Konačno u sedlu!

Sorry kaj nisam mogao više pomoći,ali 10,5 sati iz Štutgart.Pa poštujući sve znakove na cesti,ali baš sve i sa puuuno odmaranja,ne mojom zaslugom,moj Čimpa i ja smo stigli za manje od 10 sati iz Vrankfrurta!Šala mala! :mrgreen:

Sretno s novim! :cool:
 
Julius said:
Beeblebrox said:
Cim prestane kisa idemo na cugu
a mozemo i po kisi ko zadnji put ;)

Imaš prav, ak sam se danas vozil i ostal suh ko barut onda mogu i na cugu. Samo da sredim papire... To bu gotovo kroz koji dan.

Ak ovo pročitaju Pasmaters i cro_69 i oni su pozvani jer se dogovaramo već pun Q, a nikak da se nađemo!

Samo reci kad.. :roll:
 
:cool: Super ti je motor,rijetko se kupuje na takav način.Sretnu vožnju želim! :wink:
 
Želim ti puno sretnih kilometara, te da se investicija pokaže pravim pogotkom. :p
 
Slavek Francuz said:
Bravo deca , ljepi motor bravo , ali nemoj skidati nosace kofera
Sretno i polako :cool:

Fakat Slavek, zakaj da ne skidam? Kaj si zaboravil stavit smilya na kraju? :mrgreen: :mrgreen:

Mislim ih skinut, samo kaj nemam ručke za suvozača, pa ih prvo trebam nabaviti.
 
pusti... ak mislis vozit trebe onda zaboravi na rucke nek se drze za tebe :shock:
jedan savjet... budi opreznije na gasu sa suvazacem. meni se par puta desilo da suvozac nije bio spreman za zestoko ubrzanje pa je skoro prebacio iza. no to je moja greska jer nisam upozorio.
 
E florkila ajde mi reci na kojim okretajima se voziš kod laganog kruzinga ili u biti na kojim okretajima ga držiš u vožnji??
 
cruising... tu negdje od 3- 5. kad kruzam onda ne volim visoki zvuk motora zato vozim u niskim okretajima u svim brzinama, navodno ne valja tako stalno vozit... nema problema zato se povremeno 'zasladim' i dizem ga na 9ooo okretaja, u crveno polje neidem.
 
Kaj znaći da bi ga u biti bilo najbolje držat oko 6 - 8 t okr.?

Nikad ti nije falila 6. brzina? Meni se čini da bi mu baš dobro došla za neku otvorenu lijepu cesticu sa brzima zavojima za kruzing...