Konacno stigao Kawasaki ZX6R

bpremuz5

New member
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Evo ekipa stigao je i taj dan da sam kupio potpuno novi motor: KAWASAKI ZX6R 636 Crni.
Vozio sam se u subotu i nedjelju a malo i jučer i mogu vam reči da sam za sada zadovoljan makar ga još nesmijem voziti kak bi trebalo jer se mora navodno razraditi do 1600km.

Evo odma i pitanje: Jel se to fakat mora motor tak razrađivati dugo i kakva su vaša iskustva?

Još da kažem kupil sam ga u Koprivnici u PRO-MOTO trgovini (uvoznici za Suomy) i dečki su fakat prva liga-zakon jer sam motor uplatil i gazda Hrvoje je istog časa zapalil kombi i dopelal mi ga je isti dan.

Usput ak kome kaj treba od Suomy opreme nek se javi jer mogu kod njih nabavit nekaj jeftinije!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (y)

Evo ovak to izgleda:
 
kupio si najbolji motor u klasi, pardon kawasaki je klasa za sebe!

(y)
 
Kawasaki samo nagazaki i samo nanazadnjaka  :D (y)
 
blagi said:
Kawasaki samo nagazaki i samo nanazadnjaka  :D (y)
Sretno i majstore, samo ga polako razradi i čuvaj se ovih masnih i punih pjeska cesta !!! (y)
 
ma kakvo razrađivanje.poslušaj blagog,ja sam svoj oko 600km razrađivo i onu prvu r6 isto,treba imat živce za to
 
Ma ja se zahebavam al jedno soma km ga ne bi trebalo vozit s više od 70% gasa da sjedne sve na svoje mjesto, a onda ono šta sam prije napiso
 
kawasakija bi trebalo razrađivat dok ga ne prodaš da ti se ne raspadne i ne počne ulje trošit :jesus: :LOL:
 
mato said:
kawasakija bi trebalo razrađivat dok ga ne prodaš da ti se ne raspadne i ne počne ulje trošit :jesus: :LOL:
:LOL: :LOL:
yamaha u startu trosi ulje, tak da otprilike dodes na isto
 
Zelim puno predjenih kilometara. (y)
Pogodio si boju i motor...inace mi je crna boja straaaava... :)
Stedi motor...ako ga mislis vozit za sebe a ne odmah prodat.Kilometri ce doci sami od sebe.Ako ga deres na pocetku trosit ce ti ulje i stvar se moze zakomplicirati.Vjeruj mi i ja sam donedavno vozio bijesnu suzu 1000 na samo 5-6 tisuca km.Stavi u sestu brzinu i lagano i kilometri dolaze.Kad isprazne prvo ulje onda ga vozi kako znas...
 
moš ga vozit dovoljno brzo, ali ne smiš ga previše cenit
šaltaj, koči motorom, to mu je najbolja razrada

izgleda ka zmija ljutica (y)
pamet u glavu :mrgreen:
 
Soho said:
pogodio je samo motor, boja je kriva
:wink:

O ukusima se ne raspravlja.Svako uzme ono sto mu se najvise svidja. :skocko:
 
Hvala dečki hvala!  (y)

Ali kaj s tom razradom? :shock: Jer piše da do 800km treba ga vozit do 4000rpm, pa onda do 6000rpm do prvog servisa na 1000km i onda do 8000rpm do 1600km.

Tak piše za sve Kawasakije ali pa nije isto ako gledamo zx6r koji se vrti do 15500rpm ili klv1000 recimo koji se vrti do nekakvih 10000rpm? :?
 
nije tako za klv, samo se ti drži toga, ako si misliš ostavit taj motor duže od godinu dana, a i to se napravi u tjedan , max dva