Koji skuter kupiti???

Status
Not open for further replies.
evo red bi bio da i napisem pokoju kad sam vec i otvorio temu,eto danas sam bas obavio i servis na 5000 km,eto 2 mjeseca je imam,i zasada uzivam i mogu reci da sam extra zadovoljan. Ls moto ima samo pohvale od mene sto se tice servisnog dijela,decki su stvarno usluzni i ljubazni. kad ovako sad malo bacim usporedbu sa ostalim skuterima u klasi,moram priznati da x max definitivno ima mnogo prednosti u odnosu na ostale(prostor pod sjedalom,max brzina,udobnost vozaca ali i suvozaca,odlicno drzanje ceste...)
a sto se tice moje zelje za nekim od drugih skutera,jedini koji bi vise volio imati od ovoga je definitivno samo T max,i pitanje je samo vremena...  :D 
a prepucavanja tipa yamaha ili piaggio ili aprilia itd su mi bezveze jer nisam subjektivan kao sto su mnogi nazalost ovdje koji samo pile po svojoj marki i nijedna druga ne valja,vise volim kad se argumentira za i protiv određenih modela... npr honda sh300 je vjerojatno najbolji izbor glede svega skupa od voznosti pa do snage itd ali meni je ruzan i kraj. isto mi je tako aprilia sportcity prejeben ali prepremalen! a ne sad ja volim yamahu i nema nijedan bolji od yamahe,svi su losi,spori,tromi,maltene sljepci ga kupe  :mrgreen:
pozdrav svima
 
ova tema je prevazišla naslov
tako da ju ključamo

drago nam je da si zadovoljan sa skutom :)
a za dalje ima posebna tema :wink:
 
Status
Not open for further replies.