KTM 1050 ADVENTURE 2015.

Toliko je u Italiji.
Nema štelovanja amortizera, vjerojatno niti TC.
Precijenjen  :palacdolje:
 
Glaky said:
Toliko je u Italiji.
Nema štelovanja amortizera, vjerojatno niti TC.
Precijenjen  :palacdolje:
Ima tc podesiv u vise modova ..ima stelovanje amortizera...cijena je kao vstrom 1000...ne.vidim zasto je precjenjen...koliko bi mu trebala bit  :misli:
 
http://www.moto.it/news/ktm-adventure-1050-2015.html

Možda se varam ali na fotkama su obični amortizeri.

Nadao sam se da su napravili jeftiniju inačicu Adv. I da će to biti moj slijedeći motor...




 
to si i dobio, inačicu ispod 1290 Super Adventure i 1190 Adventure, 1190 Adventure R.
 
vickodu said:
Ima tc podesiv u vise modova ..ima stelovanje amortizera...cijena je kao vstrom 1000...ne.vidim zasto je precjenjen...koliko bi mu trebala bit  :misli:

s obzirom tko je proizvođač -20% ispod najjeftinijeg konkurenta. :mrgreen:
 
crni konjanik said:
s obzirom tko je proizvođač -20% ispod najjeftinijeg konkurenta. :mrgreen:
Imas pravo cijena BMW-a je najbolja potvrda kvalitete.Bas am jutros citao uz kavu neku staru moto reviju i odusevio se kvalitetom testnog GS-a.Ali zato ima led svjetla  :mrgreen:
 
Jedini BMW koji je prošao test bez kapitalnog kvara je onaj sa Rotax-ovom mašinom.  :jesus:

 
vickodu said:
Imas pravo cijena BMW-a je najbolja potvrda kvalitete.Bas am jutros citao uz kavu neku staru moto reviju i odusevio se kvalitetom testnog GS-a.Ali zato ima led svjetla  :mrgreen:

Drži se teme ! :jesus:
 
Glaky said:
Cijena KTM-a 1050 iznosi 13150 eura.  :?
Koliko je to kod nas?

U HR cijena 108000 kuna  :palacdolje:
 
passenger said:
U HR cijena 108000 kuna  :palacdolje:

A kolika bi mu trebala bit  :misli:
 
Vicko jesi ti bio u Zg prije koji dan, prolazio po Bosanskoj ulici i izasao na Ilicu, 1190 R sa 3 kofera  :mrgreen:
 
Frgich said:
Vicko jesi ti bio u Zg prije koji dan, prolazio po Bosanskoj ulici i izasao na Ilicu, 1190 R sa 3 kofera  :mrgreen:
Nisam...na jugu je toplije  :wink:
 
vickodu said:
A kolika bi mu trebala bit  :misli:

Kolika god cijena bila to neće kupiti više od 10 kupaca ukupno..., i tih 10 su vjerovatno vični u popravcima. :jesus:
 
crni konjanik said:
Kolika god cijena bila to neće kupiti više od 10 kupaca ukupno..., i tih 10 su vjerovatno vični u popravcima. :jesus:
Moguce ali ne placaju ko vozaci BMW-a clanstvo u HAK-u jer je samo pitanje trenutka kad ce im trebat  :jesus:
 
vickodu said:
Moguce ali ne placaju ko vozaci BMW-a clanstvo u HAK-u jer je samo pitanje trenutka kad ce im trebat  :jesus:

Meni hvala Bogu nije trebalo, a znaš li ti nekog kome je? Moj susjed ima Ktm Duke III,  malo malo pa ga gura, pogotovo nakon pranja u praonici.. :mrgreen: