znaci za 140 kn nadoplate dobijem solo sobu, ni to nije puno ako je uredno i sve ostalo na nivou, tnx  (y)
Kod nas u bolnici je apartman 200 kn dan, uredno, svaki dan ako treba cista posteljina, klopa odlicna i obilna, mir, osoblje extra ljubazno i svake sekunde na raspolaganju  (y)
 
markookram said:
krapinske 140kn/dan
vidio da ima za 139, ali i neke na 5. katu za 89kn...

Stubicke na webu kazu oko 66kn... Topusko isto tu negdje 60ak kn.

Gledao galeriju slika bazena u krapinskim, stvarno ko sardine, a ja mislio da je u varazdinskim guzva... :)
 
KING RR said:
To info iz prve ruke ili  :misli:
Znaci za 140 kn nadoplate dobijem solo sobu, ni to nije puno ako je uredno i sve ostalo na nivou, tnx  (y)
Kod nas u bolnici je apartman 200 kn dan, uredno, svaki dan ako treba cista posteljina, klopa odlicna i obilna, mir, osoblje extra ljubazno i svake sekunde na raspolaganju  (y)
da , ustvari ne , iz druge  :mrgreen:
u to ide malo bolji tretman , malo bolja klopa ...

znaci 140kn nadoplata na hzzo ...
 
markookram said:
da , ustvari ne , iz druge  :mrgreen:
u to ide malo bolji tretman , malo bolja klopa ...

znaci 140kn nadoplata na hzzo ...

Svaki zicer info je dobrodosao info, tnx  (y)
 
Pitam majku pa vam javim za krapinske... pun k poznatih ljudi se oporavljalo na odjelu di mi radi majka i svi su hvalili struku, ja nikad nisam probal tak da ne znam.

Ima i u Krapinskima teretana i ostale pizdarije ko se hoce tam oporavljati...

Za doplate i to budem pital pa napisem.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 
iz prve ruke al od prije 2 godine
u Krapinskima je nadoplata 90kn po danu za jednoktevetnu sobu ako ima mjesta i ako ti dijagnoza dozvoljava
za tih 90kn dobis urednu ali neuglednu sobu odjeljenu od druge nekim kartonom tak da nemas neki filing da si solo u sobi osim kaj ipak solo koristis svoju kupaonu  :mrgreen:
nema bolje prehrane za nikakvu nadoplatu, svi su na margu bez obzira na lovu  :LOL:

i uopce ne kuzim kaj vise pametujete o tom smjestaju
ak hoces bit solo i mozes si to priustit, unajmis apartman ili sobu u hotelu oko ljecilista i hranis se po restoranima a terapije koristis u ljecilistu
 
Potvrđen termin u Stubičkima u studenom, jednokrevetna soba...  :wink:

Pa ak je još netko od forumaša tamo u tom terminu, nek se javi...  (y)

Kober, vidim da vozimo istu pilu...  :LOL:
 
moover said:
Potvrđen termin u Stubičkima u studenom, jednokrevetna soba...  :wink:

Pa ak je još netko od forumaša tamo u tom terminu, nek se javi...  (y)

Kober, vidim da vozimo istu pilu...  :LOL:

Mogli bi organizirati nekaj... :cool:
 
Ja prošli tjedan bio u Čatežu, doduše s firmom, i nedem tak skoro opet, 3 dcl točene 3 EUR  :shock: :palacdolje:
I sve ostale cijene sukladne tome.
 
Johnny047 said:
Ja prošli tjedan bio u Čatežu, doduše s firmom, i nedem tak skoro opet, 3 dcl točene 3 EUR  :shock: :palacdolje:
I sve ostale cijene sukladne tome.
:LOL:

Tema je medicinska rehabilitacija, a ne brčkanje u plićaku s kolegama ili familijom...  :jesus:
 
Ispričavam se na rječniku, al nabijem ja svakog tko preporučuje terapije u Stubičkim naspram ostalih toplica... Ovdje je još gore nego u Varaždinskim...  :palacdolje:

 
KING RR said:
Dodaj si slobodno na crnu listu i daruvarske  :mrgreen:
Jesmo time sad pokrili sve toplice u RH?  :mrgreen:

Za ručak grah s varivom od zelja... za večeru jetrica i žganci.... jadni oni koji dijele sobu, morat će spavat uz otvoren prozor...  :mrgreen:
 
moover said:
Jesmo time sad pokrili sve toplice u RH?  :mrgreen:

Za ručak grah s varivom od zelja... za večeru jetrica i žganci.... jadni oni koji dijele sobu, morat će spavat uz otvoren prozor...  :mrgreen:
Ja u VŽ i spavam uz otvoren prozor, ali zbog jakog grijanja, a ne zbog elementarnih nepogoda. :LOL:
 
nema recenzija iz Istarskih toplica
i one idu prek socijalnog
i navodno su najgore moguce kaj se moze dobit
i po kvaliteti smjestaja i po terapijama koje nude
 
Koliko naplacuju hzzo-u tretman hrana i smjestaj trebao bi bit u rangu hotela 5 zvijezdica, za 3.5 dana koliko sam bio tamo na otpustu dali su da potpisem racun od nekih 3 soma i nesto sitno kn, to je bez moje nadoplate od 600 kn koju sam platio da bi bio sam u sobi, odbio sam potpisat, a trazio sam i od hzzo da se ocituju dali su dobili taj racun potpisan, jos cekam odgovor, boli njih sve zajedno kurac.
 
Alisa said:
nema recenzija iz Istarskih toplica
i one idu prek socijalnog
i navodno su najgore moguce kaj se moze dobit
i po kvaliteti smjestaja i po terapijama koje nude
pa ne bih se baš složila...al dobro
http://www.istarske-toplice.hr/