KTM 1050 ADVENTURE 2015.

jessy

Well-known member
KTM je zadnjih godina počeo pucati iz sveg oružja po konkurenciji, jedno od oružja je i 1050 adventure, za one plićeg džepa. Sudeći po špijunskoj fotografiji agregat je evolucija LC8. Predstavljnje na Eicmi u Milanu.
http://www.advpulse.com/adv-bikes/new-ktm-1050-adventure/
 
Od ovoga sam nekako očekivao da bude pravi off road stroj, kad ono opet slickovi...
 
Puca ko lud, moš si mislit :B:

Koliko je novih modela izdao u gornjoj klasi (ccm) 1 ili 2  :LOL:?
 
stane said:
Puca ko lud, moš si mislit :B:

Koliko je novih modela izdao u gornjoj klasi (ccm) 1 ili 2  :LOL:?
Nijedan ali zato BMW ..... :LOL:
 
vickodu said:
Nijedan ali zato BMW ..... :LOL:
Kakve to veze ima s bmw-om :misli:?

Čemu ova glupa da ne kažem primitivna diskusija! Moje pitanje je bilo jednostavno koliko "modela" ne može biti jednostavnije.
 
stane said:
Kakve to veze ima s bmw-om :misli:?

Čemu ova glupa da ne kažem primitivna diskusija! Moje pitanje je bilo jednostavno koliko "modela" ne može biti jednostavnije.

Evo onda jedan primitivan odgovor..Samo dva za 2015  :mrgreen: Kakve bi to imalo veze sa svetom kravom  :LOL:
 
Entry level adventure: 95 ks, alu felge :misli: http://indianautosblog.com/2014/11/ktm-1050-adventure-eicma-2014-155392
 
Ovo će biti žešći promašaj, osim ako ne bude oko 10 hilja.
 
Ma nek idu u pičku materinu, vise čovjek ne zna kaj bi zel 1050, 1190, 1290...još će 1200 gs bit prodavaniji neg ovi svi brojevi zajedno
 
Direktor said:
Ma nek idu u pičku materinu, vise čovjek ne zna kaj bi zel 1050, 1190, 1290...još će 1200 gs bit prodavaniji neg ovi svi brojevi zajedno

kao i uvijek  :LOL:
 
Motor se vozi s A2 kategorijom
 
crni konjanik said:
mogu i nastaviti 1390, 1490 ili 950, 850... sve im je đabe  :jesus:
Imas pravo...nije lako napravit od dobrog motora kvarljivi proizvod ko sto su to njemci uspjesno izveli  :jesus:
 
s novim modelima će konačno uspjeti prodati 1000 komada ukupno za godinu dana, ipak je tu kvaliteta na prvom mjestu...ručna izrada...komadna. :mrgreen:
 
crni konjanik said:
s novim modelima će konačno uspjeti prodati 1000 komada ukupno za godinu dana, ipak je tu kvaliteta na prvom mjestu...ručna izrada...komadna. :mrgreen:
Ma kakvi...bitnija je prodaja velikog broja komada pa taman osto u kvaru  :jesus: