Koji scooter kupiti?

Status
Not open for further replies.
Bump said:
ybr125 ide lođje od skutera 50ccm...totalno truli osječaj :mrgreen:
Neide sigurno lošije, mislim ide 90km/h minimalno, al je to puno ljepše za vozit, mislim bar bi meni bilo. Četverotaktni motor, dakle netrebaš posebno ulje kupovat, ne troši puno, lijepo se vozit i kaj je najjbitnije ybr je dobra za tzv. ulaz u svijet motora, nije jaka i lagana je za vozit. Eto ja da uzimam uzel bi ybr.

yamaha_YBR125.jpg



Meni bi takav motor bilo puno ugodnije vozit nek skuter, nemaš tolko plastika pa ne popuca sve kad padneš i kaj je najbolje ima motor brzine i nije automatik ko skuter pa se i veći gušt voziti.

I vjeruj mi ak te tolko muče cure i to, ybr bude im sigurno bolji ;) Al vrijedi ona ima netko u potpisu na forumu : "Vozim motor zbog sebe, a ne zbog trebe ! "
 
to je istina voziti chu zbog sebe ne zbog tebe, ak me neka želi željeti che me i bez motora...
ali nemojte mi pričati vec o padovima ,nisam još kupio skuter...
Što mi je budućnost tako jadna??? :misli:
 
dajte ljudi nemojte me zahebavwat...ovo je ozbiljan forum (bar mislim :wink:),ozbiljni ljudi (bar mislim :wink:),ozbiljan thread (bar mislim :wink:)....
 
Head said:
dajte ljudi nemojte me zahebavwat...ovo je ozbiljan forum (bar mislim :wink:),ozbiljni ljudi (bar mislim :wink:)
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Ma svi ozbiljni pogotovo ovaj gore zeleni  :mrgreen:  :LOL: :LOL:


back on topic : Pa o tvojim padovima će odlučit tvoja vožnja, al prvi motor i to, nemoj se nadati na nebu padova, kupi ybr i opremu i gassss !  :wink:
 
Ja ti imam gileru runner ovaj novi model, 125vx. Motor ti je strava. Imam ga 10 dana, prođoh 600km. u zavojima je motor odličan(veliki kotači). Motor je dosta glomazan i težak ali je super. Uzmi ga i nećeš pogriješit...
 
Da sam na tvom mjestu uzeo bih si jedan cetverotaktni skuter 50ccm,npr kymco za manje od 10 000. Tankaj benzin i peglaj. Ide odlicno a motori su koliko cujem od Honde. Miran si duze vrijeme a ne ovi dvotaktni koji se kvare ko blesavi (bar po pricanju). Jucer sam bio po skuter od frenda koji je bio na popravku i tip mi kaze da razmislja o jednom cetverotaktnom i da si sad kupuje skuter,ne bi si nikad uzeo dvotaktnog.
 
stvarno ste ga nasrali... ybr... kombinacija apna6 i kineza nekakvog... zato sta pise yamaha pa mora valjat?
vidija san motor uzivo, pa to nit ide niti izgleda niti valja, nekidan se lik vozi isprid mene felga mu radi osmice.. ja nemogu virovat sta gledan.

A sad za momka sta oce kupiti skuter
derbi nemoj ni za živu glavu... znan šta govorin
aprilia sr... mašina ajd piaggio... al dizajn mi je bljak... ono prigodno za neku curicu da ode brati tratinčice na livadu
runner... također piaggio mašina... dizajn gore od očajnog, čak gore i od aprilie... ovo je totalno blaćenje prošlog modela koji je zakon(ne zato sta ga ja iman nego zato sta je zakon).

i ostaje nam pobjednik... piaggio nrg... piaggio mašina, dizajn perfektan po meni, cijena takodjer (prosli model runnera je bija oko 20-22k kn a ovaj je oko 15-16 ako se nevaran?)
dotičnog san i vozija... i mogu reci po svojoj "strucnoj" procjeni... da je to najbolji jebeno stabilni skuter (sa standard ovjesom) koji san vozija u životu, doslovno se vozi ko po tračnicama... samo cu reci da u sibeniku od novih modela ima mozda 2 ta derbija... s oba dva je padano... runnera ima dosta... otprilike sa 1/3 padano... a nrgija ima otprilike 3x više nego runnera i nisan vidija niti jednog uopce ogrebanog, dakle cini se da motor oprasta pocetnicke greske. (a i fino ide na prednje  :mrgreen:)

Viruj meni, uzmi nrgija i neces falit, skuter je apsolutno prejeben po svin segmentima  (y) (y) (y) (y)  (y)
 
meni je gilera malo gadna to priznajem,nešto u toj faci fali ,a nrg je stvarno lijep...a čini se da ga svi hvale...a na kraju najeftiniji je od svega što sam gledao...
 
Head said:
meni je gilera malo gadna to priznajem,nešto u toj faci fali ,a nrg je stvarno lijep...a čini se da ga svi hvale...a na kraju najeftiniji je od svega što sam gledao...

kazen ti, netribas se uopce dvoumiti
 
GeN0 said:
stvarno ste ga nasrali... ybr... kombinacija apna6 i kineza nekakvog... zato sta pise yamaha pa mora valjat?
vidija san motor uzivo, pa to nit ide niti izgleda niti valja, nekidan se lik vozi isprid mene felga mu radi osmice.. ja nemogu virovat sta gledan.

reko mi je kompic da je eloda prodala prosle godine oko 80 komada
pa nisu valjda svi ljudi glupi kaj su ga kupili.. i navodno da nema nikakvih prituzbi.. na kraju krajeva imas motor... :jesus:
 
Tommek said:
Neide sigurno lošije, mislim ide 90km/h minimalno, al je to puno ljepše za vozit, mislim bar bi meni bilo. Četverotaktni motor, dakle netrebaš posebno ulje kupovat, ne troši puno, lijepo se vozit i kaj je najjbitnije ybr je dobra za tzv. ulaz u svijet motora, nije jaka i lagana je za vozit. Eto ja da uzimam uzel bi ybr.

yamaha_YBR125.jpg



Meni bi takav motor bilo puno ugodnije vozit nek skuter, nemaš tolko plastika pa ne popuca sve kad padneš i kaj je najbolje ima motor brzine i nije automatik ko skuter pa se i veći gušt voziti.

I vjeruj mi ak te tolko muče cure i to, ybr bude im sigurno bolji ;) Al vrijedi ona ima netko u potpisu na forumu : "Vozim motor zbog sebe, a ne zbog trebe ! "
samo moje mišljenje....vozo sam to u auto školi i mogu reći da mi je to koma naspram 50ccm skuta
 
Bump said:
samo moje mišljenje....vozo sam to u auto školi i mogu reći da mi je to koma naspram 50ccm skuta

Pa nije ti to Shocker  :D :D :D
 
ma reka san ti lipo uzmi nrga i gotovo nećeš faliti.....skut je stvarno najnaj...uostalom i geno ti to kaže......a on nije pa s marsa....zna što govori ;)  (y)
 
Planet eclipse ego, sta nisi nikad čuo? Ovaj novi 06 roka, a načuo sam da če sponzorirati i neku ekipu iz pule!  :mrgreen:
 
moj savjet ti je nrg........evo ja ga vozim i prezadovoljan sam sa njim......motor mi sa rezom i multivarom ide oko 100km/h......jest da troši malo više ali stvarno ide......ja ti savjetujem da ga uzmeš bez razmišljanja....
 
Status
Not open for further replies.