Koje toplice ??

AnteK said:
A hebi ga, to su mi dali, malo sam kopal po kompu i vele da su ovih godina renovirali, sobe jedno i dvokrevetne i ima 53 sestre valjda su bar dve donekle. :mrgreen:
 
vladof said:
Evo danas odobreno 21 dan u Stubakima, koji dan skoknem gore da vidim kad me budu primili, jesam li u petogodisnjem planu ili mozda kaj ranije. :mrgreen:
i meni odobren 21 dan, preporučeni Stubaki, al mogao sam zvati i druge... Zvao Stubake, ak ćeš preko HZZO, čekaš 4 mjeseca. Ak ćeš platit, možeš doći za dva tjedna... zvao druge, dogovorio ranije, tak da ništ od stubaka...  :mrgreen:
 
HIGHLANDER said:
Da, imal bu isti tretman ko Kostelić i Todorić  :mrgreen: :mrgreen:

da bude imao isti tretman...ja sam bio kod njega i covjek je vrhunski doktor....jedino sto je bila javna tajna da mozes i kod njega kuci al to kosta,a meni ni nije bilo potrebno tako da.... sve preporuke za Egića!!!
 
moover said:
To nisu toplice... Samo se tako nazivaju...  :jesus:

to jesu toplice al nisu rehabilitacijske


iako tamo imas OFMIR koji je tik do toplica...
 
vladof said:
Evo danas odobreno 21 dan u Stubakima, koji dan skoknem gore da vidim kad me budu primili, jesam li u petogodisnjem planu ili mozda kaj ranije. :mrgreen:

Vecina dobija 21 dan od HZZO-a ,pretposljedni dan rehabilitacije ides na pregled kod doktora kod kojeg si zaprimljen te onda on odlucuje jel jos potrebno dana ili ne
 
Nisam čital o d početka ...


Prekjučer sam fural staru u toplice. Bila je u svim našim toplicama i kaže da su varaždinske najbolje.
Prije njih bila je u svim našim topliccama i sad je 8-mu godinu za redom  gore, jedino što doplaćuje za Minervu jer kad je bila prvi put gore, bila je u nekom starijem komplexu koji joj nije bio nešto...
 
zwer_1982 said:
Nisam čital o d početka ...


Prekjučer sam fural staru u toplice. Bila je u svim našim toplicama i kaže da su varaždinske najbolje.
Prije njih bila je u svim našim topliccama i sad je 8-mu godinu za redom  gore, jedino što doplaćuje za Minervu jer kad je bila prvi put gore, bila je u nekom starijem komplexu koji joj nije bio nešto...

uz duzno postovanje

ipak meni je veca referenca npr . sportasi a vecina ih ide u Daruvar ... :wink:
 
Kaj se mene tiče sad je gotovo. Na uputnici piše Stubičke, zbog moje dijagnoze kao najbolji izbor. Znači idem u Stubake, samo da dogovorim termin.
 
vladof said:
Kaj se mene tiče sad je gotovo. Na uputnici piše Stubičke, zbog moje dijagnoze kao najbolji izbor. Znači idem u Stubake, samo da dogovorim termin.
pa moraju nešto napisat, a tebi na volju kamo ćeš... i meni pišu stubičke, al mi se ne da čekati toliko...
 
Dobro, ali gledal sam malo listu u čekanja u Topuskom, ima ljudi koji čekaju od drugog mjeseca.
 
vladof said:
Evo danas odobreno 21 dan u Stubakima, koji dan skoknem gore da vidim kad me budu primili, jesam li u petogodisnjem planu ili mozda kaj ranije. :mrgreen:

baš me zanima koliko se čeka
jel kod tebe AS u pitanju?
 
Giga said:
baš me zanima koliko se čeka
jel kod tebe AS u pitanju?
pise ovak: sakroilijakalni zglobovi (spondylitis)    bechterewljeva bolest  b 27
  tj. upala kukova 
 
vladof said:
pise ovak: sakroilijakalni zglobovi (spondylitis)    bechterewljeva bolest  b 27
  tj. upala kukova

ankilozantni spondilitis, može zahvatiti više zglobova, koljena, kukove i ostale
valjda vježbaš redovito  :embarrassed:
 
dobro je dok boli samo kaj onda treba jako razgibavati da se ne okošta
 
najbolje su one u kojima buš najmanje čekal da dođeš na red i koje imaju bazen na raspolaganju cijeli dan
 
Znaci telefon u ruke i zovem redom, di mi veli najprije dolazeci datum odem i prijavim se.