Koje toplice ??

Bil danas u Stubakima, na redu sam pocetkom 2013.  :angry: Zval Krapinske, rekla mi krajem 2012.
Sutra zovem jos Topusko i Varazdinske.
 
vladof said:
Bil danas u Stubakima, na redu sam pocetkom 2013.  :angry: Zval Krapinske, rekla mi krajem 2012.
Sutra zovem jos Topusko i Varazdinske.

za ozbiljno  :misli:
 
pa dok dočekaš toplice budeš djeloval neozbiljno
buš hodal kaj na štulama  :mrgreen:
obavi si bar ambulantno fizikalnu
makar uopče ne kužim zakaj se čeka tak dugo  :misli:
 
Giga said:
pa dok dočekaš toplice budeš djeloval neozbiljno
buš hodal kaj na štulama  :mrgreen:
obavi si bar ambulantno fizikalnu
makar uopče ne kužim zakaj se čeka tak dugo  :misli:

Da se može ubrzat, ali s kovertom  :mrgreen: :mrgreen:
 
Ma, ustvari računica je jednostavna.

S obzirom na broj ljudi koji opravdano/neopravdano hoće ići u toplice (pogotovo ljeti u Biokovku ili Kalos  :mrgreen:) i broj toplica u rvatskoj, dobiješ toliku liste čekanja, koja je BTW smanjena za, u prosjeku, oko 50 %
 
Danas sam napredoval. Za Topusko treba cekati 8-10 mjeseci, ali zato za Varazdinske DO 4 mjeseca.
 
mama ide vec par godina u topusko. i najbolje joj je. krapinske ocajne, varazdinske tako tako, ostalo nisam bila. topusko sto se mene tice mi je ostalo u najbolje sjecanju. u krapinu vise ni mrtva se nebi vratila medu ono  :?
 
ne kužim kak su to krapinske tak loše? bila sam tri puta, zadnji put 98. i nisam primjetila ništa loše.
 
Giga said:
ne kužim kak su to krapinske tak loše? bila sam tri puta, zadnji put 98. i nisam primjetila ništa loše.

ja sam bila 2004. i 2005.
'04. je jos i bilo ok jer sam bila smjestena na djecji odjel, al 05. koma.  godinama nisam hjela uopce ici dok nisam ove godine u topusko otisla.
odvratne sestre, pacijenti oko mene da ti se place, previse pacijenata, u bazenu ko u kini da smo, doktori odi mi dodji mi. koma mi je tad bilo.
 
moguče, Magdalena je tamo napravila pomutnju, okupirali su veliki dio lječilišta
a kaj sad, iči ćemo ili u T. ili u V.
 
Čekam još par dana, mozda sam izkopal neku vezu za Topusko, ak ne saljem papire u Varazdinske.
 
vladof said:
Čekam još par dana, mozda sam izkopal neku vezu za Topusko, ak ne saljem papire u Varazdinske.

super  (y) drzim foge da rjesis topusko  (y)
 
Niš od Topuskog, faxirani nalazi via Varaždin. Sutra zovem koji sam na redu. :mrgreen: