Konačno u sedlu!

Julius

New member
Evo, konačno sam i ja kupio motorin, pa da se pohvalim! :roll: :biker:

ZR7 dovezen ravno iz Stuttgarta! Sutra idem obaviti homologaciju i sve ostale pizdarije oko papirologije da ga konačno mogu mirnog srca vozit po cesti bez straha.

Vlasnik je bila žena ( :mrgreen: ) od 45g. Mala je bila s njim u Engleskoj i koristila ga je uglavnom za izlet ture i putovanja.
Nedavno je operirala kuk i kupila čopera zbog drugačijeg položaja tijela. Jedva se je odvojila od kawice! Skoro pa je plakala! Kad smo se čuli drugi dan skoro da ga je htjela natrag i obečala da čim prizdravi kupuje ponovno istog takvog! ( Nek mi se javi :mrgreen: )

O opreme sam dobio nosače za kofere, dva givijeva kofera, chrash bar, grijane ručke, givijev vjetrobran i kad sam dignuo sic ispod je bio odličan jednodjelni kišnjak dovoljno velik da stanem u njega zajedno sa motorom :wink: , dodatni sic jer je dotična gospođa bila niža rastom pa je dala napraviti sic koji je nešto niži i više ulazi u sam motor.

Što se tiće prijevoza prikolicu sam nabavio od jednog bravara i samogradnja je tak da me bila frka dal će nas uopće pustiti u Sloveniju kad vide kak izgleda! :D :shock:
. Kada smo ju zakačila za Audi 80B4 1.9 tdi visila je tolko u koso da sam se bojao da će strugati po cesti kada natovarimo motor, ali na svu sreću sam se prevario. Na autoputu je ograničenje za aute s prikolicom 80km/h čega smo se i držali... prvih 5km! :mrgreen: :mrgreen:
Kasnije smo pičili 110 - 120 km/h kroz Sloveniju, Austriju i Njemačku s tim da nas je cijelo vrijeme pratila dosadna kiša te smo u Stuttgart stigli za 9h.

Također bi još ovom prilikom htio zahvaliti frendu Josipu na svemu, jer da nije bilo njega ne bi bilo ni motora. Tolko se angažirao u svemu ovome s tolko entuzijazma da mu se još jako duge neću moć odužiti! Hvala frende i vidimo se na večeri! :D

Kad sam već bio u Dojčlandu svratio sam u Louis i Haine Gecke i kupio neke sitnice. Cijene su jako dobre, a stvari tolko da nakon par minuta nisam znao di mi je glava, a gdje guzica! Čovijek mora dobro pazit jer se lako zaigra s lovom i spizdi čas posla puno više nego kaj planira! Zato oprez!

Motor je malo zamazan i prašnjav od transporta i kiše koja je padala i padala, a kotači od auta su dosta bacali vodu u zrak...





Ovo je Joka nakon 10.5H vožnje kad smo stigli do mene..




A ovo sam ja nakon 10.5h vožnje :mrgreen: :mrgreen:


I ovo..


Ovo je potenciometar i prekidač za grijač ručki...




Ovaj kišnjak dobio sam s motorom...


A ove stvarčice sam kupil gore...
 
cestitam!!
Puno sretnih km!!

Motor je 1.liga :cool: 8) :roll: :roll:

a sad

:party: :drunk: :piva: :party: :dance:
 
izgleda jako ljepo,čestitam na pili
3613413xt.gif
 
Hvala ljudi na čestitkama!

Motor u živo još bolje izgleda i nadam se da će me isto tako dobro služiti! :roll:

To Sledge:
Sigurno si se uhvati kak u mislim krstariš jednim ovakvim... :wink:
Siguran sam da ti se boja sviđa, tvoja Aprilia je u sličnom tonu.

Sad kad vidite motorin u gradu to sam vjerojatno ja jer nisam vidio baš nešto ZR7-mica u Zagrebu, pa samo trubite i mašite! :cool:
 
Julius, mada taj motor nije u mom stilu, napravio bih đir, zašto ne... ali kažem da ne bih uložio lovu u njega. Ali to te neka ne smeta; i mene ne bi smetalo ako bi tui htio napraviti koju vožnju na mom, a ne bi ga želio kupiti... Iapk motor mora biti jedna velika "cjelina" za sva čula da bi čovjek za njega odvojio novac... i opet se vrtimo u krug sa filozofijama.
 
Ma kaj bi me smetalo, pa ljudi smo!

Znaš kak se veli sto ljudi, sto ćudi. Svako voli neku ili više vrsti motora i sukladno tome zna što može očekivati od njega.

Meni je osobno tvoj Scarabeo mrak motor ( ne skuter ) i nije mi se uopće teško zamisliti na njemu. K vragu, pa do jućer sam vozio skutere! Samo sad u ovoj fazi baš kak si ti rekao, ne bi se odlućio na kupnju takve vrste motora. Jednog dana bez problema...

Al nije to razlog da ne probamo makine! :mrgreen:
 
Super, motor je odlican... :cool:
Srecno... :mrgreen:
Nisi napisao cijenu... :|
 
Danke!

Platio sam ga 3000 u Njemačkoj, a kad sve poplačam ispal bum cca 4500 ojra!
Kad se uzme da je motor redovito i sa original djelovima održavan, da je od 1. vlasnika koji je bila starija žena i da nije klan, ima servisnu knjižicu, mala kilometraža i sama razlika u kvaliteti goriva u njemačkoj i opremi koju sam dobio meni se čini da je cijena u granicama normale.