Koje toplice ??

suseda se prijavila u ožujku za Stubake i dobila termin za lipanj 2012  :LOL:
 
vladof said:
Znači da preformuliram pitanje: Tko ima vezu u nekim toplicama ? :mrgreen:

ponudi doplatu za jednokrevetnu sobu, i na redu si u roku odmah :wink:
 
Definitivno Daruvarske! Ako su uspjeli skrpati Kosteliće, Sammira, odbojkašice i većinu popularnihn sportaša, pa ako i Todorić dovodi familiju na odmor/rehabilitaciju, onda nemaš što misliti. Dr.Egić je car!

Topla preporuka...  (y)
 
dentist said:
Definitivno Daruvarske! Ako su uspjeli skrpati Kosteliće, Sammira, odbojkašice i većinu popularnihn sportaša, pa ako i Todorić dovodi familiju na odmor/rehabilitaciju, onda nemaš što misliti. Dr.Egić je car!

Topla preporuka...  (y)

Da, imal bu isti tretman ko Kostelić i Todorić  :mrgreen: :mrgreen:
 
vladof said:
Znači da preformuliram pitanje: Tko ima vezu u nekim toplicama ? :mrgreen:

Odi u Varaždinske i doplati za sobu u hotelu Terme. Nije neki hotel, ali nije ni velika nadoplata (nije bila, sad ne znam), a i imat ćeš više terapija nego u bolničkom dijelu.
 
moover said:
Sve toplice ste pohvalili, svatko hvali svog konja...  :misli:

Bolje da je tema "koje toplice...nikako ne preporucujete"....

  :misli:
- Bizovac?





      :LOL:
 
Gledal sam malo te nadoplate za solo sobu
Topusko      70 kn  :palacdolje:
Varaždinske  40 kn  (y)
 
HIGHLANDER said:
Da, imal bu isti tretman ko Kostelić i Todorić  :mrgreen: :mrgreen:

S obzirom da čovjeka osobno poznajem, živim u Daruvaru, pa sam uz to još i zdravstveni radnik i znam situaciju: Da! Imat će isti tretman!
 
DamirK said:
Odi u Varaždinske i doplati za sobu u hotelu Terme. Nije neki hotel, ali nije ni velika nadoplata (nije bila, sad ne znam), a i imat ćeš više terapija nego u bolničkom dijelu.


Terme se trenutno uređuju, sobe se dobivaju u Minervi, ali isti k. Spojeni su. Za ženu smo dobili papire za toplice početkom ljeta i dobila je termin u Krapinskima za lipanj 2012. Sad je u Varaždinskima.
 
James1100 said:
Terme se trenutno uređuju, sobe se dobivaju u Minervi, ali isti k. Spojeni su. Za ženu smo dobili papire za toplice početkom ljeta i dobila je termin u Krapinskima za lipanj 2012. Sad je u Varaždinskima.

Mislim da su u Minervi dosta skuplje (i bolje  :mrgreen: ) sobe  :misli:
 
moover said:
To nisu toplice... Samo se tako nazivaju...  :jesus:

  :mrgreen:

- zato samo ono i citirao



( ali neki kažu, da je znalo tamo bit pravo veselo  :misli: ) 


    :LOL:
 
DADO+ said:
  :mrgreen:

- zato samo ono i citirao



( ali neki kažu, da je znalo tamo bit pravo veselo  :misli: ) 


    :LOL:
:hehehe: Kak god okreneš, ko i svugdje, normalno kak se potrefi! (y)
 
Evo danas odobreno 21 dan u Stubakima, koji dan skoknem gore da vidim kad me budu primili, jesam li u petogodisnjem planu ili mozda kaj ranije. :mrgreen: