kopija rezervara od plastike ili karbona

evo tek sam danas pomalo krenuo s ovim. samo otpilao dio rame  :mrgreen:

nije puno, ali važno da je posao krenuo, ovo ostalo ćemo pomalo rastegnut
 
nikako, nema potrebe, prije se tu montirao amortizer ali on je premješten pa mi ta prečka ne treba
 
naravno da nije, služilo je još za spojit kabel od mase..  :D cijeli gornji dio rame je izrađen robusno jer je to prije bilo nosivi element a sada više nije. Slike to ne mogu dočarat nego se treba vidjet uživo. Meni to smetalo, ja to otpilao... :mrgreen:
 
pratim tvojih par tema i svaka čast za volju, a sad ti dobronamjerno želim da se što manje voziš s tim motorom.
 
LOOOOOOOL

:lolcry: :lolcry:

images.jpg


E jesi kralj majke mi :LOL:
 
Aurellie imaš kakvu zamisao u vezi guma  :misli: ono dopizdilo mi stalno kupovat nove, pa ako ima kakva alternativa  :mrgreen:
 
Pratim sve tvoje akcije ali da si otpilio ramu...pa ne mogu jebeno vjerovati  :shock:
 
ja ne kuzim cemu tolko iscudjavanje ... covjeku je smeto dio rame pa si ju je fino ispilio, nema nista lose u tome :eek:hne:

buduci da je CBR600F motor stere koncepcije sa tim glomaznim ramama trebalo bi mozda jos i koju rupu dve tri deset cak zbusit da se to sve jos malo vise olaksa ... ak se negdje i fula fino se popuni tekucim metalom iz eksportdrva ... bar je on otporan do 600 Farenhajta (y)
 
KING RR said:
Aurellie imaš kakvu zamisao u vezi guma  :misli: ono dopizdilo mi stalno kupovat nove, pa ako ima kakva alternativa  :mrgreen:
:LOL: :LOL:
otkako sam ja na ovom forumu,aurelije kemija,ali nikako da iskemija pa da zavrsi tu Hondu,mora da se priprema za klasu oldtimer...
 
KING RR said:
Aurellie imaš kakvu zamisao u vezi guma  :misli: ono dopizdilo mi stalno kupovat nove, pa ako ima kakva alternativa  :mrgreen:

imam, kupi (dobre!) polovne gume s grobnika za puno manje novca  :D

darko_b, bolje da se zaokupljam s ovim nego da auto i biciklu rastavim  :mrgreen: :mrgreen:
 
aurellie said:
imam, kupi (dobre!) polovne gume s grobnika za puno manje novca  :D

Imaš  :mrgreen:

Btw : kad ih vidim onakve istopite gastritis mi proradi, rađe zvrcnem Matka da pošalje sa lagera nove :wink:
 
i ja bi nove ali nevjerojatno koliko skupo koštaju, pa čitam neki dan u novinama kao guma za MIG-ove košta 4000kn pa ministarstvo nema novca, a naša guma košta 3000 a koje ministarstvo nama plaća? užas  :(
 
Stari.,car si.,tolika volja i entuzijazam mora zaslužit respekt (y).,nisam stručnjak ali kad sam vidia da si otpila ramu nekako si me zabrinia :?.,reci mi kako izdržiš toliko bez vožnje ili imaš neki alternativni dvokotač.,možda se varam ali nekako tebi kao da je draže šarafit stalno po motoru nego se na njemu vozit :misli:,mene npr sada čeka ponovno slaganje motora po zimi,nije baš da ću strašno uživat u tome,više bi se volia vozit ali što ću,mora se :mrgreen:.,u svakom slučaju bitno je da ti guštaš (y)
 
ispilio sam i točno sam znao koje će reakcije na forumu bit ali nije to tako kao što se čini. Motor ima brojne druge preinake koje dozvoljavaju ovaj pothvat, kao što je nosivi element sada na donjem dijelu rame i motora koje je vezano sa parom 1cm debelih alu nosača (ja napravio), i zadnjoj vilici. Gornji dio rame sada ne nosi nikakav teret osim samog uvijanja u vožnji.

A za šarafanje, pa najradije bi imat novca pa imat jedan motor za ovo, drugi za vozit se, ali to ne ide tako  :(. Trebalo je odvagat što mi je draže. Šarafanje je prevagnulo  :D A gušt kad nakon ogromnog posla sjedeš na motor je skroz neopisiv  :D
 
aurellie said:
ispilio sam i točno sam znao koje će reakcije na forumu bit ali nije to tako kao što se čini. Motor ima brojne druge preinake koje dozvoljavaju ovaj pothvat, kao što je nosivi element sada na donjem dijelu rame i motora koje je vezano sa parom 1cm debelih alu nosača (ja napravio), i zadnjoj vilici. Gornji dio rame sada ne nosi nikakav teret osim samog uvijanja u vožnji.

A za šarafanje, pa najradije bi imat novca pa imat jedan motor za ovo, drugi za vozit se, ali to ne ide tako  :(. Trebalo je odvagat što mi je draže. Šarafanje je prevagnulo  :D A gušt kad nakon ogromnog posla sjedeš na motor je skroz neopisiv   :D

moram priznat da mi se cinilo suludo rezat ramu, al sad kad si to tako objasnio onda to ima smisla (y)

imajuci to u vidu, da li si mozda razmisljao da udruzis snage s jednim poznatim akademikom iz Rijeke (on je tu isto na forumu, cak i na fejsu stoga udaljenost nebi bio problem) pa da slozite neki zajednicki projekt ?
 
Pa pretpostavia sam da vjerojatno znaš što radiš.,a za motore.,s 15g ka mulac sam govoria da je idealan motor pet :mrgreen:.,jedan za stazu RR,jedan enduro za šumu i teren,jedan udoban za putovanja,jedan SM,jedan za grad i jedan skuter..,i ovo je minimalno :? ..:LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen: