Koje toplice ??

Neee, tri tjedna boravka uz vikend izlete doma...

Bio dva puta u Varazdinskim, nisam bio nešto zadovoljan pa sad razmatram druge opcije.

 
kad sam ja bila pred 2 godine u Krapinskima bilo je jako puno operiranih kicmi pa su oni mozda dobri i za tvoje probleme.
 
moover said:
Neee, tri tjedna boravka uz vikend izlete doma...

Bio dva puta u Varazdinskim, nisam bio nešto zadovoljan pa sad razmatram druge opcije.
onda krapinske

sistem eliminacije  :mrgreen:

kaze mi frendica , ona stalno hoda po tim toplicama , da su najbolje daruvarske kaj se tice tretmana ...
stubicke da su stare i ofucane  :mrgreen:
u varaždinskim ti se ne sviđa ...
znaci , krapinske  (y)  ... u kojim se trenutno ona nalazi  :mrgreen: i kaže da je zadovoljna  (y)
 
moover said:
Neee, tri tjedna boravka uz vikend izlete doma...

Bio dva puta u Varazdinskim, nisam bio nešto zadovoljan pa sad razmatram druge opcije.

Ja sam ti u Daruvarskim trenutno,slusam price i iskustva drugih. Varazdinske ti trenutno nekaj renoviraju bazene,pa su dosta ograniceni, u krapinskima je prevelika guzva, vele da je koma ko sardine u bazenu. A kaj se tice terapija svugdje su manje vise iste.
Ovdje u daruvaru je ok, sve je na razini.
 
Navodno je Topusko ok, ali lista čekanja je godinu dana, a u Varazdinske uletim za mjesec,dva.
 
Operiran prekjučer, ponudili termin u Krapinskima tek u prosincu... budem to probao nekak prebaciti za studeni...

BTW, zar se Stubičke nisu nešto obnavljale prije par godina?  :misli:
 
moover said:
Operiran prekjučer, ponudili termin u Krapinskima tek u prosincu... budem to probao nekak prebaciti za studeni...

BTW, zar se Stubičke nisu nešto obnavljale prije par godina?  :misli:

Danas izvadili dren i sutra mozes doma  :mrgreen:
 
DamirK said:
To je bilo brzo, stara iskusnjara  :mrgreen:
operacija nije problem već uspješan oporavak... mada mi se čini da ovaj puta nisu sve izvadili, ostavili valjda i za kasnije...  :?
 
kober said:
Ovdje u daruvaru je ok, sve je na razini.

Tu cu vjerojatno i ja, kako ide oko smjestaja, kolko se doplacuje ako zelim bit sam u sobi i dali uopce postoji takva opcija  :misli:

 
I jos da ti ga faflaju :mrgreen:


Alpa46
 
Recimo  :mrgreen:

Sta OFFas koji qrac  :palacdolje:  :jesus:

Obzirom imam periode kad nepodnosim sam sebe onda si preventivno ako se moze na vrime osiguram samocu i mir  8)  u ZG sam na odjelu izdrzo od PON-CET i u petak trazio da idem kuci, da sam osto sa onim debilima jos koji dan stake bi radile samo tako  :?
 
i ja kad god mogu, biram jednokrevetnu sobu... u varaždinskim toplicama nadoplata bila 40ak kn po dani... za 800kn (bio tri tjedna) se meni svakako isplatilo...  (y)
 
moover said:
i ja kad god mogu, biram jednokrevetnu sobu... u varaždinskim toplicama nadoplata bila 40ak kn po dani... za 800kn (bio tri tjedna) se meni svakako isplatilo...  (y)

Ma to je dzabe  (y)  spreman sam platit i puno puno vise samo da imam svoj mir koji nema cijenu  (y)
 
Zna li netko možda toplice koje su dostupne srčanom bolesniku?
Zvali smo okolo i naokolo ali većina toplica ne želi primiti srčanog bolesnika.

Krapinske su jedne od onih koje žele, ali su jako skupe i bukirane.
 
Daruvar ima hotelski i bolnicki smjestaj, ja sam bio na prvom katu na bolnickom odjelu jel mi je pasalo da krevet bude visok i sa onim trokutom.
Razlika u sobama je u tepihu  na podu i krevetu, sa tim da u hotelskom dijelu moze biti i do 4 cimera po sobi, sve zavisi kakva je soba. Kupaonica je ista.
Ja sam isto razmisljao da budem sam u sobi, al mi se ucinilo suludo da nadoplacujem 100 kn po danu,jel mi je cimer bil ok decko,i cak mi je pomogao oko nekih stvari. Na kraju je i otisao par dana prije doma, pa sam bil sam u sobi zadnjih desetak dana.
 
moover said:
i ja kad god mogu, biram jednokrevetnu sobu... u varaždinskim toplicama nadoplata bila 40ak kn po dani... za 800kn (bio tri tjedna) se meni svakako isplatilo...  (y)
krapinske 140kn/dan