komunikacija za kacigu

Tocno ovako kako ti kazes... ja sam danas narucio jedne JBL slušalice koje stoje u uhu, ne strše van, B/T.
Imao sam nekoliko komunikacija, u pravilu sve su dobre, ali vise ne koristim. Posto mi je na kraju ustvari sluzilo najvise za dojavu kamera i za navigaciju, ipak cu probati sad sa slusalicama ovako, ako bude islo.
Daj link 👍
 
Prošle godine sam imao jednu kacigu s neuobičajeno velikim prostorom do ušiju pa se na slušalicama od komunikacije nije čuo bas. Zato sam ju i prodao ali to nije tema.😄 Uglavnom, na jednu dužu vožnju sam uzeo za probu najmanje moguće slušalice, Sony za 50kn, i jedne BT. Na toj kacigi je čak i hodalo jer sam ih fiksirao u uhu potkapom za trčanje ali generalno nema smisla, čim se malo pomakneš jako iritira. Pa stani i skidaj kacigu, ponovno namjestanje i opet gnjavaža. Odustao sam vrlo brzo, jednostavnije je napamet naučiti lokacije kamera.

@cadjo ...motor mi je dole preko zime i već znam iz glave sve kamere do Zagreba, do Senja, do Makarske, a prema Kninu imaš jednu iza Drniša. :mrgreen:
 
Zajebavo sam se i ja sa slusalicom u uhu,ali pocne smetat nakon nekoliko sati voznje,a neda mi se buljit u ekran od navigacije,spremamo se na jedan jako dugacak put,pa sam malo guglo,gledo recenzije i ovo narucio
 

Attachments

  • Screenshot_2023-03-17-16-40-37-335_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2023-03-17-16-40-37-335_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    305.7 KB · Views: 0
do sada sam koristio samsung buds 2 pro i bilo ok, osim kod skidanja kacige... letile po asvaltu :ROFLMAO:
sad konacno odlucio uzeti kacigu sa komunikacijom, scorpionku i to za duza putovanja od +1 dan
 
Imam jedno pitanje, s obzirom da ne koristim grupnu komunikaciju, da li vi cijelo vrijeme slušate jedni druge ili je potrebno prije kliknuti da bi nešto rekli?
 
Imam jedno pitanje, s obzirom da ne koristim grupnu komunikaciju, da li vi cijelo vrijeme slušate jedni druge ili je potrebno prije kliknuti da bi nešto rekli?

Obicno traje dok jedno drugo ne isprovociramo pa se jedan iskljuci. Bio san spojen sa jos 2 frenda... dopizdi mi pa idem slusati muziku...kinez je spojen stalno ali moze izdrzati cijeli dan bez problem a ove malo bolje ne znam jbg. ako vozis sa zenom onda savjet uzeti dvije kineske al razlicite da su ne spojive 😁
 
Imam jedno pitanje, s obzirom da ne koristim grupnu komunikaciju, da li vi cijelo vrijeme slušate jedni druge ili je potrebno prije kliknuti da bi nešto rekli?
Nikad haha
Do sad tu opciju samo sam vidio da koriste ljudi kad idu u paru pa valjda pričaju
 
Pitam jer jedva čekam navući kacigu da se isključim, čak nakon određenog vremena i muziku ugasim, i sad da mi još netko sere ma koliko bio zanimljiv, nema šanse...
 
  • Like
Reactions: vespinjo and cadjo
Pitam jer jedva čekam navući kacigu da se isključim, čak nakon određenog vremena i muziku ugasim, i sad da mi još netko sere ma koliko bio zanimljiv, nema šanse...
Meni je interesantna samo glazba za putovanja i dojava radara.Ćakule nula bodova 😜
 
Prošle godine sam imao jednu kacigu s neuobičajeno velikim prostorom do ušiju pa se na slušalicama od komunikacije nije čuo bas. Zato sam ju i prodao ali to nije tema.😄 Uglavnom, na jednu dužu vožnju sam uzeo za probu najmanje moguće slušalice, Sony za 50kn, i jedne BT. Na toj kacigi je čak i hodalo jer sam ih fiksirao u uhu potkapom za trčanje ali generalno nema smisla, čim se malo pomakneš jako iritira. Pa stani i skidaj kacigu, ponovno namjestanje i opet gnjavaža. Odustao sam vrlo brzo, jednostavnije je napamet naučiti lokacije kamera.

@cadjo ...motor mi je dole preko zime i već znam iz glave sve kamere do Zagreba, do Senja, do Makarske, a prema Kninu imaš jednu iza Drniša. :mrgreen:
Ma zna i ja di su odavde do ZG-a,Rijeke i po Dalmaciji ali ipak kad kreneš na put valjalo bi imati neku dojavu.Premda su te komunikacije j... preskupe i služile bi samo tome.Ne znam kakva je kvaliteta zvuka za glazbu...
 
meni to nula bodova......
kao i navigacije, mobiteli, i hrpa sranja na displeju.....
što treba..... pogledaš kad staneš.....

samo okretaji, brzina i gorivo..... i cesta gas......
Slažem se s tobom,ljudi se općenito previše oslanjaju na tehnologiju a sve manje koriste mozak 👎
Na Kawi iman putni komp a jedino šta mi stoji uvik upaljeno je vanjska temperatura 🤭
Ostalo šta gledan su okretaji,brzina i gorivo 👍👍
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Slažem se s tobom,ljudi se općenito previše oslanjaju na tehnologiju a sve manje koriste mozak 👎
Na Kawi iman putni komp a jedino šta mi stoji uvik upaljeno je vanjska temperatura 🤭
Ostalo šta gledan su okretaji,brzina i gorivo 👍👍

sad ste vas dva super opasni zajebani bajkeri 😁
a kad idem u lokale djir ne palim uopce to al kad napravit 400-500-600 km jbt ispalim na zivce..dosadi mi razmisljat i dobro mi dode slusati malo mjuz ili pricati sa nekim na telefon
 
sad ste vas dva super opasni zajebani bajkeri 😁
a kad idem u lokale djir ne palim uopce to al kad napravit 400-500-600 km jbt ispalim na zivce..dosadi mi razmisljat i dobro mi dode slusati malo mjuz ili pricati sa nekim na telefon
Pa tako i ja mislim,spremamo se na put od cca 9,10000 km,bit ce i dnevnih dionica od 800,900 km...vidim da su najveci protivnici toga sta im je dnevni đir od 150 km uvrh glave,i pet stajanja u tih sto pedeset,za to ni ja nemislim koristit,meni je zg,senj,karl,zg u danu mali đir,i za tako nesto nemislim koristi,plus sta znam di su kamere u tom krugu,ali kad ideš u nepoznato,dobro je cuti gdje i kako,nemaš vremena gledat u navigaciju...recimo dva puta sam bio motorom u istambulu,traziš hotel,volio bi vidjeti neke ovdje u toj situaciji😂
 
  • Wow
  • Like
Reactions: SpoRRi and cadjo
Pa tako i ja mislim,spremamo se na put od cca 9,10000 km,bit ce i dnevnih dionica od 800,900 km...vidim da su najveci protivnici toga sta im je dnevni đir od 150 km uvrh glave,i pet stajanja u tih sto pedeset,za to ni ja nemislim koristit,meni je zg,senj,karl,zg u danu mali đir,i za tako nesto nemislim koristi,plus sta znam di su kamere u tom krugu,ali kad ideš u nepoznato,dobro je cuti gdje i kako,nemaš vremena gledat u navigaciju...recimo dva puta sam bio motorom u istambulu,traziš hotel,volio bi vidjeti neke ovdje u toj situaciji😂
Recimo ja san iša u npr. Njemačku bez komunikacije pa mi je bilo top,nakon prvih 100 km mi je otkaza brzinomjer i nisan se ima namjeru vraćati nego san pratijq brzinu priko mobitela,upozorenja na kamere uredno vidiš i čuješ pri manjim brzinama sa volana.Znači od putne opreme iman nosač mobitela sa usb punjačem 😉
Tako to rade bikeri 🤭🤣

P.S.Tko pogodi cilj promašija je sve ostalo
 
  • Like
Reactions: vespinjo and SpoRRi
Pa tako i ja mislim,spremamo se na put od cca 9,10000 km,bit ce i dnevnih dionica od 800,900 km...vidim da su najveci protivnici toga sta im je dnevni đir od 150 km uvrh glave,i pet stajanja u tih sto pedeset,za to ni ja nemislim koristit,meni je zg,senj,karl,zg u danu mali đir,i za tako nesto nemislim koristi,plus sta znam di su kamere u tom krugu,ali kad ideš u nepoznato,dobro je cuti gdje i kako,nemaš vremena gledat u navigaciju...recimo dva puta sam bio motorom u istambulu,traziš hotel,volio bi vidjeti neke ovdje u toj situaciji😂
Za 400-500 km u danu ne triba, znaju se signali za zaustavljanje ako si s ekipom. Ali za toliku turu bi je sigurno nabavio. Ovako su male BT slušalice s radarbotom skroz ok.