KRIŽEVCI ?

Saša 69 said:
Mislim da griješiš u dvije svari :

1. Iskreno mislim da 90% vozača koji aktivno voze u PH ove godine ne želi vozit gradske utrke već ih vozi jer mora, zbog bodova. Još bi pritom pridodao još nekih 70-tak % onih koji ove godine ne voze.

2. Mislim da klinci iz gradskih jurnjava mogu samo biti dodatno motivirani na jedno .. da se ubiju u gradu vozeči i oponašajući one najbrže u Hrvatskoj. Na Grobniku ili na nekoj stazi kad to pokušaju, barem nemaju skliski asvalt, rinzole, aute itd.. oko sebe.

Naravno, ovo je moje subjektivno mišljenje.
Slažen se s tebon  (y)  (y)
 
Saša 69 said:
2. Mislim da klinci iz gradskih jurnjava mogu samo biti dodatno motivirani na jedno .. da se ubiju u gradu vozeči i oponašajući one najbrže u Hrvatskoj. Na Grobniku ili na nekoj stazi kad to pokušaju, barem nemaju skliski asvalt, rinzole, aute itd.. oko sebe.

Naravno, ovo je moje subjektivno mišljenje.

Moje subjektivno mišljenje je, da se u Križevcima manje divlja po gradu na motorima, jer "glumci" ne prolaze.
Čak se ni po "stazi" kad nije zatvorena ne divlja (stanujem unutar staze).
Jasno je da:
a) znaš se voziti i nastupao si na trkama (npr: Piranello), ne trebaš divljati da to dokažeš
b) ne znaš se voziti - nisi nastupao (npr: ja), ne trebaš divljati, jer i kad bi divljao, bilo bi jasno da ne znaš

A to da nemamo stazu, je tužno. Čak ni staze za MX nemamo (koju nije tako skupo napraviti), a imamo dečke koji voze MX i to dobro,

U neka prošla vremena ni Vilko Sever nije napravio svoju stazu, pa ne vidim odakle bi se sad mogla stvoriti u Križevcima, iako je prednost "najmanjeg grada" u tome da smo svi u "sustavu međusobne razmjene besplatnih usluga" i skupiti "ekipu" koja će besplatno raditi nije teško.
No, za izgradnju staze to nije dosta.  :(

 
Saša 69 said:
Mislim da griješiš u dvije svari :

1. Iskreno mislim da 90% vozača koji aktivno voze u PH ove godine ne želi vozit gradske utrke već ih vozi jer mora, zbog bodova. Još bi pritom pridodao još nekih 70-tak % onih koji ove godine ne voze.

2. Mislim da klinci iz gradskih jurnjava mogu samo biti dodatno motivirani na jedno .. da se ubiju u gradu vozeči i oponašajući one najbrže u Hrvatskoj. Na Grobniku ili na nekoj stazi kad to pokušaju, barem nemaju skliski asvalt, rinzole, aute itd.. oko sebe.

Naravno, ovo je moje subjektivno mišljenje.
Saša navukao si me da od devet ujutro listam tvoje stare postove i sada ti moram reći da nemogu vjerovati da si ti napisao ovakav post.Da te ne poznam rekao bih da si u najmanju ruku licemjeran ali pošto te znam nadam se da neki drugi kriteriji uvjetuju mišljenje.A i jebeš čovjeka koji ne mjenja mišljenje.
 
:misli: pa kad sam ja to zagovarao gradske utrke ili pak nisam zagovarao da ako se već juri da se juri Grobnikom odnosno stazama  :misli:
 
Saša 69 said:
Mislim da griješiš u dvije svari :

1. Iskreno mislim da 90% vozača koji aktivno voze u PH ove godine ne želi vozit gradske utrke već ih vozi jer mora, zbog bodova. Još bi pritom pridodao još nekih 70-tak % onih koji ove godine ne voze.

2. Mislim da klinci iz gradskih jurnjava mogu samo biti dodatno motivirani na jedno .. da se ubiju u gradu vozeči i oponašajući one najbrže u Hrvatskoj. Na Grobniku ili na nekoj stazi kad to pokušaju, barem nemaju skliski asvalt, rinzole, aute itd.. oko sebe.

Naravno, ovo je moje subjektivno mišljenje.
1.možda 90% vozaca koji aktivno voze ph OVE godine....a to ih je nazalost jedno 5-6.....s tim da i od njih znam da par nemaju nis protiv gradskih....isto pitanje si provlacio i krajem 2007 kad je gajs stradao i od onda aktivnih vozaća a onda ih je bilo 15ak minimalno vise od pola se nije protivilo gradskim utrkama..
s takvom politikom protiv gradskih trka mislim da ph ide u propast jel za uspjesno pratit AA prvenstvo od nasih financijski to mogu izgurat samo par njih i to pitanje kolko ce jos dugo to moci......svima je jasno da na jednoj gradskoj trci se skupi gledatelja ko na 3-4 grobnika a isto tak je i s vozacima kojih je uvijek bio najveci broj na gradskim trkama tak da ona ideja da se ph okrene gradskim trkama i nije tak losa ideja jel ovo nametanje neke profesionalnosti i dovodenje na aa nivo je dovelo na to da u nekim klasama imamo samo 2 vozaca a ni u ostalima nije puno bolje

2.Klinci koji su motivirani na jurnjavu po gradu su dovoljno opasni i sa i bez gradskih trka...a kad bi postojao veci broj takvih gradskih trka mozda bi se i dio njih odlucio da sudjelovanju u tak necem
 
tiki said:
Moje subjektivno mišljenje je, da se u Križevcima manje divlja po gradu na motorima, jer "glumci" ne prolaze.
Čak se ni po "stazi" kad nije zatvorena ne divlja (stanujem unutar staze).
Jasno je da:
a) znaš se voziti i nastupao si na trkama (npr: Piranello), ne trebaš divljati da to dokažeš
b) ne znaš se voziti - nisi nastupao (npr: ja), ne trebaš divljati, jer i kad bi divljao, bilo bi jasno da ne znaš

Ej majstore nisu Krizevci jedini grad ui HR gdje ima motora  :misli: Dakle citaj sta covjek pise jer gledaoci oko "staze" dolazi iz cijele HR ako se ne varam :?
Dakle dodje cakijar kojem je caca kupio makinu na utrku i vidi kako decki voze po ulicama i konta onda kad mogu oni mogu i ja u svom gradu(ako si ikad imao manje od 18 godina mozda se sjetis kako si razmisljao onda  :mrgreen: )
Mislim da je Sasa u pravu sto se tog tice  (y)
 
Mocippaldi said:
Ej majstore nisu Krizevci jedini grad ui HR gdje ima motora  :misli: Dakle citaj sta covjek pise jer gledaoci oko "staze" dolazi iz cijele HR ako se ne varam :?
Dakle dodje cakijar kojem je caca kupio makinu na utrku i vidi kako decki voze po ulicama i konta onda kad mogu oni mogu i ja u svom gradu(ako si ikad imao manje od 18 godina mozda se sjetis kako si razmisljao onda  :mrgreen: )
Mislim da je Sasa u pravu sto se tog tice  (y)

Argument u biti ne stoji jer to je fenomen koji nije nastao u Križevcima a neće tamo ni nestati. Još u bivšoj državi nije bilo utrke na Grobniku da netko u povratu nije poginuo jer uvijek se nađe neki baja kojeg utrke povuku i onda se spizdi na cesti.
 
Saša 69 said:
:misli: pa kad sam ja to zagovarao gradske utrke ili pak nisam zagovarao da ako se već juri da se juri Grobnikom odnosno stazama  :misli:

retoričko pitanje  :misli: :mrgreen:
 
Budi se istok i zapad...!! Aj ovak, da bude mira vu hiži: Sad su u zamahu ovi strujić motori. E pa nek se oni voze samo u Kž, a ovi kaj dimiju nek idu na Grobnik i svi sretni.-.... :jesus:
 
Da malo smirimo tenzije, evo slika :mrgreen:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2026057&id=1018875593&l=b77b2b7349

http://www.facebook.com/album.php?aid=2025212&id=1024928807&l=694bc9fdbe
 
KittyBIKE said:
Da malo smirimo tenzije, evo slika :mrgreen:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2026057&id=1018875593&l=b77b2b7349

http://www.facebook.com/album.php?aid=2025212&id=1024928807&l=694bc9fdbe

Najbolji potez kitty.... sjedi 5.. (y)
 
KittyBIKE said:
Da malo smirimo tenzije, evo slika :mrgreen:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2026057&id=1018875593&l=b77b2b7349

http://www.facebook.com/album.php?aid=2025212&id=1024928807&l=694bc9fdbe
Kakve tenzije? Pa  večina se predobro poznajemo da bi bilo kakva rasprava podigla tenzije. Razmjena različitih mišljenja je samo kvaliteta više.Tamo gdje svi "isto" misle netko uvijek guta debele knedle.
 
moto man said:
Kakve tenzije? Pa  večina se predobro poznajemo da bi bilo kakva rasprava podigla tenzije. Razmjena različitih mišljenja je samo kvaliteta više.Tamo gdje svi "isto" misle netko uvijek guta debele knedle.

(y)

najveci problem ovog foruma i je sto ga citaju razno razni likovi koji nemaju poima o cemu smo recimo nas dvoje sve razgovarali proteklih godinu dana, isto tako kao i likovi koji nemaju poima kakav odnos ja i Gajs recimo imamo.
 
moto man said:
Kakve tenzije? Pa  večina se predobro poznajemo da bi bilo kakva rasprava podigla tenzije. Razmjena različitih mišljenja je samo kvaliteta više.Tamo gdje svi "isto" misle netko uvijek guta debele knedle.

Saša 69 said:
(y)

najveci problem ovog foruma i je sto ga citaju razno razni likovi koji nemaju poima o cemu smo recimo nas dvojica sve razgovarali proteklih godinu dana, isto tako kao i likovi koji nemaju poima kakav odnos ja i Gajs recimo imamo.

Ma šalim se, naravno, na račun ove žustre rasprave :) Znam koliko obojica volite moto sport i koliko se za njega zalažete, zato nemojte zamjeriti, nije bilo ni mrvu zlonamjerno :wink: Zapravo sam samo htjela staviti slike... :mrgreen:
 
Izvinjavam se ....bude bez off topica...ubiju me bezvezni komentari i mislim da bi na forumu e-mail trebao biti vidljiv svima...kao i puni podaci (ime i prezime) pa nismo mala djeca već nas je većina ozbiljnih ljudi, a čovjek koji ne može braniti svoj stav nije čovjek.  Pozdrav svima :D