Konacno stigao Kawasaki ZX6R

(y)

Budem stavil slike moram ga poslikat doma nisam još stigel ali uskoro bude.

Još jedna stvar, ak je ko skidal držača tablice na takvom 636 pa da napiše kaj je točno napravil.

:misli:
 
Super motor, i dobro ti je reka samo đir do splita i nazad i eto kilometara
 
gle majstore...nemoj nikog slušat osim ljudi koji su napravili taj motor i koji su napisali u toj knjižici kak je taj motor najbolje koristiti...neće ti niš bit ak se neko vrijeme ne budeš vozio sa "gas do crvenog"
uostalom,to ti puno utječe na vijek motora i na njegov odgovor na gas nakon kojih 10k km

p.s.
čestitam
 
darQ said:
gle majstore...nemoj nikog slušat osim ljudi koji su napravili taj motor i koji su napisali u toj knjižici kak je taj motor najbolje koristiti...neće ti niš bit ak se neko vrijeme ne budeš vozio sa "gas do crvenog"
uostalom,to ti puno utječe na vijek motora i na njegov odgovor na gas nakon kojih 10k km

Hvala i dečki sve mi je to jasno ali samo da znate kak je to teško čekati!
 
boyx said:
čul sam da yamaha radi dobre klavijature :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:

Radi Yamaha sve kaj treba uostalom isto ko i kawasaki i suzuki i toyota i subaru i da ne nabrajam vise sivace masine,brodove mlazne avione,razminirace glazbala
 
boyx said:
čul sam da yamaha radi dobre klavijature :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:

ja sab isto čuo da je ta yabaha neka zvjer, osobito ova nova 6-ica, kažu da se čak do 17 500 vrti :rofl:

čestitike na pravob botoru!!!
 
Tomy B. said:
ja sab isto čuo da je ta yabaha neka zvjer, osobito ova nova 6-ica, kažu da se čak do 17 500 vrti :rofl:

čestitike na pravob botoru!!!

a ne ameri vraćaju lovu zato kaj se vrti "samo"do 16 000 :jesus:
 
boyx said:
a ne ameri vraćaju lovu zato kaj se vrti "samo"do 16 000 :jesus:

Istina pisalo u MP. Jbga Amerikanci odma tuže ak nije onak kak piše i onda ovi moraju platit velike pare! :mrgreen:
 
Pitbull said:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Evo ekipa stigao je i taj dan da sam kupio potpuno novi motor: KAWASAKI ZX6R 636 Crni.
Vozio sam se u subotu i nedjelju a malo i jučer i mogu vam reči da sam za sada zadovoljan makar ga još nesmijem voziti kak bi trebalo jer se mora navodno razraditi do 1600km.

Evo odma i pitanje: Jel se to fakat mora motor tak razrađivati dugo i kakva su vaša iskustva?

Još da kažem kupil sam ga u Koprivnici u PRO-MOTO trgovini (uvoznici za Suomy) i dečki su fakat prva liga-zakon jer sam motor uplatil i gazda Hrvoje je istog časa zapalil kombi i dopelal mi ga je isti dan.


Usput ak kome kaj treba od Suomy opreme nek se javi jer mogu kod njih nabavit nekaj jeftinije!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (y)

Evo ovak to izgleda:

Čestitam i puno sretnih kilometara!
 
boyx said:
a ne ameri vraćaju lovu zato kaj se vrti "samo"do 16 000 :jesus:

ma znam znam, zato sam i napiso da je yabaha zvijer