Koliko km godišnje radite motorom.

prošle god nisam ni jednom prešao granicu na dva kotača, bilo je par manjih putovanja po HR i dok je bilo dobro vrijeme znao sam otić na posao.. cca 4500 sve skupa
 
Rajić said:
Ah ti kilometri na motoru u autu na biciklu  :LOL:


Ko to još prati  :misli: promjenim ulje jednom godišnje i vozi  :mrgreen:

ja isto ne pratim kilometre... jedino što moram promjeniti ulje i 3-4 puta.... *ebemti kilometre ...  :LOL: :LOL:
 
5000 do 7000km godisnje,nekakvi prosjek :mrgreen:
 
prošle sezone 14500km... (y)      to je najviše što sam u sezoni napravio...    inače sam radio oko 5000 - 7000km 

ova kad bi bila ko prošla ja više nego zadovoljan    :D
 
ode i ova tema u birtiju..
 
10000 km godišnje,
u tim kilometrima nema nikakvih čestih daljih putovanja ili vikend đireva(tu i tamo se koji zalomi),
svi ostali kilometri su za potrebe...

(mrzim plačati parking za auto :x,a to izbjegavam korištenjem motora kad god mogu (y))

ps.
kilometru su u silaznoj putanji,a ova godina mi se čini da će imati veliki pad :(



 
5-6 tisuća km. Za na posao i s posla i za obavljanje razno raznih sitnica po gradu imam skuter pa to snjim obavim. Daleko je jeftinije i praktičnije.

Motor samo za vikend vožnje i neka dalja putovanja.
 
Prvu godinu sam napravil 18000km
drugu u pola manje 9000km
treću opet pola manje 4500km
četvrtu i petu po 6000km
sad imam oko 44000km,a kak mi se čini da će ova godina biti slaba.
Gorivo poskupljuje sad u četvrtak  :palacdolje: , pa opet u utorak  :palacdolje: , a tko zna koja će biti cijena kad počne sezona!!!
 
u  5 godina 80000km solidno 60000 km sa cbr 600f 20000km sa cbr 600rr samo sad u 2012 ce biti puno manje jebe me pdv kao i sve vas obicne smrtnike :D                                                                                                                                                                                                                           
 
Silvio said:
koliko se da zaključit prosjek odgovora bi bio negdje 7 - 8 tkm godišnje.... drugim riječima ima sigurno dosta polovnih motora po oglasnicima starih 10 - 12 godina koji su prešli i oko 100 000km....a nigdje nikad nisam vidio tu cifru i napisanu  :misli:

evo ja prodam motor star dvije godine s 25 000 km na satu... za par godina prepoznam ga po nekim detaljima na jednim susretima a na satu 21 000 km  :lolcry:

toliko o tome  :palacdolje:  al to je već neka druga tema
:LOL: 2004 god-kupila ga  srpnju 2007. sa 8200 km sad ima 70 i neku sitnu tisucicu :LOL: a s obzirom da je tek jedan od... I nije los prosjek :LOL:
 
neki prosek bi mi bio oko 7000km , i bilo bi sigurno duplo vise kad bi se imalo maaaalo vise novaca, motor mi je jedino prevozno sredstvo i koristim ga za skoro sve, osim naravno za selidbe namestaja  :laugh: :mrgreen:
 
Meni je prosla sezona bila dosta losa, 2000 km na dva motora, a kakve su prognoze ova bi mogla biti jos losija.