korzikarenje

Dodicuss said:
uzeo jednu vrstu sira ciji se miris ne moze opisati... Al kad ga jedes....sline cure.

Donesi komad...
 
Gasho said:
Donesi komad...


a ti uzmi masku za ronjenje, tolko smrdi da stipa za oci  :mrgreen: :mrgreen:

evo jos malo slika... ova zadnja ti dodje kao da gledas lovcena, a tamo zaljev u daljini, a one kucice ti dodju ko cetinje  :mrgreen:
 
IB na ovom snimku 'corse02.avi' (onaj gde ti je kamera montirana pozadi), u cemu je trik sa tipom u VW Caddy? Jel si mu to ukrao zenu kada se onako trudi da te prati??
 
djura said:
IB na ovom snimku 'corse02.avi' (onaj gde ti je kamera montirana pozadi), u cemu je trik sa tipom u VW Caddy? Jel si mu to ukrao zenu kada se onako trudi da te prati??

Nista. Vidio sam ga prvi put u selu na pocetku clipa, kasnije me lik pratio pod cijenu zivota ;)

Onda mi je malo dopizdilo pa sam dao gasa  :mrgreen:
 
Kaje ove godine sa Korzikom? Jel to mi hrvati i ini imaju neki popust? Komadi se pale na nas?
 
nevezano, no na korzici zive i ljudi hrvatskog porijekla, tako postoji prezime susic ili zuzic, nisam uspio bas skuzit lika koji je pricao.... uglavnom kad je vidio registracije na motorima odma je znao odakle smo i ispircao tu pricu da su neki hrvati (iz istre u ovom slucaju konkretno) tamo dosli prije o ho ho godina osnovali obitelji i eto rasirili se :) tak da nismo im nepoznanica nego dapace znaju dosta o nama.
 
A ti kao to nisi znao... Sad smo doli do pravog razloga zasto je iso Pudla na Korziku. Da pije i jede ĐABE  :LOL:
 
dr.chala said:
Da baš si mi uzel riječ iz usta!  (y) Dobar ti je avatar!  :shock:

Cuj, bolje rijec nego nesto drugo...  :LOL:

A avatar vise opisuje motor nego ono drugo. ;)
 
ib said:
Nista. Vidio sam ga prvi put u selu na pocetku clipa, kasnije me lik pratio pod cijenu zivota ;)

Onda mi je malo dopizdilo pa sam dao gasa  :mrgreen:

Well done, ali zvuk me kostao opadanja kose :)
 
Inace, i za ostatak postova/slika/sveukupni dojam,  (y)

Debelo zavidim!
:dribble: :slinavac:

p.s. Kako se GSX snalazio u ovakvom djiru, s obzirom na gotovo nepostojecu zastitu
od vjetra (u odnosu na TDM/DL)?
 
Cortez said:
Inace, i za ostatak postova/slika/sveukupni dojam,  (y)

Debelo zavidim!
:dribble: :slinavac:

p.s. Kako se GSX snalazio u ovakvom djiru, s obzirom na gotovo nepostojecu zastitu
od vjetra (u odnosu na TDM/DL)?

Damire, prijavi se pa odgovori ;)
 
Odličan film sa vožnje. Uživa sam kao da sam i sam bio tamo.Izgleda da ima dosta kamenja tamo po cesti?! (y) (y)