Konačno u sedlu!

LIjepo. samo se nemoj spičit brzo. Neka motor bude dugo godina kao što je sad...... :cool:
 
A zašto bi se uopće "spičio" :shock:
Nemoj ga zacoprat
 
motor i pol. 8) ja imam plavi 's' model mozda se sretnemo :) u zg sam vidio par zr-a...
ak trebas savjet il nekaj... pitaj :cool:
 
flOorKilla said:
motor i pol. 8) ja imam plavi 's' model mozda se sretnemo :) u zg sam vidio par zr-a...
ak trebas savjet il nekaj... pitaj :cool:

Definitivno čemo se još čuti!

Motor sada ima 22 626 km i trebao bi napravit servis. Kolko sam uspio saznat na tom modelu se svakih 12 000 km radi veći servis sa štelanjem ventila. To bi meni bilo taman sad negdje.

Gdje ti servisiraš svojeg i kolko bi me takav servis ispao?

Čuo sam da ING - KART počinje uvoziti i servisirati Kawasaki....
 
ma kakav ing kart...
ja ga vozim u kms u karlovac. oni su definitivno najbolji kawasaki servis a to ti ostali clanovi mogu i potvrditi. eh sto se tice servisiranja nisam bas siguran ja motor imam godinu dana (tek) i dosad imam 2 redovna serivisa iza sebe.
sve u svemu nemoras ocekivat velke cifre na kasi. :wink:
odes na servis i oni ce znat sta treba, uglavnom ulje svakako promjenit, filter ulja, vjerovatno i ulje u vilici, kocnice... ostalo sto se tice masine ce ti sve rec samo donesi servisnu knjizicu :)

jel to prva zadnja guma? mozda da kupis novu...
 
miro said:
LIjepo. samo se nemoj spičit brzo. Neka motor bude dugo godina kao što je sad...... :cool:

Kaj, to je kao ono ...brak a leg... ?? Samo me nemoj zacoprat i sve bu OK! (y) :mrgreen:


Evo baš sam prije sat vremena stigao sa homologacije u Prečkom i carine na Velesajmu i cijelo vrijeme me prala prokleta kišurina, al sam bar isprobao kišnjak koji je fenomenalan!!

 
ja sa svojim ne izlazim iz garaze po kisi.. ma nema sanse!

cuvam ga ko malu bebu a glancam ga i kad je savsreno cist.
eto kolko volim svoj motor. :)

btw ja bi na tvom mjestu skinuo nosac kofera... odma ce ljepse izgledat
 
flOorKilla said:
ma kakav ing kart...
ja ga vozim u kms u karlovac. oni su definitivno najbolji kawasaki servis a to ti ostali clanovi mogu i potvrditi. eh sto se tice servisiranja nisam bas siguran ja motor imam godinu dana (tek) i dosad imam 2 redovna serivisa iza sebe.
sve u svemu nemoras ocekivat velke cifre na kasi. :wink:
odes na servis i oni ce znat sta treba, uglavnom ulje svakako promjenit, filter ulja, vjerovatno i ulje u vilici, kocnice... ostalo sto se tice masine ce ti sve rec samo donesi servisnu knjizicu :)

jel to prva zadnja guma? mozda da kupis novu...

Žena od koje sam ga kupio treba mi kroz par dana poslati servisnu knjižicu, pa ću s njom na servis.

Prednja i zadnja guma su Brigstone Batleex i dobro si zapazio, nisu baš u najboljem stanju. Nisu potrošene i vidi se da nisu bile trošene ni blizu ruba, ali s vremenom su otvrdnule i postale slične plastici nego gumi...
Dal su original, ne bi znao...
 
Julius said:
Žena od koje sam ga kupio treba mi kroz par dana poslati servisnu knjižicu, pa ću s njom na servis.
sa zenom ili sa knjizicom :D 45 godina, ajd ta vise nije za jurcanje tak da masina je vjerujem u odlicnom stanju, taman se razradila! :mrgreen:
 
flOorKilla said:
sa zenom ili sa knjizicom :D 45 godina, ajd ta vise nije za jurcanje tak da masina je vjerujem u odlicnom stanju, taman se razradila! :mrgreen:

Žena je neka muškobanjasta, samo kaj joj brada ne raste! Ona može jurcat jedino po staračkom domu... :mrgreen:

Bumo vidli kaj budeju rekli na srvisu, ali trebalo bi sve biti ko ispod čekića!

Koje ulje koristiš i kolko ti cca benzina troši?
 
za benzin mi je tesko rec... napunim tank, vozim se dok se ne isprazni :cool:

ulje shell advance vsx (15W50 polusint.)
 
Sad si skoro ko ja ;)
bas mi je drago za tebe
Katalog te ceka
 
reci... kakav je kod paljenja? mislim na prvo paljenje a pogotovo recimo danas kad je hladno vani.
 
flOorKilla said:
reci... kakav je kod paljenja? mislim na prvo paljenje a pogotovo recimo danas kad je hladno vani.

Pali bez problema. Danas sam stavio čok na 1/3 i tak upalio i nema problema. Kad sam probao bez čoka, upalio je , ali se za par sekundi ugasio.
Tak bi to trebalo funkcionirat.. Kaj ne?

Kak je kod tebe?
 
Beeblebrox said:
Sad si skoro ko ja ;)
bas mi je drago za tebe
Katalog te ceka

E trebam još puno žganci s čvarcima pojest da te stignem. :wink: :D :wink:

Nisi ni svjetan koja si ti pojava na cesti sa XJR-om! :cool: :cool:

Hvala, bume se našli kroz koji dan i čim ova kišurina popusti, pa da vidiš motorček!
 
Julius said:
Beeblebrox said:
Sad si skoro ko ja ;)
bas mi je drago za tebe
Katalog te ceka

E trebam još puno žganci s čvarcima pojest da te stignem. :wink: :D :wink:

Nisi ni svjetan koja si ti pojava na cesti sa XJR-om! :cool: :cool:

Hvala, bume se našli kroz koji dan i čim ova kišurina popusti, pa da vidiš motorček!
Cim prestane kisa idemo na cugu
a mozemo i po kisi ko zadnji put ;)
 
Beeblebrox said:
Cim prestane kisa idemo na cugu
a mozemo i po kisi ko zadnji put ;)

Imaš prav, ak sam se danas vozil i ostal suh ko barut onda mogu i na cugu. Samo da sredim papire... To bu gotovo kroz koji dan.

Ak ovo pročitaju Pasmaters i cro_69 i oni su pozvani jer se dogovaramo već pun Q, a nikak da se nađemo!