Koji skuter kupiti???

Status
Not open for further replies.
milanche said:
a uopce mi je totalno deplasirano usporedivati talijansko trziste i nase?! kakve veze imaju nase i njihovo? niti smo financijski u rangu,niti kulturalno,niti imamo istu svijest o skuterima,ne vidim neke potrebe za paralelkama sa talijanima... kod njih je kymco people i honda sh uvjerljivo najprodavaniji skuter,ali niti jedna gilera nexus?!? prema tome... no da eto samo izrazim svoje zadovoljstvo svojom yamahom :):):)  zadovoljstvo mi samo kvari distributer gdje sam ga kupio ali eto manje vazno

Nikad nebih kupila Nexus, neudoban, loš položaj nogu, malo mjesta za stvari, itd itd da ne nabrajam.. znači li to da mi je netko od predaka bio talijan?  :misli: :mrgreen:

Slažem se s dar2, aprilia je zakon...  (y) Scarabeo za provlačenje gradom, Atlantic za veću udobnost i zaštićenost od kiše, vjetra...  (y) (y) (y)
 
yamaha t-max definitivno najbolji izbor.



Imam pitanje, zašto si lijepo za te novce ne kupiš motor?  :misli:
 
GricGric said:
Nikad nebih kupila Nexus, neudoban, loš položaj nogu, malo mjesta za stvari, itd itd da ne nabrajam..

Auuuuuuuuuu ovo ti necu oprostit  :mrgreen: :mrgreen:

Vidim da cu ipak morat nekaj objavit za sve one kojima nema mjesta za stvari na nexusu  :jesus: :mrgreen:

Znao sam da sam te trebao cimnut kad sam bio u Zadru, da vidis kaj je prostranstvo za prtljagu  8)
 
full88 said:
Auuuuuuuuuu ovo ti necu oprostit  :mrgreen: :mrgreen:

Vidim da cu ipak morat nekaj objavit za sve one kojima nema mjesta za stvari na nexusu  :jesus: :mrgreen:

Znao sam da sam te trebao cimnut kad sam bio u Zadru, da vidis kaj je prostranstvo za prtljagu  8)


nexus je definitivno skuter u kojem ima mjesta, sto za stvari sto za vozaca.... (y)
 
bikerica4life said:
nexus je definitivno skuter u kojem ima mjesta, sto za stvari sto za vozaca.... (y)

Za neke ocito nema  :mrgreen:
Evo ti gricka, vidim da ti je sfalilo, samo za tebe  :mrgreen: :jesus:
Treba samo malo volje  :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,93902.msg2410132.html#msg2410132
 
Pozdrav,hocu sutra da kupim yamaha majesty 125 2001 god,presla 23 000 km
extra stanje ali ne moze da ide vise od 70 km/h?!

da li je to blokada i kako se skida i koliko kosta skidanje blokade?
motor radi extra i pali od prve!
da li vrijedi oko 1200 e do registracije inace je uvoz iz inostranstva!

Hitno mi treba odgovor i Vase cijenjeno misljene !
 
alagor2000 said:
Pozdrav,hocu sutra da kupim yamaha majesty 125 2001 god,presla 23 000 km
extra stanje ali ne moze da ide vise od 70 km/h?!

da li je to blokada i kako se skida i koliko kosta skidanje blokade?
motor radi extra i pali od prve!
da li vrijedi oko 1200 e do registracije inace je uvoz iz inostranstva!

Hitno mi treba odgovor i Vase cijenjeno misljene !
taj skuter ima 11-12 konja i nema blokade,nije to 50ccm.....kazes da ide 70kmh? ili je sje*** ili su ga vani uspjeli nekim cudom blokirati zbog nekog razloga :misli: ako je skuter ok onda vrijedi te novce...
 
pa kako da provjerim da li ima blokadu ili je sjeban?
jbg radi extra ,koliko se meni cini,nisam vozio 4T
skutere samo motocikle!
 
Vlasnik ima desetak auta na lageru,skuter je dosao slucajno zato sto
je bilo mjesta na prikolici :)

Niko ga nije vozio ovde samo je jedan tip vozio zenu par km i kaze da ne moze
preko 70 km/h zasto niko ne zna?

masina radi super!
da li moze da proklizava prenosni kais ili nesto slicno?
 
moze biti da su remen i rolice u katastrofa stanju,ili je masina unistena pa nema vise kompresije :(
 
Razlika je u tome sto je nexus prije 07g. imao ispod sica odvojeni prostor kao npr.za mobitel,novcanik,a sad toga nema pa stane jedna zatvorena i jedna jet kaciga dok to prije nije moglo.
 
Status
Not open for further replies.