Koji scooter kupiti?

Status
Not open for further replies.
nrg-man said:
moj savjet ti je nrg........evo ja ga vozim i prezadovoljan sam sa njim......motor mi sa rezom i multivarom ide oko 100km/h......jest da troši malo više ali stvarno ide......ja ti savjetujem da ga uzmeš bez razmišljanja....


kak ti moš davat savjet4e a dva si skuta vozio u zivtu.. ja bi timajkem i odma dao ban i doso bi ti doma i prebio te...


100 kmh sa multivarom i rezom  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
rednyaW said:
kak ti moš davat savjet4e a dva si skuta vozio u zivtu.. ja bi timajkem i odma dao ban i doso bi ti doma i prebio te...


100 kmh sa multivarom i rezom  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Po satu možda, frendu nrg mc3 totalno serijski po satu ide 95kmh, a to je realno nekih 80 ak i tolko.
 
ma neznam sad sam zbunjen tooootalno...vi svi kažete pretežito za nrg...
lega je neki dan dobi derbya pa chemo vidjeti...svi su u igri ,ali mislim da che odlučiti dan kad budem došao u shop i kad ih izgledam 2-3h...
al ok vi ste za piaggia...
 
sacuvaj 5-6 soma kuna i uzmi recimo TGB 303r ili r50x , a ako te briga za novac , uzmi sta god  :mrgreen:
 
ma nesviđa mi se to...danas vidio gileru preljepa je siva (y)
zbunjen sam :misli: :shock:
sutra chu se vozizi na derbyu...pa chemo vidjet

Josh nesth ovi na svijetskutera me nerviraju nisu mi odobrili korištenje vech 2 tj...na forum da upadnem
 
Head said:
ma nesviđa mi se to...danas vidio gileru preljepa je siva (y)
zbunjen sam :misli: :shock:
sutra chu se vozizi na derbyu...pa chemo vidjet

Josh nesth ovi na svijetskutera me nerviraju nisu mi odobrili korištenje vech 2 tj...na forum da upadnem

dodji do mene : http://www.mojskuter.com/forum/index.php
nema muke oko registracije  (y)

www.mojskuter.com ;)


PS
zaboravi derbi , sta ce ti "to"  :mrgreen:
 
Gilera Runner definitivno.Za sad tko ju god vozi jos nijednu nije izjavio prituzbu. (y)
 
Eladio said:
dodji do mene : http://www.mojskuter.com/forum/index.php
nema muke oko registracije  (y)

www.mojskuter.com ;)


PS
zaboravi derbi , sta ce ti "to"  :mrgreen:

ev stari..regao se... (y)
 
Moja savjer, kupi polovan stariji skuter (minareli ako je moguče). Svakih kolko, 5 000km pise da trebas novom runneru mjenjat variomat? Jest da je 120 kn ali to je BOLEST.

A  sto se tice brzine vjerujem da novi piaggio 50 idu losije od starijih aprilia i runnera i mc2. (kao sto novi vxr200 ide ko stari vx...provjereno)
Moj frend je stavio na minarelia giza top p. 70, zx spulju i vecu diznu, po satovima necu rec kolko ide, a ja sam mjerio s drugim motorom i autom ide jedva 90, fino 80-85, do 90 je razvlacenje i hebes ti tu maximalu.
Najbolje bi ti bilo da ako ikako mozes izbjegnes 50ccm...sa 16 mozes poloziti za 125 do 15ks i kupi si nesto cetverotaktno i uzivaj.
 
beetleman said:
Ma nadjes polovnu PX-200-tku, djelovi bagatela, ide 100 :) i kultni je.. :)
:mrgreen:
ovaj..mislim...da znam i ja sam imao vespu, i fora je, onako, kultni motor...zato sam ga i prodao...
Vespa nije za svakoga, a mislim da nije za njega, sta kazes?  :jesus:
 
ev danas sjedio na derbyu i chini mi se prilično odličan...lega ga je danas prvi put vozio i slilazi sa njega i sjebe žmigavac nogom..a hebiga...tako da mislim sad ili na Runnera ili gp1 50...
pokazivač brzine i kilometara mi je bolji kod derbyja ,ali moram vidjeti kak to izgleda po noći na Gileri...
 
Tommek said:
Neide sigurno lošije, mislim ide 90km/h minimalno, al je to puno ljepše za vozit, mislim bar bi meni bilo. Četverotaktni motor, dakle netrebaš posebno ulje kupovat, ne troši puno, lijepo se vozit i kaj je najjbitnije ybr je dobra za tzv. ulaz u svijet motora, nije jaka i lagana je za vozit. Eto ja da uzimam uzel bi ybr.

yamaha_YBR125.jpg



Meni bi takav motor bilo puno ugodnije vozit nek skuter, nemaš tolko plastika pa ne popuca sve kad padneš i kaj je najbolje ima motor brzine i nije automatik ko skuter pa se i veći gušt voziti.

I vjeruj mi ak te tolko muče cure i to, ybr bude im sigurno bolji ;) Al vrijedi ona ima netko u potpisu na forumu : "Vozim motor zbog sebe, a ne zbog trebe ! "

Ybr se nemoze usporedit sa scootom po meni, scoot voze svakakvi klinci jer je automatic... kad naucis vozit ybr dobro, steknes sigurnost, mozes  vozit bilo koji jaci motor. Gore je lijepo napisano u citatu... Malo trosi, 4t, 5 brzina, 100-tku ide laganini bez forsiranja i motor je. Scooteri su za mene mlinci i u pravilu nebi smjeli vise od 50 po zakonu. Sto je veci kotac motor je ugodnije za vozit, ybr ima 18 cola a scooteri oko 12 manje vise, gilera runner 13. Mislim da je, po meni, ybr puno bolja stvar od scoota. Nema scoota koji ide bolje od ybr-a do 50ccm (govorim o serijskoj izvedbi). Evo to bi bilo to.
 
Čuj, ako si siguran da samo ta 3 dolaze u obzir, onda je to sve stvar tog ukusa (dizajn), zato jer su meni sva 3 modela ono, fakn ista.  (y)

Derbi bi ti bio vise fora jer tu u puli ja nisma jos vidio nijednog
 
ima ga moj lega...pa mi mal jadno...tako da che najvjerovatnije biti siva ili crna gilera...
sutra idem gledat...
imam josh pitanje
Što mislite hoce preko zime ici cijena koju tisucicu dolje...??? :misli:
ak nebude ok ak bude super
 
Tesko da ce gileri past cijena po zimi, prije ces dobit kacigu na poklon uz runnera  (y)
 
Status
Not open for further replies.