komunikacija za kacigu

Zašto na nekim komunikacijama u karakteristikama piše do 2 ili 4 intercom bikera se može spojiti..... znači ako je komunikacija za 2 nemože više se više spojit?
 
Ima li neka vulgaris komunikacija al samo kao intercom sa suputnikom. Znaci nista blutut, mobiteli, to me ne zanima... Naravno da je jeftina, nemislim preko 100e za to dat...
evo ti vulgaris i jeftino...

samo pazite kad silazite sa motora da ne počupate kabele... a trebalo bi radit zadovoljavajuće, nema tu vele pameti...
 
mogu li se upariti komunikacije različitih proizvođača ili samo ista marka sa istom markom? Ovo gore sa žicama sam imao, bježi od toga, bacanje novca. u mene se jedva čulo i kad motor stoji na mjestu, kablovi se raspali prvi dan
 
neznam kak bi trebal tipkat po tome sa cjelogodišnjom rukavicom, al dobro... uglavnom, ovaj bi trebo... moć se uparit sa drugima...
sve znam, jedini zvuk koji ja želim čuti kad vozim motor je onaj iz auspuha.Prva stvar kad sjedasm na motor je gašenje mobitela. ovo uzimam za ona 2-3 puta godišnje kad se vozim sa ženom pa se žali da joj je dosadno. znam da je sena i ostali fensi šmensi puno bolja a i skplja (previše) ali za ono što meni treba mislim da će poslužit
 
sve znam, jedini zvuk koji ja želim čuti kad vozim motor je onaj iz auspuha.Prva stvar kad sjedasm na motor je gašenje mobitela. ovo uzimam za ona 2-3 puta godišnje kad se vozim sa ženom pa se žali da joj je dosadno. znam da je sena i ostali fensi šmensi puno bolja a i skplja (previše) ali za ono što meni treba mislim da će poslužit
ma ne bitno to... ja samo komentiram da su tipke male... previd "dizajnera"...
 
Može biti stalno "otvorena", a navigacija i upozorenja su prioritetna, barem kod Sene.
Isto je i kod Cardo komunikacije

za ona 2-3 puta godišnje kad se vozim sa ženom pa se žali da joj je dosadno.

Meni je najdraze kada zaboravim da nam je otvoren intercom kanal, niko nista ne prica pola sata-sat, slusam auspuh i razgledam, udubljen u voznju... kad ono iz cista mira ona vrisne "JAAAAAOOOOO vidi ovo, vidi ono" o_O Ne znam kako u tim trenucima ne padnem sa motora :oops:
 
Last edited:
Po gradu nula bodova
Ali kad iden van grada komunikacija pod MUST
Ko ce zapantit sve kamere
Ok ima znakova ali ko ce gledat i sve znakove😂😂😂
Komunikacija i navigacija plus radar bot isplate se u jednu voznju…..i to visestruko….
Ko kaze drukcije ili je glup ili laze
 
Po gradu nula bodova
Ali kad iden van grada komunikacija pod MUST
Ko ce zapantit sve kamere
Ok ima znakova ali ko ce gledat i sve znakove😂😂😂
Komunikacija i navigacija plus radar bot isplate se u jednu voznju…..i to visestruko….
Ko kaze drukcije ili je glup ili laze
Nemoj tako, možda radi u murji!? :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: JosipS
Nemoj tako, možda radi u murji!? :ROFLMAO:
nemam problema sa kamerama tako da me ta opcija u komunikaciji ne zanima. stavljene su sa razlogom i ako si toliki kreten da te i pored upozorenja slika onda si stvarno glup.Malo sam čačkao oko ovog svog kineza, meni se čini ok za te novce, čuje se sasvim solidno. sve sam uglavnom skužio osim kad idem uparit preko bluetotha recimo za slušati radio mogu uparit samo jednu jedinicu, onu master. postoji li mogucnost slušanja radija na obe jedinice?
 
  • Haha
Reactions: seki22