Koje toplice ??

Brckach said:
Baka mi je operirala kraljeznicu pa nakon 2 godine i vrat i oba dva puta bila u toplicama. Vjezbe i sama rehabilitacija i osoblje je odlicno, njoj je puno pomoglo i danas je ko avion ali to ti isto ovisi tko te i kako operirao. Smještaj je zaostao dvadesetak godina u vremenu a hrana je navodno loša. Grad je bezveze malen i dosadan, slasticara i kafic su srediste zbivanja. Na dobru klopu bi mozda trebalo navratit na vrh brda u Đurinu hižu. Navodno se mlađa ekipa skuplja na gornjim katovima gdje su jednokrevetne sobe u hodniku di je prostor za sjedenje pa se navecer druže i zabavljaju.
Super  :)
 
Brckach said:
Baka mi je operirala kraljeznicu pa nakon 2 godine i vrat i oba dva puta bila u toplicama. Vjezbe i sama rehabilitacija i osoblje je odlicno, njoj je puno pomoglo i danas je ko avion ali to ti isto ovisi tko te i kako operirao. Smještaj je zaostao dvadesetak godina u vremenu a hrana je navodno loša. Grad je bezveze malen i dosadan, slasticara i kafic su srediste zbivanja. Na dobru klopu bi mozda trebalo navratit na vrh brda u Đurinu hižu. Navodno se mlađa ekipa skuplja na gornjim katovima gdje su jednokrevetne sobe u hodniku di je prostor za sjedenje pa se navecer druže i zabavljaju.

i moj sused je bil tam, veli kak ta čudesna zaliječenja treba pripisat seksu, što na gornjim, što na donjim katovima

tak da hrana i grad nemaju niš s tim



Srki
 
Pozdrav

Kakva su vam iskustva sa rehabilitacijom u toplicama?
Varazdinske,Stubicke, Daruvarske, Selce ?
Dali je bio tko, dobre-loše strane?
Vidim da nema nekih konkretnih postova u temi.
Osim da je hrana loša :LOL:
Trebao bi ako ce sve biti po planu u toplice u 9-tom mjesecu, pa sad istrazujem mogucnosti i kvalitetu.

Imam prijelom lateralnog kondila tibije i potrganu klavikulu :?
 
kober said:
Pozdrav

Kakva su vam iskustva sa rehabilitacijom u toplicama?
Varazdinske,Stubicke, Daruvarske, Selce ?
Dali je bio tko, dobre-loše strane?
Vidim da nema nekih konkretnih postova u temi.
Osim da je hrana loša :LOL:
Trebao bi ako ce sve biti po planu u toplice u 9-tom mjesecu, pa sad istrazujem mogucnosti i kvalitetu.

Imam prijelom lateralnog kondila tibije i potrganu klavikulu :?

Za klavikulu se ne sekiraj, bude brzo zarasla i ne ostavlja kasnije posljedice :)
Imam iskustvo, samo s krapinskima i topuskim, između tih dvoje preporucam topusko...
 
kober said:
Pozdrav

Kakva su vam iskustva sa rehabilitacijom u toplicama?
Varazdinske,Stubicke, Daruvarske, Selce ?
Dali je bio tko, dobre-loše strane?
Vidim da nema nekih konkretnih postova u temi.
Osim da je hrana loša :LOL:
Trebao bi ako ce sve biti po planu u toplice u 9-tom mjesecu, pa sad istrazujem mogucnosti i kvalitetu.

Imam prijelom lateralnog kondila tibije i potrganu klavikulu :?

hrana nije loša, nego je ima malo
u Varazdinskima sam bio par puta u starom dijelu, je da je staro, ali je uredno i čisto, osoblje je ok, ako smo kao drustvo ok, dozvole i povečerje iza 22.00
 
vladof said:
hrana nije loša, nego je ima malo
u Varazdinskima sam bio par puta u starom dijelu, je da je staro, ali je uredno i čisto, osoblje je ok, ako smo kao drustvo ok, dozvole i povečerje iza 22.00

dozvole i povecerje iza 22?
Ne razumijem ovo?
 
DamirK said:
Ni ja. Na bolnickom dijelu se trebas vratiti do vizite u podne  :mrgreen:


jbt, kad sam bio u Draskovicevoj na odjelu, sa zenskog odjela je neka cura otisla prekoputa u birtiju na pivo i izbacili je slomljenu iz bolnice. A nije se nalila ko krava i dosla radit sranja po bolnici - samo na jedno pivo prekoputa i to uz pomoc drugih cura jer sama nebi bila u stanju zbog ozlijeda  :shock:

Dali joj otpusno pismo i nogu u guzicu





blazene bile termosice  :mrgreen:
 
U varazdinske u kolovozu uvijek dolazi uglavno ista ekipa na GO, a na teret HZZO  :mrgreen:
Onda se bolnicki odjel i hotel Terme pretvaraju u Sodomu i Gomoru na 3-4 tjedna. Nesto kao fasnik u Samoboru, ali zabavnije  :mrgreen:
A i za vrijeme rata je jedan branitelj upucao doktora jer mu nije dozvolio pusiti na hodniku pa je i osoblje fleksibilnije glede sitnih poroka  :mrgreen:
 
DamirK said:
U varazdinske u kolovozu uvijek dolazi uglavno ista ekipa na GO, a na teret HZZO  :mrgreen:
Onda se bolnicki odjel i hotel Terme pretvaraju u Sodomu i Gomoru na 3-4 tjedna. Nesto kao fasnik u Samoboru, ali zabavnije  :mrgreen:
A i za vrijeme rata je jedan branitelj upucao doktora jer mu nije dozvolio pusiti na hodniku pa je i osoblje fleksibilnije glede sitnih poroka  :mrgreen:

sto mi to nitko ranije nije rekao  :LOL:

makar, veseljukno je i meni u topuskom isto  :mrgreen:
 
kober said:
dozvole i povecerje iza 22?
Ne razumijem ovo?
poslije 22 treba biti mir i tišina na hodniku, ali na 2 katu se karta i  :smoke: :piva: i ako se nitko ne buni iz kata ispod, nitko nas i ne tjera u sobe, a ako smo glasni  :nono: :pandur:
 
Evo nakon malo raspitivanja...
Zagrebacka Dubrava daje preporuku za Stubicke ili Varazdinske i sa njima najvise suraduju, sa tim papirom u biti mogu u bilo koje toplice koje imaju ugovor sa HZZO-om, Daruvarske su kao ok, ali postoji dugacka lista cekanja, Varazdinske su mi dosta blizu i mislim da ih mogu dobit relativno brzo, i nisam cul nis loseg o njima,osim da su kao malo demode, kaj mi ne igra neku veliku ulogu, bitno mi je da je rehabilitacija ok.

Poslao sam i upit za Selce, za moje ozljede predvidaju terapiju vrijednosti minimalno 450kn po danu, te u to ne ide smjestan ni hrana, znaci ispalo bi me cca 800kn dnevno, plus svaki pregled se jos placa 400kn, sto mi se za sad cini dosta. Oni su privatna klinika i nemaju ugovor sa HZZO-om.
I nema liste cekanja, mozes doci danas popodne ...
 
Tak je i u Topuskom, ako ideš prek HZZO-a čekaš skoro godinu, ako doplačuješ da si sam u sobi na redu si za niti mjesec dana.
 
dižem temu...  :mrgreen:

Štaj sad najbolje za kičmu, Varaždinske, Stubičke, Krapinske il nešt četvrto? Ono, okolica ZG, da ne moram sad klipsat do Daruvara zbog bazena...
 
moover said:
dižem temu...  :mrgreen:

Štaj sad najbolje za kičmu, Varaždinske, Stubičke, Krapinske il nešt četvrto? Ono, okolica ZG, da ne moram sad klipsat do Daruvara zbog bazena...

Mislis svaki dan putovati na terapije?