Koji scooter kupiti?

Status
Not open for further replies.
ti jesi al ovi momci nisu..
tebi fala  (y) neznam zasth ,al gilera mi izgleda masivnije..onak...u prirodi je puno ljepša negoli na slikama...al
et..vidjet chu
lega je uzep derbya i ima malo nekvalitetnije plastike,ali je sasvim ok...
 
evo ovako ovo ti govorim ko najvećem prijatelju.....i govorim ti iz iskustva jer imam nrg-a.
1.nrg je po meni najsportski skuter u svojoj klasi......
2.lako ti je za održavat......
3.ako se kasnije odlućiš za nekakav tuning,uopće ti neće biti problema......
4.mislim da puno ljepše izgleda od runnera......
5.motor ti ide ko blesav...evo meni sa arrowom i variomatom ide oko 100.....neznam oćeš vjerovat ali istina je..........
6.evo ja ću ti poslat slike od moga ako hoćeš?napravio sam par stvari i motor stvarno lijepo izgleda........
7.KUPI NRG-A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ey ljudi pozdraw...
ewo da wam se i  ja jawim...
ja sam taj lega što je uzeo derbi gp1 racing
i nemojte goworit gluposti o njemu i blabla ako ga nemate ili niste probali...
mislim koliko ljudi od vas ga ima?
ja mogu reći da je motor strava...
nisam skinio blokade još al kad skinem trebo bi iči 90 serijala... bar kolko sam pročito u testu
http://www.motopuls.com/index.php?option=content&task=view&id=339&Itemid=44

motor mu je smješten naprijed, ima najbolju stabilnost u klasi, kotači promjera 14",
prednji disk od 245 milimetara sa radijalnim kočionim kliještima, stražnji disk promjera 180 milimetara...
stawrno su strawa dobre kočnice...
7,5ks...
plastike su mal drkave...
al ima 2god garancije tak da se to da zamjenit bez beda...

no da ne govorim previše, on ne misli na RACING verziju nego na OPEN verziju GP1, ta verzija još nije na tržištu kolko znam, treba doći tek, open verzija je dosta drugačija od racing verzije, narawno i jeftinija što je njemu važnije...

no da se vratim na temu, lega kupuje SKUTER NOVI, da nebi bilo više da mu predlažete ybr ili neš polovno....
Pita vaša iskustva sa skuterima i koji skut bi bio najbolji izbor od ponuđenih.
Odnosno nemože se odlučit...  :misli:


ukratko... ti skuteri imaju iste mašine tak da po meni izgled samo odlučuje...
to što se za derbi neka plastika treba čekat 2tj to je već druga stwar, nije problem nabavit sam' se mal duže čeka na dio.
djelovi za mašinu nisu problem...

ewo ti test jedan sa 50ccm3 skuterima
http://www.motopuls.com/index.php?option=content&task=view&id=509&Itemid=44

moj redosljed:
1. GP1
2. SR
3. GILLERA
4. NRG

s nijednim nećeš požalit  (y)
 
ne derbyju ja mislim na racing verziju...
a ako kupujem uzeti chu pošteno...e ajd ti nabaci slike NRG-a ...please i ak mi mosh nabaciti sliku ove kontrolne ploče po mraku ..bash me zanima kak izgleda...FALA
 
a to je onda druga stwar... zato što je gp1 cca 2-3k kn skuplji od konkurenata... sad ti odluči...
ja mislim da bi tebi gp1 bio najbolji izbor zato što ima naj kočnice...hehe... pošto znam da woliš podletit pod kombi...  :LOL:
owak češ stat prije negoli ga udariš...  (y)
na tebi je da odlučiš...imaš još dost mjeseci za odlučit...  :wink:
 
derbi owner said:
a to je onda druga stwar... zato što je gp1 cca 2-3k kn skuplji od konkurenata... sad ti odluči...
ja mislim da bi tebi gp1 bio najbolji izbor zato što ima naj kočnice...hehe... pošto znam da woliš podletit pod kombi...  :LOL:
owak češ stat prije negoli ga udariš...  (y)
na tebi je da odlučiš...imaš još dost mjeseci za odlučit...  :wink:

lega nije da kokodacem, al mogel bi se ic predstavit u "Predstavljanje korisnika" :mrgreen:
 
Head said:
ne derbyju ja mislim na racing verziju...
a ako kupujem uzeti chu pošteno...e ajd ti nabaci slike NRG-a ...please i ak mi mosh nabaciti sliku ove kontrolne ploče po mraku ..bash me zanima kak izgleda...FALA


prakticnost te ni malo ne interesira (ono tipa, lan party pa kuciste nosis medju nogama i slicne fore) ?

onda uzmi onaj koji ti se svidja, to nije argument za zanemariti, ipak ces ga ti voziti  :mrgreen: (y)
 
Head said:
Ewo pozdrav svima na forumu ,novi sam član pa eto...
Imam 15 god i sljedeche god kupujem scooter ,imam jednu veliku trojbu..Pa bih vas zamolio za pomoć...
Što uzeti od ova tri skuterčića?
Nrg piaggio
Gilera runner
Derby gp1 50
Kakva su vaša iskustva,neki link sa usporedbom itd...
Fala pozdrav svima :)

Kada sam vozio Yamahu Aerox (50), nijedan drugi skuter mi nije bolje ''lego''. Skuter je vozan do bola i polozaj sjedenja je za 10.
Kad skupim novce, opet cu ga kupit jer mi je gust... Ja sam ga ubijo sa dizanjem na prednji i zadnji, par puta sam se i razbio dobro (preko prednjeg i zadnjeg), a motor je i dalje bio poslusan, nista nije pucalo od oklopa osim kopci.. Masina za 10.
eto  (y)
 
nrg-man said:
evo ovako ovo ti govorim ko najvećem prijatelju.....i govorim ti iz iskustva jer imam nrg-a.
1.nrg je po meni najsportski skuter u svojoj klasi......
2.lako ti je za održavat......
3.ako se kasnije odlućiš za nekakav tuning,uopće ti neće biti problema......
4.mislim da puno ljepše izgleda od runnera......
5.motor ti ide ko blesav...evo meni sa arrowom i variomatom ide oko 100.....neznam oćeš vjerovat ali istina je..........
6.evo ja ću ti poslat slike od moga ako hoćeš?napravio sam par stvari i motor stvarno lijepo izgleda........
7.KUPI NRG-A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Isuse, ajde reci mi po čemu se razlikuju agregati novog runnera i nrg?
Možda sam ja lud ali vjerujem da nisam.
I ako uzme runnera če bit problema za tuning? EEEJJ
I motor ti ide max 79 sa variomatom i aroowom koja je najgora spulja po meni i decku koji radi u servisu i stavlja ju.
 
uh našo se netko pametan..........
1.Tko je rekao da se razlikuju?
2.Tko je rekao da će sa runnerom biti problema za tuning?
3.moj nrg ide 95 sa arrowom i variomatom......svi su govorili arrow živo smeće,a kad sam oprao speedfighta sa poliniem for race i to bez variomata onda su svi zašutili..........
 
ok fala buraz stho prije (y)
nemojte se molim vas svađati...samo da napomenem stho vam je moj prijatelj napisao...
NOVI SKUTER JEDAN OD OVA TRI...
 
ajde hebote koliko se misliš moga si ga već kupiti i napraviti 1000 km..... svaki od njih je isti qrac....koji ti se najviše sviđa njega uzmi...jel kupuješ ono što se tebi sviđa ili nekom drugom??? hebote blesavog.....još da napišemo kako se je** ženska..............a u racku............... :mrgreen:
 
to mislim kupiti u razdoblju od 12-3 mj...tad starci dižu neke oročene pare pa sam ja na redu...hehe :mrgreen:
ali želim ono što je ljude zadovoljilo..hahahahaha :mrgreen: :LOL:
 
Head said:
to mislim kupiti u razdoblju od 12-3 mj...tad starci dižu neke oročene pare pa sam ja na redu...hehe :mrgreen:
ali želim ono što je ljude zadovoljilo..hahahahaha :mrgreen: :LOL:

YAMAHA AEROX  (y)
 
a baš si kamikaza........dajte nemojte još više zbunjivati dećka sa ti aeroxom....a što se tiće aeroxa na tržištu je već dosta godina i mislim da je već isfuran....inače motor je sasvim ok.......lijep je i dobro ide........
 
ta mi je yamaha :povrachevina po meni ,mamini špaget: :mrgreen:
piaggiootpao...jednostavno nije ni men ni starom lepi onaj crno bijeli sa naražđastim...
bit che ili žuta ili crvena ili sivo...sa crnim gilericha..preeeedhebena jeee.jednostavnoo...chekam pare  :mrgreen:
FALA SVIMA NA POMOĆI (y)
 
nrg-man said:
3.moj nrg ide 95 sa arrowom i variomatom......svi su govorili arrow živo smeće,a kad sam oprao speedfighta sa poliniem for race i to bez variomata onda su svi zašutili..........
Aroe je smece zato jer ima zvuk ko tomos :) Svaka spulja valja nesto, po mom misljenju nepotrebna stvar ako nemas kit jer se cuje a ne ide  8)
A oni koji su usutili jer si oprao peogeota bi te trebali kazniti jer se nesmjes trkati sa slabijima od sebe!  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.