Koji skuter kupiti???

Status
Not open for further replies.

milanche

New member
Evo javljam se sa jednim slatkim problemom,kupujem skuter i treba mi savjet ili preporuka,takoder moze i pokoje iskustvo,bilo pozitivno bilo negativno... Naime vrijednost skutera do max 40ak tisuca kuna,mora biti novi,i prednost ima yamaha x max 250 (black),unaprijed zahvaljujem na mozebitnoj pomoci. :))
 
ako imaš toliko keša onda yamaha ima totalnu prednost zato jer yamahu 250 več možeš nači za cifru oko 30000kn
 
milanche said:
Evo javljam se sa jednim slatkim problemom,kupujem skuter i treba mi savjet ili preporuka,takoder moze i pokoje iskustvo,bilo pozitivno bilo negativno... ...i prednost ima yamaha x max 250 (black)
Onda se nemaš šta mislit.
 
milanche said:
Evo javljam se sa jednim slatkim problemom,kupujem skuter i treba mi savjet ili preporuka,takoder moze i pokoje iskustvo,bilo pozitivno bilo negativno... Naime vrijednost skutera do max 40ak tisuca kuna,mora biti novi,i prednost ima yamaha x max 250 (black),unaprijed zahvaljujem na mozebitnoj pomoci. :))

bome nakotilo nas se yamahaša  :mrgreen:

milanche ako treba vidjeti malo podrobnije x-maxa javi se (naravno ako si iz Rijeke), pa ga pokazem  :D

Inace jos jedna relativno bitna stvar je sto je postprodajna usluga u Rijeci na vrlo visokom nivou (koliko sam cuo od svojih prijatelja - ja idem tek na prvi servis) - govorim o LS motu...

 
yamaha, vidin da si se ukljucija u našu temu(x-max) ako imaš vrimena pročešljaj je cilu i nac ces vrlo korisnih informacija na skoro sva pitanja vezana za nju. ako još ostane koji upitnik pitaj (y)
 
Uzet ćeš ti x-max 100%, tako to ide  (y)
A ja ću ti preporučiti ono što i svima.... :mrgreen:....svoj skuter.... :mrgreen:
U usporedbi sa x-maxom manji je, veća kola, startniji, ja sam kad sam kupovao skuter gledao da nije toliko glomazan za provlačiti se kroz kolone, a opet htio sam velika kola radi sigurnosti van grada....u 6 miseci napravia sam 15000 km i super sam zadovoljan, čak i kod sudara jebenog se nije toliko polomio koliko sam očekivao...e, da cjena...ja sam ubo popust pa sam ga dobio za 28500, ali mislim da je sad oko 30000
 
Evo recimo koji su skuteri u kombinaciji,gilera nexus(prvi iza yamahe),kymco xciting r300,honda sh300(minus izgled,plus kvaliteta),aprilia sportcity cube 300,piaggio x7(skoro sam ga i kupio)... Ipak mi je black x max nekako najdrazi jer vec duze citam ovdje rasprave i moram priznati da je s argumentima najjaca yamaha ekipa(Joke nekako objasni najuvjerljivije). A uz to mi je xmax i daleko najljepsi,jedino cijena ga malo ubija ali ako vrijedi nije ni to problem,koliko para toliko muzike). Pozz
 
honda sh 300 je najbolja je da nije neki dizajn ali honda sa 300 cc proizvodi 27 ks a ostali 22 ks to sve govori i honda se ne kvari i ne troši ulje što nije slučaj kod konkurencije
 
Ništa se ne može mjeriti sa praktičnošču XMaxa, ni snaga Honde ni težina i okretnost Aprilie.
Dakle na prvom mjestu položaj u vožnji, vjetrobranska zaštita, prtljažni prostor za dvije integralne kacige, a odmah potom i okretni moment, krajnja brzina i minimalna potrošnja.
Postprodaju u cijeloj RH da i ne spominjem

Bit ču i konkretan pa ču ponuditi i XMax 2009, u crnoj boji, u besprijekornom stanju, sa pređenih 1000 km i napravljenim razradnim servisom, sa nosačem i dodatnim prtljažnikom, na ime kupca, za 34000 kn i gratis prijevoz.
 
milanche said:
Evo recimo koji su skuteri u kombinaciji,gilera nexus(prvi iza yamahe),kymco xciting r300,honda sh300(minus izgled,plus kvaliteta),aprilia sportcity cube 300,piaggio x7(skoro sam ga i kupio)... Ipak mi je black x max nekako najdrazi jer vec duze citam ovdje rasprave i moram priznati da je s argumentima najjaca yamaha ekipa(Joke nekako objasni najuvjerljivije). A uz to mi je xmax i daleko najljepsi,jedino cijena ga malo ubija ali ako vrijedi nije ni to problem,koliko para toliko muzike). Pozz
odma ćeš ga dobit u pola cijene  :mrgreen:  :LOL:
 
joke said:
Pa nije to kineski piaggio pa da mu toliko padne cijena  :jesus:
A koliko se prodaje oni bili Majesty šta ga zeza bočna nogara?  :mrgreen:
 
Shepa said:
A koliko se prodaje oni bili Majesty šta ga zeza bočna nogara?  :mrgreen:

Isto ka i prije, i pametnice, nije nogara problem, nego tanki sloj afalta na mokroj zemlji, propala je kroz njega.
 
ma talijani su glupi pa neznaju šta je najbolje :mrgreen: tako da već dvi godine na vrhu prodaje svih skutera u it je honda SH (y)
 
Status
Not open for further replies.