Konacno stigao Kawasaki ZX6R

pa ne mijenja si on ulje sam, bar ako želi da mu garancija vrijedi, a oni u servisu imaju neka svoja pravila, a sigurno nisu bezveze.
Još najbolje da mu nešto ode pa da mu ne priznaju garancuju
 
SaleKT said:
pa ne mijenja si on ulje sam, bar ako želi da mu garancija vrijedi, a oni u servisu imaju neka svoja pravila, a sigurno nisu bezveze.
Još najbolje da mu nešto ode pa da mu ne priznaju garancuju


Ma da to je i mene frka za tu garanciju, a za prvi servis mi je najbliže Superbike Varaždin ali nekak su mi malo sumnjivi, jer dok sam zval za servis prvi put mi je rekel oko 700kn :) a za dva dana dok sam zval 800kn, :? :shock: a kaj bude tek dok dođem tam 1000kn! :x
 
Ja sam CBR 600 RRtrebao azrađivat do 1000km, a onda na mjenjanje ulja.
Od 0-500km sam ga mogao vrtit do 8000, a od 500-1000 do 12000
P.S.Sretno sa novim bikeom.Zelim ti puno sretnih km bez padova (y)
 
mkt said:
u servisu nikako ne mogu znati jesi sam mjenjao ulje...

Možda mogu ako je šaraf crn i ostane zguljeno od ključa, i ako unutra nije ulje prave boje, ni gustoće, unutra je sad mineralno, a kasnije ide sintetsko
 
čestitke  (y)
 
Pitbull said:
Hvala dečki hvala!  (y)

Ali kaj s tom razradom? :shock: Jer piše da do 800km treba ga vozit do 4000rpm, pa onda do 6000rpm do prvog servisa na 1000km i onda do 8000rpm do 1600km.

Tak piše za sve Kawasakije ali pa nije isto ako gledamo zx6r koji se vrti do 15500rpm ili klv1000 recimo koji se vrti do nekakvih 10000rpm? :?



kako je tvornica napisala to ti je ka i amen samo se ravnaj po tvornickim savjetima i motor ce zivit dogo godina.........
zenin ti puno kilometara i nek ti je sa srecom  (y)
 
Nego, jel ima tu ko takav motor pa da iznese svoja iskustva s njim, čul sam svakakve priče a po tome bi trebal ići jako dobro!? :misli:
 
Pitbull said:
Nego, jel ima tu ko takav motor pa da iznese svoja iskustva s njim, čul sam svakakve priče a po tome bi trebal ići jako dobro!? :misli:
ima onaj blesavi Grawe, sada SOHO
ali njemu nemoj previše virovat
on je ipak emotivno vezan za zelenu boju :mrgreen:
 
Puno sretnih kilometara!!!! (y)
 
Soho said:
pogodio je samo motor, boja je kriva
:wink:

šteta kaj nije zeleni,ja bi ga drage volje razrađival, samo polako sad na početku a kasnije samo GASSSSSS jer ipak je to zvijer,sretno i uživaj u najboljoj 6-ici (y)
 
Pitbull said:
Nego, jel ima tu ko takav motor pa da iznese svoja iskustva s njim, čul sam svakakve priče a po tome bi trebal ići jako dobro!? :misli:
ne brini  :mrgreen:

ide ko topovsko đule :mrgreen:

sretno (y)
 
boyx said:
šteta kaj nije zeleni,ja bi ga drage volje razrađival, samo polako sad na početku a kasnije samo GASSSSSS jer ipak je to zvijer,sretno i uživaj u najboljoj 6-ici (y)

Covek je kupil kawasaki ne yamahu kak ti mislis :mrgreen:
 
Ninja said:
Covek je kupil kawasaki ne yamahu kak ti mislis :mrgreen:

čul sam da yamaha radi dobre klavijature :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
boyx said:
čul sam da yamaha radi dobre klavijature :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
šuti jebote meni su pokazali kaj kawa još radi.....da vidiš koji dječji sintić :LOL:
 
ivach13 said:
šuti jebote meni su pokazali kaj kawa još radi.....da vidiš koji dječji sintić :LOL:

ma *ebo to

kawasaki  (y)  (zeleni)                                            a bome se nebi ni protiv crnog bunil....da bunil
 
Nije kawina boja ali svejedno izgleda jebheno...
Puno sretnih kilometara! (y)