Koji scooter kupiti?

Status
Not open for further replies.

Head

New member
Ewo pozdrav svima na forumu ,novi sam član pa eto...
Imam 15 god i sljedeche god kupujem scooter ,imam jednu veliku trojbu..Pa bih vas zamolio za pomoć...
Što uzeti od ova tri skuterčića?
Nrg piaggio
Gilera runner
Derby gp1 50
Kakva su vaša iskustva,neki link sa usporedbom itd...
Fala pozdrav svima :)
 
Head said:
Ewo pozdrav svima na forumu ,novi sam član pa eto...
Imam 15 god i sljedeche god kupujem scooter ,imam jednu veliku trojbu..Pa bih vas zamolio za pomoć...
Što uzeti od ova tri skuterčića?
Nrg piaggio
Gilera runner
Derby gp1 50
Kakva su vaša iskustva,neki link sa usporedbom itd...
Fala pozdrav svima :)

Pozdrav i tebi, preporucio bi ti da se registriras i na www.svijetskutera.com jer tamo su samo skuteri u diru pa ce ti tamo puno vise ljudi odgovorit.

Ovisi za sto kupujes skuter, da li ces se natravat, vozit po zadnjem, normalno vozit, hoces ga nabrijavat , . . .
Derby ti bas nebi preporucio, a izmedu ova dva; oba su piaggio masina, runner je nesto tezi, oblik je kakav je, . .
ovisi kaj ti se vise svidja  (y)
 
Mislim da bi ti za scootere bolje bilo "procesljati" po www.svijetskutera.com stranici gdje ces nac usporedbe, testove, puno komentara i ostalog. Neces pogrijesit ako uzmes gileru ili piaggia jer to su dosta pouzdani scooteri i "najcesce" se vidjaju na nasim prometnicama. Derbi scoot nije los ali nemogu puno rec o njemu jer ga nisam previse susretao.  :mrgreen:

 
pozdav i vama...ne mislim se folirati (sad mi bar to nije u glavi),na zadnji i take spike...nabrijavati ne...
ali za prijevoz do škole..do grada i tako to...
 
Evo jos nesto :
Puno je lakse nac djelove za runnera ili piaggia za razliku od derbia
slucajno da padnes (prvi pad), kao sto to i biva kod sviju skuterasa  :LOL:  (y)
 
Piaggio NRG!
 
A jel možete sam objasniti ,to svoje mišljenje ...
ZAšt baš piaggio,zašt gilera,zašt derby???
FALA
 
netrebam ja sebe nist opravdavat  :LOL:
 
Head said:
A jel možete sam objasniti ,to svoje mišljenje ...
ZAšt baš piaggio,zašt gilera,zašt derby???
FALA

nrg i gilera ti imaju iste makine...nrg je lakši i po meni ljepši od gilere,gileri su plastike skupe da je to milina...nrg ima odličan omjer masa 50:50 dakle odlično leži u zavoju....derbi.....jako teško doći do djelova....treba se čekati ponekad mjesec i više....motor stvarno lijep....kočnice odlične....nema baš djelova za friziranje.....mislim ima...al to te ionako ne zanima ;)....derbi nema klasičan prijenos nego još ima i lanac...potpuno nepotrebno= loša prodaja=zato je derbi izbacio novi gp bez lanca ;).......uglavnom moj poredak =  1.nrg  2.gilera 3.derbi.........nrg ti je definitivno najbolji izbor.....vozio sve i imam nrga ;)
 
ma to buraz fala ev vidite da chovijek konta...
da i meni je prednja maska kod nrg-a ljepša a još je i jeftiniji...
jedino što mi je glupo kod nrg-a je što nema ručkice za suvozača i što ima felgice 13 cola...
 
Bolje da ima felge 13 coli  :wink:
Ja san isto ima NRG i preporučan ti ga.Ovaj novi NRG power je prva liga !
 
jebeš skutera, kupi si automatika. imaš i za njega dijelove za frizirat ga, sam moraš i kočnice onda mijenjat jer on ima jako slabe kočnice. onda ostavljaš mene i meni slične na skuteru da gutamo prašinu. jedino ak ti je stalo do trebica, onda ti je skuter dobra stvar.
 
eeee to to stalo mi je .... do trebica,ali che mi itekako služiti za do škole i za večernji izlazak...
:mrgreen:
E da a zašto je bolje da ima 13 cola?(lovre)
 
vidio sam par postova koji su prestrašni...recite mi koju makinu ima derbi?
Isto Piaggio...hebem vas...ja sam imao nrg 2 godine i nikad problem plus nrg power je najbolji za zavoje od skutera,da ne kažem da je najljepši,makine na sva tri su iste,prema tome,ne bi trebalo bit dvojbe
 
kao zagriženi aprilijaš preporučao bi ti sr50 ali razum kaže da ne jer seruckaju s djelovima

go with the NRG
 
ja iskreno da vam kažem sam zapeo za gilericu,ali si i ja kontam da je nrg ljepši...
JEDINA GLUPA STVAR SU MI RUČICE KOJIH NEMA na NRG-u
 
Ma kupi derbi pusti priče.

Derbi ima piaggio mašinu tako za djelove nebi treba bit problem, a plastike da se i polomiš daju se zakrpat i piturat :wink:
E da derbi ti ima centralni amortizer i prijenos lancem šta je veliki + ;)
8,5 KS je sasvim pristojno a i 14 cola kola su veliki plus, neznam odakle ideja da je bolje imat manja kola na scoot :LOL: !
Jebiga jedino mislim da je derbi dosta skuplji od konkurencije.
A neznam kako se ljudima više ne gade vozit runneri ili nrg kojih ima svaki idiot a ima ih more.

Runner i NRG  :povraca:  :fuj:

 
Status
Not open for further replies.