komunikacija za kacigu

Ovisi koliko para si spreman dati, ali pretpostavljam ne više od spomenutih 40-50€/$.
Možda bolje da se vratiš par strana unazad i vidiš što su ljudi kupovali i probali pa samo odabereš jedan koji ti se sviđa  i riješio si se muke.
Osim naravno ako ti netko može reći iskustveno nešto više o modelima koje si sam predložio.
U svakom slučaju koliko para toliko muzike, ovisi kakve pjesme voliš  (y) :mrgreen:
Ili kad ti cigo kaže "kud baš tu najskuplju"  :LOL:
 
Koju aplikaciju za android koristite? Da je po mogućnosti offline i da obavještava zvučno za nadolazeće fiksne kamere?
 
Boogie said:
Koju aplikaciju za android koristite? Da je po mogućnosti offline i da obavještava zvučno za nadolazeće fiksne kamere?

Iskreno, ništa, ponekad google maps kako bi se bolje snašao do neke točke u gradu/mjestu.
Više volim ranije proučiti kartu i  samo voziti pa kud stignem, makar i pogriješio, a dešavalo se, makar ispadne dobra priča na kraju.
 
https://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-oprema/sena-10u-komunikator-full-face-arai-kacige-oglas-28851602


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prošli tjedan testirao bateriju na FreedConn ( 2 uredaja). Uparen sa suvozacem+muzika s mobitela ili radio(+ upozorenja za kamere sa aplikacije), 12h do potpuno prazne baterije i gasenja. Ja sam odusevljen, za tu lovu mislim da ne moze bolje  (y)
 
Trenutni best buy... :mrgreen:
 

Attachments

  • 65318334_10218723517142625_4390767293156556800.jpg
    65318334_10218723517142625_4390767293156556800.jpg
    66.7 KB · Views: 268
Farba said:
Ak ti se da provozat do mog sela dobiješ gratis  :)

ako budem išao na tu stranu javim se makar za  :piva: Naručio kod kineza novi mikrofon sa slušalicama, cijena manja za komplet nego što neki u HR traže samo za spužvicu  :LOL:
 
Enigm@ said:
ako budem išao na tu stranu javim se makar za  :piva: Naručio kod kineza novi mikrofon sa slušalicama, cijena manja za komplet nego što neki u HR traže samo za spužvicu  :LOL:
Ja dobio u paketu set za integralnu i za jet kacigu pa mi ovaj drugi viška
A za :piva: se javi obavezno
 
Koju aplikaciju na androidu koristite za pozivanje.
Ja sam imao nekad jednu i ne sjećam se više kako se zove.
Sve ove koje se nude imaju Android ili Google prepoznavanje glasa i prema tome traže broj i pozivaju ga.
To mi nije zadovoljavajuća opcija, jer se ne može snimiti glasovni zapis za kontakt, kao na nekad starijim telefonima.
Prijašnja aplikacija (koju više nemam) je tako radila i imao sam snimljeno 20ak kontakata koje sam pozivao.
Poziv se mogao trigerirati butem BT-a, a na ovim novim app-ovima je sve prekomplicirano.

Savjet pls. Koju aplikaciju?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

 
Pitanje za ekipu koja koristi Freedconn : dali se moze spojiti intercom sa mobitelom da ide navigaciju i istovremeno sa suvozacem na njegov intercom ?

Tipa da slusam navigaciju koja me vodi, a suvozac ako nesto prica da se tada navigacija stisa ili obrnuto ?  :misli:
 
Navigacija ima prioritet, sve ostslo se stišava ili prekida.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
380 kn, spajanje bez poziva do 4 uredaja ( domet 300m, mozda vise, deklarirano 500m), radio, bluetooth, gumirani uredaj, ne cini se ko najvece smece.
Dobar zvuk u kacigi, mikrofon. Sam se javi na poziv, moze se iskljuciti ta opcija takoder.
Ostali ugodno iznenadeni  (y)
Za ove novce odlican.

https://m.aliexpress.com/item/32848013890.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&mb=ObVJ0jNDPzgG1zQ&srcSns=WhatsApp&tid=white_backgroup_101&tt=sns_WhatsApp&aff_platform=default&cpt=1567686552957&sk=5isAMwU0&aff_trace_key=f5085af9dd834b508430311b025b5dfa-1567686552957-07000-5isAMwU0&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&platform=AE&terminal_id=4786ee933d00434485aa3a8e0f002943

1fcb4d6de5e660527415c8c2866803fa.jpg
b207029a61d929a11e7186c577386d81.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam Fodsports M1S-PRO i mogu reći da sam iznimno zadovoljan kako radi, tako da je bez sustezanja mogu preporučiti ako netko traži pouzdanu alternativu podosta skupljim/brandiranim modelima + podržava "open BT" tako da se može upariti i sa drugim komunikacijama koje ga podržavaju.

Kod kupnje treba pripaziti na model jer iako imaju identičnu oznaku M1S-PRO postoji stariji i noviji model i vizualno se razlikuju.  Naravno to je manje bitno jer i nisu jako različiti (raspored i veličina tipki) no puno bitnije je ono unutra, a to je prvenstveno baterija sa cca. 30% većim kapacitetom jer stariji ima 600 a noviji 900 mAh bateriju što u teoriji osigurava autonomiju od 20 sati rada.

Što se zvuka tiče ja nemam primjedbi niti na kvalitetu niti na glasnoću, a isto tako kvaliteta mikrofona je na razini da vam prilikom telefonskog razgovora sugovornik koji se kuži u te stvari kaže da zvučite kao na dobrom hands-free sustavu u autu, iako je zapravo u pitanju naked, brzina od cca. 100 km/h i flip-up kaciga.
Imam je uparenu sa Samsungovim telefonom i podržava Bixby (glasovni asistent) kome je to bitno - ja koristim  (y)
Jedina zamjerka je da sam uslio slomiti kopču za montažu, ali vjerojatno je do mene jer frend koji je ima jednako dugo kao i ja a koristi puno više to još nije uspio.

Da ne duljim ... koga zanima neka malo googla ali stojim i na raspolaganju za neki konkretan odgovor.

M1-usporedba.jpg


Edit: u kompletu je jedan mikrofon sa mekanom žicom za montažu u integralnu kacigu i jedan na fleksibilnom nosaču za jet/flip up varijantu, na žalost ide samo jedan par zvučnika tako da se zvučnici i konektor kojinide u modul se mora kupiti dodatno (sve ispod 100 kn)  ako je namjera koristiti na dvije kacige.

03ebb05bfa0d6beff893f2885262c73a.jpg

48b10c64411760ccbb51189332c50cad.jpg

 
Pozdrav
Vidim da u ovoj temi dugo nije bilo postova.
Preporuka za ovaj uredjaj....
https://www.ebay.de/itm/BT-S3-Motorrad-Intercom-Helmet-Kabellos-Bluetooth-FM-Radio-GPS-MP3-Headset-/143326451913