Krčki most - ponovo ?

Hm, a svi vi pljuvatori sigurno nebi koristili ove pogodnosti da ih kojimmmm slučajemmm uspiju ostvarit (što bi naravno bilo ravno senzaciji, al dobro),

Na tehnickom.bi tražili veću tarifu cestarine jer ste bili kontra prosvjeda , dajjj

Nek ljudi prosvjeduju, ako vam se ne sviđa ne serite po različitima . Htjeli ne htjeli dio ste iste zajednice



Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
piljun said:
Hm, a svi vi pljuvatori sigurno nebi koristili ove pogodnosti da ih kojimmmm slučajemmm uspiju ostvarit (što bi naravno bilo ravno senzaciji, al dobro),

Na tehnickom.bi tražili veću tarifu cestarine jer ste bili kontra prosvjeda , dajjj

Nek ljudi prosvjeduju, ako vam se ne sviđa ne serite po različitima . Htjeli ne htjeli dio ste iste zajednice



Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
na tehničkom bi tražio da se vlasnicima motora oduzme pristup internetu. svima bi nam bilo bolje jer sva ta represija i priglupi zakoni proizađu kad ovako grupica uzme dildač i počme ga gurat sebi u guzu, pa ga prihvati i policija i gurne ga svima nama (guilty by association jer i ti sam kažeš htio ili ne dio sam toga - nisam) i nakraju dobiješ znakić opasna dionica, ograničenje 24,4kmh i četri kamere koje je posmatraju i finu ogradicu za motoriste (valjda da se imam di naslonit dok mi i onaj jedan u patrolnim kolima provjerava dokumente jer 4 kamere nisu dosta nadzora).

Samo iritirajte sve oko sebe pa se čudite zašto odjednom idete svima na kurac, zašto vas nitko neće pustit nego vas bezobrazno zagrade  (jer su zbog vas bili uru više u prometu, e pa jebi ga sad ćeš i ti bit jer je on nadrkan).

pa kad počmu na kraju sezone ''akcije'' na motoriste...kaj smo mi kriminalci - debili ste koji sami vrište za tim, a plačete kad dobijete još malo pažnje od policije ili porezne.
ako ti ukinu jedno nabit će ti tu lovu kroz nešto drugo.

kako rekoh boli me više cijena goriva naspram hr standarda i to se tiče apsolutno svakog, samo jebi ga onda rišpektovci ne mogu malo prozračit điletine i reć ''sve za brata bajkera''...i sve za sliku u kakvim novinama ili 10 sekundi pred kamerom
 
Ja i dalje ne vjerujem da je ovo aktualno i da se neironično ekipa skuplja za ić na Krčki most jebat ljude u zdrav mozak. Ić ću dole majkemi ić ću vas snimat to će bit cringe kompilacija kakvu svijet nije vidio, salva boomera na frfljastim motorićima koji kukaju za džabe most, gori kadrovi će bit nego kad se ono za 1 maj djeli grah. Jbt strašno.
 
A da jbt, šta kad to zadajete sistemu udarac kad zajebete sistem i bacite pol kile lipa ovima na rampi i kad vam dignu rampu, šta onda idete kamo na Krk u đir ili odma torna nazad?

Možda da ovaj put napravite DUAL ATTACK  :shock: baciš prvu vreću lipa, ovaj broji pola sata, otvori rampu, prođeš i odma na izlaz i onda OPET pred kućicu hahahah vruuum vruuuuuum evo me opet

Tu će sistem pasti, pući će  (y)
 
4 stranice ove teme jezgrovito sumiraju gotovo sve razloge zakaj nam je u našoj državi tak kak je. Ili su ovi kaj tu seru po akciji svi radnici na naplatama  :mrgreen:
 
Ima još... :mrgreen:

https://www.24sata.hr/news/za-vikend-4000-motociklista-ce-zatvoriti-luke-naplatne-kucice-645822
 
mate said:
Ima još... :mrgreen:

https://www.24sata.hr/news/za-vikend-4000-motociklista-ce-zatvoriti-luke-naplatne-kucice-645822

sve bolje i bolje :mrgreen:
 
šupković veli da treba javnost pitati što misli o motoristima, zvučao je razjebano, jedino što bi se ovdje moglo postići je kontraefekt :LOL:
 
Žalosno je što jebtardi ovde ne razumiju što je u HR pojam ''sigurnost na cesti''.
Nedavno su unesene izmjene zakona sigurnosti na prometnicama...izmjene su samo na povećanje kazni.
Druge izmjene su došle u vidu više zaustavljanja i jebanja za sve i svašta te milion kamera. Ovako glupim akcijama i traženjem da se dionice proglase ''zahtjevnima za motocikliste'' možete dobiti samo još manje ograničenje brzine i način na koji će se naplatiti drznicima koji ga prekorače.
Kako već rekoh ako poštuješ ama baš svaki znak ceste su nam ok i sigurne jer ako voziš 70 ne znam gdje je tako zahtjevna dionica (jer na cestama koje opisujete to je i debelo iznad ograničenja) a ako vi mislite da bi boljim asfaltom ili premazom markacija podigli i ograničenje onda ste stvarno glupi...nikad ga nisu podigli na više - mogu ga samo sniziti., tako da smo opet na tom ako poštuješ propise ceste su ok
Ali valjda nije dovoljno da po svim važećim znakovima starom cestom zg - st, dionicu od 390km voziš preko 5ipo satii...treba malo spustit ograničenje na ''zahtjevnim dionicama''.
žalosno je da ne kužite da su takve manifestacije ono čime oni opravdavaju još više kazne, još više nadzora, pravila, ograničenja jer očito raja traži ''sigurnost na cestama'' a zna se da u nas to možeš samo mlaćenjm po džepovima sudionika u prometu.

još samo ova glupost kao zabrana podizanja cijena cestarine (10%) za motore u sezoni...samo za motore? zašto? koji si kurac ti tako poseban pa da tebe štedimo dok sve druge gulimo? zašto ne zabrana za sve?
 
čiji si ti

znal sam jednog takog al ga je auto lupil dok je gologuz sa Frupijem bez gledanja prelazil Vukovarsku

al taj je pametnije razmišljal



Srki
 
Svih 5 točaka jamči još bRRzu voznju.
Tako da, idemooo  :mrgreen: