KTM 1050 ADVENTURE 2015.

vickodu said:
Ma kakvi...bitnija je prodaja velikog broja komada pa taman osto u kvaru  :jesus:

Nećeš me navući na ponovnu raspravu s tobom, ne mogu se ja mjeriti sa sveznalicom kao što si ti.. :jesus:
 
crni konjanik said:
Nećeš me navući na ponovnu raspravu s tobom, ne mogu se ja mjeriti sa sveznalicom kao što si ti.. :jesus:
Drugi put cu tebe pitat savjet sto.cu kupit  :jesus:
Super Jura said:
Puno komada  - lova, malo komada  - slava :mrgreen:
Puno komada lova proizvodacu i trgovcu.Krajnjem korisniku bi ipak trebala bit vaznija kvaliteta
 
Super Jura said:
Meni je i do sada sam zadovoljan :mrgreen:
Znam ja jednoga sto ga je ostavljo po putu pa isto kaze da je zadovoljan  :mrgreen:
 
Direktor said:
Ma nek idu u pičku materinu, vise čovjek ne zna kaj bi zel 1050, 1190, 1290...još će 1200 gs bit prodavaniji neg ovi svi brojevi zajedno

Pa i Renault laguna je prodavaniji od Subaru Impreze.  :mrgreen:
Isto kao i što je Yamaha XT660R prodavanija od KTM 690 ..... Biće što je prodavaniji, to bolji ?
Baotian rules!  :LOL:
 
U Istru dolazi puno švaba i talijancina.
Koji voze KTM-e i Multistrade imaju gume izlizane od ruba do ruba.
GS-ovci samo po sredini. Na ostatku iglice.  :mrgreen: Bez muha na šajbi.
Šta reć...Tko kupuje KTM-a, a tko Gs-a?
 
Glaky said:
U Istru dolazi puno švaba i talijancina.
Koji voze KTM-e i Multistrade imaju gume izlizane od ruba do ruba.
GS-ovci samo po sredini. Na ostatku iglice.  :mrgreen: Bez muha na šajbi.
Šta reć...Tko kupuje KTM-a, a tko Gs-a?

Ma da  :LOL: :LOL:
 
Glaky said:
U Istru dolazi puno švaba i talijancina.
Koji voze KTM-e i Multistrade imaju gume izlizane od ruba do ruba.
GS-ovci samo po sredini. Na ostatku iglice.  :mrgreen: Bez muha na šajbi.
Šta reć...Tko kupuje KTM-a, a tko Gs-a?
A GSa kupuju vani gospoda odlično situirana i u godinama, da se malo ludiraju vožnjom bez opasnog naginjanja! :wink: :D Uz to BMW je statusni simbol.
 
Nedavno je na Plomin došao jedan talijanski gospodin na Multistradi, oko 70 g starosti, sa curom koja bi mogla imati 20.
Gume do ruba u njokima (valjušci). Na odlasku je muški odvrnuo gas mijenjajući brzine na iskopčavanju.
Kako samo Miltistratrada ide?! :shock:
To ja zovem život!  :mrgreen:
 
Sinna said:
A GSa kupuju vani gospoda odlično situirana i u godinama, da se malo ludiraju vožnjom bez opasnog naginjanja! :wink: :D Uz to BMW je statusni simbol.
Jel to znaci da ako kupim GS da cu bit gospodin :p
 
AnteK said:
Pa i Renault laguna je prodavaniji od Subaru Impreze.  :mrgreen:
Isto kao i što je Yamaha XT660R prodavanija od KTM 690 ..... Biće što je prodavaniji, to bolji ?
Baotian rules!  :LOL:

Raja će uvijek biti raja... neće si to nikada znati iskreno objasniti, al' jebiga, ako je susjed kupio TAS Golfa...
 
Glaky said:
Nedavno je na Plomin došao jedan talijanski gospodin na Multistradi, oko 70 g starosti, sa curom koja bi mogla imati 20.
Gume do ruba u njokima (valjušci). Na odlasku je muški odvrnuo gas mijenjajući brzine na iskopčavanju.
Kako samo Miltistratrada ide?! :shock:
To ja zovem život!  :mrgreen:

Bit će to zbog cure od 20
 
Glaky said:
Nedavno je na Plomin došao jedan talijanski gospodin na Multistradi, oko 70 g starosti, sa curom koja bi mogla imati 20.
Gume do ruba u njokima (valjušci). Na odlasku je muški odvrnuo gas mijenjajući brzine na iskopčavanju.
Kako samo Miltistratrada ide?! :shock:
To ja zovem život!  :mrgreen:

To mu je unuka :!: :LOL:
 
crni konjanik said:
Nema šanse...., ti si jodler u kožnim hlačama:  :jesus:

:eek:hne: :eek:hne: